0 oy
586 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Ben 1.5 yildir evliyim  6 aylik bir bebegim var esimle uyumusmuyoruz her seferinde dayak diyordum bu defa kulagimi patladi annemlere geldim dayanamadim bosanirsam bebegimi alirlar mi bnden ve onun hic gormek istemiyorum ne sekilde isliyor bir bilginiz var mi

12 Cevaplar

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bebek daha cok küçük cnm.oyizden sende kalır..dayak yedigin eve donme zatn..ins.dhaa da ileri gitmez..
(8 puan) tarafından
Ins severek evlendik ama 7 yil beraberdik demek ayni evi paylasinca hersey ortaya cikiyor ve aileci
(249 puan) tarafından
Bende bosanmayi düşünüyorum ama ilk olarak polise ihbar edicem onu devamli hakaret bide afedersiniz pislik daha 40 cikmadi terbiyesix terbiyesis seyler istiyo onu yapmayinca da p.rno izliyo ondan once siddette vardi bu akşam da ortaligi dagitti simdi uyuyo serfsiz :///benimde 3 cocugum var bu arada biri yeni dogdu
(12,859 puan) tarafından
Yaaa çok üzüldüm ilkekumsaldoruk Allah yardımcınız olsun
(249 puan) tarafından
Sagol canim benim dikisim iyilesmedi diyorum gene anlamiyo zaten normal siddette vardi suan sadece telefonla tehdit hakaret
(8 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun inss
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle birşey duyduğum da o bebeklere nasıl üzülüyorum nasıl üzülüyorum Bebek annenin bakımına ihtiyacı olduğu için sana verirler tabi maddi imkanlarda değerlendirilir 
(8 puan) tarafından
Nafakasi cok yokmus ben calisrim o benim icin sorun olmaz
0 oy
tarafından
Inş tez zamanda o hayvandan kurtulursun bebek çok küçük senden alamazlar ama keşke bi darp raporu falan alsaydın 
(8 puan) tarafından
Babayla gorustururler mi onunla muhatap olurmuyim
(319 puan) tarafından
Malesef sen ne kadar istemesen de belli bi sure ile gorme hakki olacak
(8 puan) tarafından
Gece de kalir mi acaba
(3,052 puan) tarafından
Bebek küçük olduğunda gece kalma olmuyor canım. Sabah alıp akşam bırakır saatleri oluyor.
(8 puan) tarafından
Him iyi ozaman ben onsuz gece yapamam
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bebek kucuk oldugu icin almazlar anneye muhtac cnku
(8 puan) tarafından
Ins onun yuzunu bile gormek istemiyorum
(3,921 puan) tarafından
Hakkinizda hayirlisi olur dilerim ki
(8 puan) tarafından
Aminn sagolun
0 oy
tarafından
Kulagını patlattgnın raporu var mı uzaklastrma al bebegımede zarar vermesınden korkuyorun de hıc bı turlu goremesın
(8 puan) tarafından
Almadim gelip suan goremezde ama hic gormesini istemiyorum
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Yok canım bebek küçük sana verirler birde eşinin durumu gozninune getirirler daykaci bı adam vermiyolar hayırlısı olsun insalalh
(8 puan) tarafından
Amin sagolun
(1,331 puan) tarafından
inşallah
0 oy
(536 puan) tarafından
Bebek kesinlikle sen de kalır. Hem yaşı küçük hemde çoğunlukla anneye veriyorlar.
(8 puan) tarafından
Baba ne kadar surede görüŕ
(536 puan) tarafından
Onu mahkeme belirler herkeste değişiyor 2 gün falandır
(66 puan) tarafından
Peki 1 yaşındaki çocuğu anneye verirler mi
(536 puan) tarafından
Evet kesin anneye verirler çok büyük sebep olmadıkça
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Darp icin kanit bul bence zaten bebek kucuk sende kalir diye dusunuyotum ama siddrt yanlisi biri oldugunu kanitla
(8 puan) tarafından
Foto cektim kulagimin ama hastaneye gtmedim yanimda dursun ddim
0 oy
(503 puan) tarafından
canım niye darp raporu almıyorsun. bütün işlerini kolaylaştırır. tek celsede bitirirsin işi. çocuğun da velayetini rahatlıkla alırsın şiddete meyilli olduğu için belki de hâkim babada kalmasına bile izin vermeyecek. sen yeter ki darp raporunu al bütün düğüm çözülür 
(503 puan) tarafından
raporunu aldıktan sonra uzaklaştırma da iste çocuğumun da benim de can güvenliğimiz yok de.   bi de sonra maddi manevi tazminat davası patlatırsın benim psikolojimi bozdu bu adam ben nasıl çalışıcam çocuğumu kendimi nasıl geçindircem diye. ondan sonra bakarsın yoluna
0 oy
(275 puan) tarafından
Bence derhal polise gidin şikayetçi olun. Hem bebeğinizi kimsecikler sizden almaz korkmayın 
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bende boşanma yolundayım canım 12 yaşına kadar sende alamaz velayet davası açsa da benimde kızım 10 aylık 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ay canım, ya rabbim kurtarsın, senı sende kalır merak etme baba hafta sonu, görebilir malesef adı, üstünde baba, ya ne diyim bilmyrum ki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 143 göst.
0 oy
14 cevap 333 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Birhilall (1,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 175 göst.
6 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yineyenidenbennn (392 puan) tarafından soruldu

380,706 soru

11,398,504 cevap

34,922 kullanıcı

...