0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Selam Arkadaşlar,,

7 aylık bir oğlum var. Doğum öncesi Baby Fox Pegasus model bir bebek arabası almıştık. Fakat bizi çok pişman etti. Pandemiden ve hava şartlarından dolayı  çok dışarıya çıkamadım. 1 aydır da memleketimdeydim bebek arabasını evde bırakmıştım. Bu kadar az ve dikkatli kullanıma rağmen şuan kullanamıyoruz!! 

Şuan kampanyalar da varken değerlendirmek istedik. Bize "HAFİF", sağlam, pratik kullanışlı  uzun ömürlü bir bebek arabası lazım. Tavsiyelerinize çook ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim

8 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bizimde kirildi bnde bekliyum 
(1 puan) tarafından
Sizinki neydi ?
(5,272 puan) tarafından
Crystal baby
-Reklam-
0 oy
(2,817 puan) tarafından

image

biz bunu aldık çok memnunum tavsiye ederim kesinlikle 
0 oy
(95 puan) tarafından
Yani hafif değil ama chicco dan cok memnunum bir yasindan büyük olsaydı baston al derdim ama uyutmak için falan baston rahat olmuyor
0 oy
(46 puan) tarafından
Chicco london aldim cok memnunum bastonlu 2senedir masallahi var 
0 oy
tarafından

nuna pep luxx 60 kiloya kdr tasiyor parkta arada bn bile oturuyorum beklerken:D hem katla nereye gidersen git

0 oy
(1,623 puan) tarafından

Benim baby plus canyon var canım çok çok memnunum 2 yıl olacak. Birde baston model aldım ikisinden de aşırı memnunum. Resimde ki aynısı değil ama hemen hemen aynı yani.. aşırı hafif 

image

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Canım ben de bebek arabası almıştım baby2go 80 30 veya 80 60’ta hatırlayamıyorum Arabanın sürüş kolunda sıkıntı vardı sürerken aşağıya düşüyordu satıcısına söyledim o öyle dedi özelliği o dedi Allah aşkına araba sürerken kol düşmesi özellik olur mu alali 10 11 ay olmuştu ama ben doğumdan çok önce almıştım 3 4  ay ya kullandık ya kullanmadık toplasan on kez kullanmışızdır ben de tüketici haklarına şikayet ettim 5  6 ay sürdü  tüketici hakları ama sonuç olarak ben kazandım ve satıcı paşa paşa paramı geri verdi sende şikayet et
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Joie çift taraflı doğumdan itibaren kullanılabilen var bak istersen

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Essera1 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
0 oy
4 cevap 81 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Cimbom26 (6 puan) tarafından soruldu