0 oy
759 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından

Kaynanmin bana yapmadığı kalmadı yuvamla çok uğraştı eşimi doldurup üzerime saldı anneme kadar hakaret etti nisanli iken eşim bizde annem

Varken oturuyordu kapıyı bastı siz benim oğlumu burda zorla tutuyorsunuz dedi aklı başında insan gitmek istese kim tutar neyse Allah ne onu bana muhtaç etsin nede beni ona

36 Cevaplar

+4 oy
(1,430 puan) tarafından
Ne olursa olsun eşimin hatrı. Rabbim bana muhtaç etmesin tek duam ama olurda bakıma muhtaç olurda eşimin hatrına bakarım 
-Reklam-
+2 oy
(22,070 puan) tarafından

Can cekişse genede bakmam:D

(1,567 puan) tarafından
Kız büyük konuşma
tarafından
Allah canını almsn zalimm eda
+1 oy
(2,596 puan) tarafından
Kaynanam yok kayınpeder var ve ne olursa olsun bakarım Allah ın izniyle...
+1 oy
tarafından
Bakmam asla. 
(1,567 puan) tarafından
Busecm buyük konuşma cnm Allah kimseyi kimsenin umuduna düsürmesin
tarafından
Bakmam canim emınım cunku cok seyler yasadım asla
0 oy
(372 puan) tarafından
Rabbim herkesi evinde mutlu etsin beni ondan uzak etsin
0 oy
tarafından
Kayinvalidemi sevmiyorum az olaylar yaşamadık ama yinede bakarım tek sebebim ALLAH rızasıdir
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Rabbim komseye yatipta baktirmasin ne beni ne başkasını ne annemi nede kayinvalidemi. Ama eğer hastalanır yatarsada bakarım ben rabbim düşürmesin yinede 
0 oy
(15,997 puan) tarafından
Ben bakarım ne onun için ne kendim için. Önce allah rızası için bakarım sonra eşim benden razı olsun diye bakarım 
0 oy
(838 puan) tarafından
Bakarım 5 yil devirdik şükür sorun olmadı aramızda. Lohusa iken hastahanede iken altıma kadar almissligi çorap giydirmişligi oldu bakarım yani
(3,739 puan) tarafından
Öyle insana bakılır tabi canım
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Ben ettim sen etme dese yalvarsa tükürüp gecerim ölse ölüsüne gitmem şu fani dünyadaki ilk ve son düşmanim
(3,739 puan) tarafından
Yaşamısliklar çok acı maalesef
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Eşimin hatrı için bakardim heralde allaha havale ederdim allah rizasi için sırt cevirmezdim (evet kaynanamla oturuyorum saygilar :)
(3,739 puan) tarafından
Ooo aynı ev zor olmuyor mu
0 oy
tarafından
Ben kaynanamdan bir sey gormedim allah var ogluna karşıda hep beni savunur. Bir ihtiyacim varsa alir almaya çalışır. Bana kızımdan baska laf konusmaz. Ben onu aramam genelde o beni arar oglunu heo tembihler gelinim ne istiyirsa al disari çıkın gezin der. Paranız yetismezse söyleyin ben salarım der ama ben yinede ısınamıyorum kaynanama. Cunku agur basli bir kaynanam yok. Ağızı bozuktur geneldr o sekildr konuşur. Birnsoz verir mesela bazen onu millete hava atmak icin söyler.  Yani  bilmiyorum şimdiden pazarlık yapıyor.  Ben simdk sana iyi bakayim sende yaslaninca bana iyi bak diye ama ben ısınamıyorum bilemiyorum yani.
(316 puan) tarafından
Ayyy aynı resmen bizi anlatmışsın aynısi bizde de var söz verir sözünü tutmaz ağzıda bana karşı bozuktur
tarafından
Ağızı bana karşı değilde dışarıya karşı cok bozuk. Herkese bir lakap takar. Küfürlü konuşur aklı fikri fomfinidomda dir. Bana karsi iyi sevgi dolu bir kötü yanı yok ama ben ona karsi mesafeliyim. Hatta bazen neden öyle davranıyorum diye  kendimi cok sorguluyorum ama degistiremiyorum
(316 puan) tarafından
Banada hep değil tabi ama nasıl anlatsam kavga ettiğimizde söyler ama çok ağır laflar değil tabi ama ağır lafları benim arkamdan söyler öyle duydum yani bana karşı derki sen saygısızsin oğlum başına bela almış seni istemiyorum bırak oğlumu felan dedi yani her kavgada bide seni babanin evine yollarim bu lafı hep söyler
tarafından
Kolaysa yolla de. Allah allah ben bile sinir oldum ya. Ben benimki yanımıza getirdik gelini götüreceğiz babasının evine el opmeye götürdük dedi diye esimin burnundan getirdim. O götürmese ben gidemiyor muyum? Diye birde beni yollayacak.
(316 puan) tarafından
Valla söylüyorum yolla diye ondan asla çekinmiyorum çok şükür eşim beni dinliyor seviyor o yüzden onu takmıyorum anlayacagin
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kula yaptigim iyiligi kul için yapmam Allah için yaparım çünkü kul bilmez görmez Allah bilir  bakanı yoksa mecbur sa belki Allah bana yaptıkları için yaşatmıştır der bı nebze üzülürüm gene vicdanım rahat etmez bakarım galiba 
0 oy
(26 puan) tarafından
Asla bakmam iki kızım var sırf kız doğurdum diye yapmadı demedi kalmadı Allah kizlarima muhtaç etsin onu İnşallah
0 oy
(1,579 puan) tarafından
İyide nisanliyken belliymiş kadının ne olduğu niye hayatını maffettirdin ki 
0 oy
(236 puan) tarafından
Ne olursa olsun Allah rızası için o da bir anne ve eşimin annesi bakarım . Hem biz nasıl davranırsak evlatlarımız da bize öyle davranacak ama Rabbim kimseyi elden ayaktan düşürmesin
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Eşim için bir şeyler yaparım herhalde konuşmuyoruz bizden uzak olsun ona düşürmesin Allah onu da bana istemem zaten 
0 oy
(654 puan) tarafından
Bakarım ben kaynanamla arkadaş gibiyiz çok güler.yüzlüdür kendisi akrabayiz bide hem uzaktan hem yakından Allah düşürmesin kimseyi ama ben bakarım ama kayinbabama bakmam
(3,739 puan) tarafından
İşte birinden çekmiyosan birinden çekiyorsun
(654 puan) tarafından
Evet canım bu dünya böyle birisi iyise birisi kesin kötü oluyo
0 oy
(4,985 puan) tarafından
Dünya geçici yaşananlar rüya gibi kalacak geride önce Allah rızası için sonra kendim için bakardm
0 oy
tarafından
Kesinlikle bakardım altına kadar da alırım ama Allah kimseyi kendi kizina ogluna bile muhtaç etmesin

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 304 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,350 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 291 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sarakurak (914 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
+1 oy
71 cevap 1,238 göst.