0 oy
681 göst.
Aile kategorisinde (3,159 puan) tarafından
Kizlar kardesim daha 1 aylik evli zaten kaynanasinin yaninda ev tuttular ben tutma dememe rağmen neyse kaynanasigilnustu satilikmis onlarin evin ustunu alacam diyo e yeme icme bir olur diyorum e olsun ne varki diyo bak ablam ilerde sıkinti olur cocugunu istedigin gibi buyutemezsin dedim yarin karnindayken bebegin ismini korlar dedim napiyim sen kotusun kaynanagile diye bendemi kotu olayim bunumu istiyon dedi uzuldum ama sıkinti olacak diyede korkuyorum esim karisma diyo annemde diyo tasinsin diyo en azindan mutfak alisverisi yapmaz diyo siz 2 yildir ne birikiminiz var eltin kaynanala durdu kendi ev yaptirdi dedi oyle iste ben onu dusunuyorum ama o bunu anlamiyor ki annemde :(

23 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Karışma. Kendi düşen ağlamaz 
(3,159 puan) tarafından
InsAllah allahim aglatmazda
tarafından
Insallah sen uyarmissin gerisi kendi tercihi
-Reklam-
+2 oy
(7,654 puan) tarafından
Abin veya erkek kardesin olsaydı ayni sekilde ne düşünürdün?
(3,159 puan) tarafından
Olmadigi icin dusunemiyorum ama yinede gelinin annemlerin yaninda oturmasini istemezdim herkes evini kursun derdim emin olabilirsin
(7,654 puan) tarafından
Burda okuyorum bazıları kaynanalari ile ne güzel geçiniyor imreniyorum bizde anlaşamadık ayni sehirde olmak istemiyorum ama gerekçelerim var bunun icin
Eğer kardeşin anlaşabiliyorsa eşi annesini ve eşini taşıyabiliyorsa annen güzel demiş kesinlikle birikim yapar daha rahat yaşar
(3,159 puan) tarafından
Ya tabi oda var Rabbim utandirmasin
(7,654 puan) tarafından
Amin insallah Allah ağız tadlarını bozmasın
+1 oy
tarafından
Karışma bosverr sen dednmi dedn ona kalmış  
(3,159 puan) tarafından
Artik kendisine kalmis
0 oy
(270 puan) tarafından
Hayatının en büyük hatasını yapar.
(3,159 puan) tarafından
Insallah pisman olmazda
(270 puan) tarafından
İnşallah olmaz tabiki herkes aynı olacak diye birşey yok.Hayırlısı olsun.
0 oy
(816 puan) tarafından
Boşver kötü sen olacaksın hemn dedıgı lafa bak sen kötüsün dıye bndemi kötü olayım demiş bnım zoruma gıderdı acıkcası. Bazen ınsanlar yasamadn bılmez belkıde ıyı olacaklar bosver
(3,159 puan) tarafından
InsAllah iyi olurlar o lafina kirildim zaten cok hemd3
0 oy
tarafından
Aman canım karışma boşver ne yaparsa yapsın sonra döver dizini
(3,159 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Sen kendince güzel bir dille söylemişsin gerisi ona kalmış zamanla yaşayıp ögrencek senin haklı oldugunu
(3,159 puan) tarafından
InsAllah mutlu olurda ben haksiz cikayim
(5,134 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Kardeşin doğru demiş bence canım herkes kötü olcak diye birşey yok ben altı üstlüyüm çok şükür hiç bi sorun çıkmıyo ywmw içmemiz de birlikte çocuğuma da ben istemeden karışmıyorlar 
(3,159 puan) tarafından
Iate diger eltisiyle kaynansi gecinmedi ona huzur vermediler zamaninda ben kardesime olacak diyede korkuyorum
0 oy
tarafından
Boşver sen diyeceğini demişsin. Kendi etsin kendi bulsun 
(3,159 puan) tarafından
Hayirlisi olsun
0 oy
tarafından
Boşver karışma.  Inşallah mutlu olur . 
(3,159 puan) tarafından
InseAllah canim tek duam o
0 oy
(48,667 puan) tarafından
sen söyleyip icinden atmissin karisma. anlasacagini sanmiyorum ama bakarsin iyi olurlar
(3,159 puan) tarafından
Keske iyi olsunlarda
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Aklina tukureyim.bacinin gitsin anlar seni takma kafana 
(3,159 puan) tarafından
Oyle yapacagimartik canim
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Başini o mutfagin tezgahina vura vura aglarda iş isten gecmis olur
(3,159 puan) tarafından
Hayirlisi olsunda sevdos
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Belki dediği gibi senin durumunda olmaz yada olur bilinmez 

Bir musibet bin nasihattan iyidir derler bırak yaşasın görsün kardesinle kötu olma  
(3,159 puan) tarafından
Yok yok karismuyorum artik canim
0 oy
(2,255 puan) tarafından
Ben nisanliyken esime dedim bu evi istemiyorum alma dedim annesi o evi almazsan annen felan olmam demis pislik bunuda övüne övüne anlatiyor simdi evimden cikmadi 7 ay boyunc sonra ne oldu söyleyim bevimi barkimi karisti karistirdi ben yokken sonra evimin anahtarini almis gizlice anahtarliginda yakaladim biz boşanmak üzereydik neler neler oldu bunlarin hepsi de 8 ay icerisinde oldu anlatsam ohooo akli varsa esi de arkasindaysa almasin bu arada ev ayni bina farkli sitede neler yasadim simdi biraz iyi gibiyim allah tekrar yaşatmasin insallah
(3,159 puan) tarafından
Ay canim yastamasin bida Rabbim kocasi zaten annesigilin yakinindsn tutturdu ben alistim bu mahalleden gitmem demis iste simdide ustunu alacaklarmis
(2,255 puan) tarafından
Aynen aynen neler yasadim allah korusun o yaşamasin insallah başkası alır da alamazlar umarim
0 oy
tarafından

Sanirim canina susamiz bacin:ermm:

(3,159 puan) tarafından
Oyle oyle canim
tarafından
Insallah pisman olmaz ne diyeyim kardesin yasi kücük da kafasina giriyorlar sanirim
0 oy
tarafından
Canım sen onu düşünürken o sana bu cevabı verebiliyorsa sakın karışma yaşasın görsün
(3,159 puan) tarafından
Esimde iyi olrsa kendilerinden kotu olursa senden bilrler bosver dedi kim iyi olmus koyden kaynansiyla da bu olucak ama keske iyi olsa dedi karsmamaaya calisicam artik
tarafından
Valla yapacak bişey yok inşaallah iyi olur canım
0 oy
tarafından
Sen uyarmissin yarın sana geldiğinde hakettin dersin bisey diyemez 
0 oy
(3,341 puan) tarafından
Geçmiş olsun. 

Bir musibet bin nasihat meselesi olmuş. 

Hayırlısı... 
0 oy
tarafından
Bir bina ve ömür boyu kira desen bi nebze de satın almak nedir ya, bence o dolduruşa gelmis ayrıca annenin dediği de cok sacma birlik oldu herşeyi oldu ne demek huzur önemli huzur olmadan hic bisey olmaz.
(3,159 puan) tarafından
Tabiki annem kiz benden cikti kafasinfa onlarin oldu tabi yanlarinda istiycekler diyo

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 896 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 282 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 361 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 309 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...