0 oy
660 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar bu sabah hastaneyi aradim sonunda ameliyat olucam çarşamba tekrar anestezi ve dahiliye işlemleri yapılacak 8 ay ertelemenin sonunda 1 adım daha attık gözlerim parliyo resmen  cok heycanlı ve mutluyum anlatamam:angel::D:woot:

9 Cevaplar

+1 oy
(119 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bir an kendi halime acıdım senin bu mutluluğunu sevincini görünce. Sakın beni yanlış anlama asla yarana dokunmak için söylemiyorum. Ben doktorlar tarafından kısır denilmiş bir kadınım. Şuan 2. Evliliğim ilk evliliğim 3 sene sürdü çocuğum olmadi. 2018 Eylül sonu 2. Evliliğim yaptım çocuğumun olmadığını bildiğim için eşime söyledim tedavi için. Sağolsun hiç kırmadı hiç yüzüme vurmadı özel hastaneye götürdü beni doktorum çocuğun olabilir de olmayabilir de dedi. Yılda 1 kez adet oluyordum ben. Önümüzdeki ay adetin 2. Günü gel hormon testi yapalım dedi. Ben adetimi beklerken adet görmedim zaten geciktiği için önemsemedim. Adetim geçtikten bir hafta sonra görümcem geldi bize hamile olduğunu söyledi onun adına sevindim ama kendi adıma çok çok üzüldüm evde herkes sus pus oldu benim olmadığı için. Sordum ona nasıl anladın diye adetim geçti göğüslerim şişti test yaptım çıktı dedi. Aynı belirtiler bende de var dedim gerçekten de vardı. Ama o gün evdekiler bana çok acımış kaynanam olsun kayınbabam olsun büyük görümcem olsun kaynim olsun herkes umutlaniyorum diye üzülmüş. Küçük görümcem sana da test alalım dedi eczaneye gittik test aldık 2 tane. Birisi kesin çıkarıyor 35 TL diğeri 5 TL. Önce 5 TL lik olanı yaptık hafif silik çıktı. İnanamadık diğerini yaptık 35 TL olanı. Direk 2 tane çift çizgi çıktı evdeki herkes bende dahil şok olduk. Kimse beklemiyordu ve kimse inanmadı. O gece acile gittik kan verdim doktor 3 haftalık gebe olduğumu söyledi. Eve geldik herkes sevinçten havaya uçtu. Ben çocuğumun olacağına hiç bir zaman inanmadım ama her zaman kafaya takıyordum acaba annelik nasıl bir duygu diye. 9 ay uzun bir bekleyişin ardından kızım sezeryanla dünyaya geldi. Kızımdan 3 ay sonrada oğluma hamile kaldım haftaya doğumum var. 2. Çocuk için çok acele ettiğimi düşünüyordum hatta bazen isyan ediyorum iki çocuğa nasıl bakacam diye. Birde sezeryan korkusu var o masaya 1 sene içinde 2. Kez yatacağım risk var. Ama görüyorum ki benim korktuğum şeyi yaşamak isteyen ve mücadele eden nice senin gibi kadınlar var. Şuan hamileyim ve inşallah Allah duamı kabul eder de en kısa sürede kucağını bir sürü bebek doldurur. Hiç bir zaman umudunu kaybetme ben sana bunları ağlayarak yazıyorum sen anne olacaksın hemde öyle bir anne olacaksın ki çocukların iyi ki senin gibi bir annem var diye sevinecek. Çünkü sen ameliyat olacağın halde çocuk sahibi olmak yolunda her şeyi göze almış ve o ameliyat masasına korkmadan yatacak oraya yatmaktan mutlu olacak kadar cesur bir kadınsın. Kusura bakma ama sen anne olmasan bile benim gözümde en güzel annesin şuan. Allah'ım yolunu açık etsin umudunu kaybetme sakın dualarım seninle güzel anne adayı❤️
tarafından
Teşekkür ederim sen yazarken ağladın bende okurken gitmediğim hastane yapmadigim kür hatta kolilerce iğne vurundum bu benim 2 ci kez ameliyat masasına yatisim 4 yıllık evliyim son çare dedik kontrole gidelim tekrar tekrar esim de bi sorun çıkmadı bana tüpün tıkalı  diger tüpün de kullanılan ilaçlardan yavaşlamış anne olamazsın dedi o an dünyam basima yıkıldı yalvardim baska yol yokmu die ameliyat dediler ama mart ayinda olucaktim pandemiden iptal oldu 8 aydır her hafta 2 kez hastaneyi aradım  herseyi göze alıyorum ölsem de ameliyat edin etmediler  bu gün cevap aldim doktor gel dediginde sanki o 4 yıldır bekledigim yavrumu kucağıma almış kadar sevindim ve ağladım  saol çok güzel şeyler yazmissin ama evlat olmaması o kadar büyük bi imtihan ki sende yaşamışsın bunu 2 3 ameliyat ne  evladin olucak deseler 10 ameliyat daha olurum sırf anne olmak için neyse üzülme olur mu karnindaki ve diger yavrun icin onlari kocaman öpüyorum sende harika bi annesin ♡
tarafından
Kızlar ya ağlattınız beni akşam akşam :(((rabbim  hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın inşallah
tarafından
Ayy ağlama kurban olduğum kıyamam kimse ağlamasın rabbim kimsenin kucağını boş bırakmaz inşallah
tarafından
Amin inşallah canım aminnnnn
-Reklam-
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah ama ne ameliyato
tarafından
Tüpüm tıkalı normal yolla hamile kalma şansım yok laparaskopiyle ameliyat edip acicaklar canm saol
(1,331 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah ❤️❤️
tarafından
Amin saol cnm
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Ne ameliyatı? İnşallah başarılı geçer .
tarafından
Tüpüm tıkalı normal yolla hamile kalma şansım yok laparaskopiyle ameliyat edip acicaklar canm saol inşallah yaaa
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin kuzum 
tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ne guzel adina sevndim ne ameliyati acaba
tarafından
Tüpüm tıkalı normal yolla hamile kalma şansım yok canm laparaskopiyle ameliyat edip acicaklar
0 oy
tarafından
Hadi inş seninde hamile haberlerini duyarız:)
tarafından
Amin inşallah canım benim ya
0 oy
(48,529 puan) tarafından
hayirlisiyla ol ameliyatini hayirlisiyla hamileyim postu da ac bize insallah☺️
tarafından
Ay inşallah yaaa
0 oy
(528 puan) tarafından
Sevindim canim. Umarim hamileyim haberinide verirsin. Rabnim isteyen herkese nasip etsin. 
tarafından
Amin rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın canm
0 oy
tarafından
Teşekkür ederim bu zor süreçte beni yanlız bırakmadığınız icin 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 466 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 395 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mrve52 (25 puan) tarafından soruldu