0 oy
1,479 göst.
Aile kategorisinde (516 puan) tarafından
Benim gibi olan varmi merak ediyorum bebeğim bugün 53 günlük ve eşimle 53 gündür ayri yatiyoruz o odamizda yatiyi ben tv odasinda bebegimi nezaman odasina beşiğine koysam doğru olur 6.aydan sonra odama gecmeyi düşünüyorum. 

30 Cevaplar

+1 oy
(531 puan) tarafından
Biz hic ayri yatmadik bence ayirmyn odalari araya sogukluk girmesin cok sey okuyoruz burda
-Reklam-
+1 oy
(1,424 puan) tarafından
6. Ay mi saçmalama.6 ay boyunca eşinle ayrımı yatacaksin?? Bence geç odaya yat eşinle beraber ne zaman bebek gece agladi kalktı diğer odada emzir uyur beşine geri koy  ben 40 cıktı yatak odasına gittim. Ne zaman bebeğim aglamaya başladı oturma odasına gittim emzirdim uyittum geri yatak odasına geldik
+1 oy
(413 puan) tarafından
Anlamadim ben neden ayri yatiliyor ? Su an bana cok sacma geldi bebegim 2 aylik oldu ve hic ayri yatmadik neden yatalim ? Bu cocuk ikimizin ve o da yardimci olmak zorunda odalari ayirip bebekle babanin arasini açarız. Bebegi odaya alistiramayiz ve Allah korusun eşimizle aramiza da sogukluk girer. Besigimiz yatagin yaninda bebegi içerde uyutup besigine yatiriyorum bende yatagima yatiyorum. Gece de bikac kez agliyo emziriyorum o kadar yani neden ayri yatmak gereksin.
+1 oy
(222 puan) tarafından
Biz hiç ayrı yatmadık eğer beşik odana sığmadıysa eşin yanına gelsin ikinizin çocuğu sonuçta
(516 puan) tarafından
Cevaplarınız icin tesekkur ederim bi cogunuz ikinizin cocugu va vs yazmis biliyorum ikimizin çocuğu :)) benim eşim kadar yardim eden koşturan destek olan eş ben cevremde ne gördüm ne duydum. Vallahi kahvalti yapamiyorum iş arasi oglen gelir bana kahvalti hazırlar evi tenizleyemem alir eline sübürgeyi evi sübürür toplar ben bisi yapcaksam cocuga hemen bakar ki gerçekten evladina aşık bi baba o yüzden kocamin hakkini yediremem :)) birincisi yatak odam cok küçük en küçük beşik dahi sığmaz ee o yatti benim yanimda bi kac kere sonucta emziren benim altini alan benim ne gerek var işe gidiyo sabah ve aksam geliyo yatana kadar koşturuyo benim için.
0 oy
tarafından
Bizde 24 gundur ayriyiz. Besik konusunda sknti yok salonda ds yanimda yatirmiyrm zaten yine besikte yatiyo ama esim yatak odasinda pencereyi açıp ceyeranda uyuduğu icin geçemiyoruz. Havalar sicak ama geceleri buz gbi oluyo. Ben salonda gündüz sadece ust kismi acik oluyo pimapenin gece kapatıyorum.
(2,479 puan) tarafından
Allahtan benim bebek kışın geliyor :)
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Benm bebegimde 45 günlük bizde ayni 45 gundur ayriyiz canm ben tv odasinda yatiyorum ama bebegim besiginde yatyo geceleri agladigi icin biz salonda yatyoruz eşim rahatsiz olmasin sabah işe gidiyo diye 3 aydan sonra yatak odasina gecmeyi dusunuyorum ama şu gaz problemleri azalinca en azindan 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
2. Aydan sonra eşim tek yatmak istemedi gerekirse beraber sabahlariz dedi o yuzden 2.aydan sonra odamiza gectik oglum kendi kucuk besiginde yatiyodu 4.ayinda artik yatagindan kendini atmaya calistigi icin yer yatagi yaptim ona 6.ayın odaları ayirdim oglumla kendi odasinda buyuk besiginde yatiyo
(12,777 puan) tarafından
Ben  telsiz aldim ama geceleri 1 2 hafta alisma evresi odasinda yatarim olmadi
(2,484 puan) tarafından
Oglumun odasinin kapisini kapatiyorum ama kendi odamizin kapisi acik hemen sesini duyuyotum zaten hemen odasini gidip emziriyorum yatagina birakiyom duymasam bile hemen esim uyandiriyo zaten o yuzden simdiye kadar sıkıntı yaşamadik canim
(12,777 puan) tarafından
Ben de ona bi cesaret edecek ins bende ayirinc
(2,484 puan) tarafından
Odasinda uyuma sakın canım bu sefer oyle alışır
(12,777 puan) tarafından
Ben salon va yakın  odasına vs kalayim 1 2 gun dedim ama telsiz var gene idare eder onu koyarim artik biraz kısa  doğru
0 oy
(240 puan) tarafından
Canım 40 'in çıkmış ayrı yatmayın daha beşiği odana yatağına yapıştır siz yatakta eşinle yayın oda yanınızda beşiğinde uyuşun biz öle yaptık ben asla bi odada bırakmam kusar boğulur nefes alamaz falan diye aklım çıkar benim şu an beşiği yatağa birleştirdim öyle yatiyoz vala
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Biz 24 gundur ayri yatiyoruz ben bebkle bebegin odasinda yatiyorum o yatak odasinda inan bana yatagimi ozledim rahatligini ozledim 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benim eşim ayrı yatmaz heralde ya ilk günden yatar benle heralde :))
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Rekor bende kesin an itibariyle 90 gün oldu bugün :) 
(1,887 puan) tarafından
Maalesef kuzum o rekor bende ☺koskocaman 124 gün oldu ☺♥♥
(12,854 puan) tarafından
Ben artık ev arkadaşım gibi hissediyorum :)
(1,887 puan) tarafından
Aynen valla bende öyle kızımı beşiğine bile koymuyorum birlikte uyuyoruz çok alıştık birbrmize nasıl olacak böyle bilmiyorum
(12,854 puan) tarafından
Biz de oğlumla uyuyoruz iki beşik var ikisi de boş :)
(1,887 puan) tarafından
Bizimde öyle iki beşik var bir kendi ayrı odasında biri yanımızda korkuyorum koymaya ben de alıştım onun kokusuyla uyumaya hiç gidesim yok valla eşimin yanına :))
0 oy
tarafından
Valla canım bebegim 95 gunluk dogdugundan beri esimle yatiyorum bebegimin besigi yatagimin yaninda hic yanimda yatirmiyorum 
0 oy
tarafından
Niye ayri odada yatiyorsunuz anlamadim. Bazi geceler durmaz tamam agladigi gun baska odaya gecebilirsin . Biz hic ayirmadik esimle yatagi 
0 oy
(350 puan) tarafından
5 aydır ayrı yatiyorum vallahi kızım çok agliyo geceleri esimede kiyamiyorum son zamanlarda eşim laf sokmaya başladı iyi alistin yalnız yatmaya falan diye dedim seni dusundugum icin beşiğinde durmuyor e salıncak var yerde oda yatak odasına sığmıyor babama dedim bizim yatak odasina tavana eski usul salıncak kuruver sağolsun kurdu cokta iyi oldu şimdi gectim odama artık:D
0 oy
tarafından
Neden ayrı yatiyorsunuz mı eşin de gelsin solana bu kdr ayrı nasıl yatabiliyisn? 

Bn iki aya kdr eşimle salonda yattm yani
0 oy
(2,931 puan) tarafından
60 65 gun kdar ayrı yattik ama oturma odasında kızımla ben bit kanepede esim diger kanepede yattik sizde ayni odaya geçin bi an önce yataklarinizi birlestirin derim
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Gündüzleri yatağına alıştır cnm nekadar erken okadar iyi ben öyle yaptım gündüz uykularını yataginda yatırdım 5 aylık olunca ayrıldık kızımla arada özlüyoruz galba birbirimizi beraber uyuyoruz çok alışınca bu sefer hem eşini hemde kızını ozluyorsun sanki eşinden ayrı yatsan olmuyor kızından ayrı yatsan için rahat etmiyor en iyisi kadar erken alıştırmak okadar iyi 
0 oy
(450 puan) tarafından
Benim eşimde 8 'de kalkar git içerde uyu diyorum ama kabul etmedi  hiç ayirmadik beşiği odamızda eşimin ici rahat etmiyo uyuya kalırsın falan ben sesini duyar kalkarım diyo
0 oy
(553 puan) tarafından
Valla biz ayrı yatmadik esimde istemedi. ,2 ay hava soğuk diye kanepede yattık oturma odasinda şimdi 1 aydır da odamızda yatıyoruz bebeğim beşiğinde yatıyor zaten. Asla ise gidiyorum ben uyuyayim demez  
0 oy
tarafından

biz 8 ay oldu hala ayri yatiyoruz adam gelmiyor yataga uyuyamiyorum diye heralde oglan askere gidince gelir ben umudu kaybettim :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 355 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,388 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 530 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Lavintuba (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 176 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...