0 oy
1,412 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Şaka bir yana Allah ikisininde yokluğunu göstermesin çok hoşuma gidiyor aralarındaki aşk. Doğduğu günden beri eşim bakıyor altını değiştirir gece kalkıp mamasını yapar pişik kremini sürer ilaçlarını verir parka götürür hatta banyosunu bile yaptırır üstünü çıkarır kızım ona aşık. Yani öyle bir bakıyor ki siz bile aşık dersiniz. Her dakika baba baba diyor eşim bir yere gitsin arkasından ağlıyor 1 yıldır eşim ilgilendi hep ben hamile olduğum için tabi bende bakıyordum ama onun kadar değil ben ancak iş güç yemek falan yapıyorum zaten haftaya doğumum var. Fakat eşim kızıma o kadar düşkün ki kızım yanlışlıkla düşse bir yeri acısa saatlerce kucağından indirmez gece bazen uyanır besigine bakar kurban olurum boncuk der tekrar yatar. Bir kez olsun sesini yukseltigini duymadım acaba benim kocam mi böyle yoksa sizinkiler de mi böyle çünkü bazen çok tuhaf hissediyorum sanki o annesi gibi 

19 Cevaplar

+7 oy
(396 puan) tarafından
Canım ilgilenmesi sevgisini göstermesi çok çok güzel bsy ama bn kiz evladın bezini babanın değişmesini kesinlikle doğru bulmuyorum hic uygun bsy değil ama onun dışında çok güzel rabbim evlatlarına bağlılığını devam ettirsin inşallah 
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Ne güzel milletin arayipta bulamadığı☺️☺️
(119 puan) tarafından
Kız öyle deme kızımı asla öpmez neymiş sakalı batarmış yanağına yazıkmiş sadece koklar tuhaf bir bağ
0 oy
tarafından
Kıskanmak mı?! 
(119 puan) tarafından
Yok kız ne kıskanması Allah onları hiç ayırmasın ben babasız büyüdüm benim çok hoşuma gidiyor aralarındaki bağ
tarafından
MasaAllah diyelim o zmn
tarafından
Ironi yapmis kuzum
0 oy
tarafından

Annesi gibi ilgilendiği için aralarındaki bağ bukadar kuvvetli olmuş cnm  

(119 puan) tarafından
Evet ikinci çocuk geliyor ama eşim hiç oralı değil varsa yoksa kızı. Birde erkek çocukları daha kıymetli falan diyorlar hepsi yalan eşim resmen kızıma aşık
0 oy
(160 puan) tarafından
Sükret canm cok sanslisin allah bozmasin
0 oy
tarafından
Masallah ne güzel benim oglum da babasına düşkün. Bana daha fazla ama babası da ilgilenir sağolsun banyosunu yaptırır yemeğini yedirir gezmeye götürür. Bir haftalık ayrı kaldı görüntülü konuşurken çok mutluydu kapatınca ağladı  :)
0 oy
(583 puan) tarafından
Mas allah ne güzel zamane  babaları pek bi düşkün evlatlarina  benimkide öyle çok şükür  
0 oy
tarafından
Bez banyo harici bnmkide yapar Allah razı olsun ondan 9 ay karnımda tasidim okadar sanci çektim benm cagirdigimda gelmjo babasi cagrsin kucağına gtmeye calisio yuzunu sevio babasinin bana gelince anca memeyi görünce guluo :-D
0 oy
(670 puan) tarafından
Benimki zaten şehir dışında hep geldiği zaman da agucuk babacık der annesinin evine kaçar bakmak ötede dursun 
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle çok düşkün kızına :) :) 
0 oy
tarafından

Sende yine 1 kiz mis bende iki tane ikiside askla bakiyo :)

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Sevgi yönünden aynı ama bakım konusunda hep ben baktığım için kızım bana daha çok aşık ama babasını da görünce bı nazlar bı edalar bı cilveler eder ki sorma
0 oy
(48,642 puan) tarafından

başlığı okuyunca yok artik diye girdim

kizimin altini sadece ben aliyorum birkac ay ocnesine kadar birlikte yikiyoduk kizima çok düşkün kıyamıyor hic arada kizdigida oluyo hele ikisini yalniz birakinca illa kavga ediyorlar ☺️☺️
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Benimki alt değiştirme hariç hepsini  yapar 

Benden daha çok babasına düşkün meme için geliyor bir tek bende sinir oluyorum evin tek kızı paylasamiyoz
0 oy
(966 puan) tarafından
Benim kızımda babasını çok seviyo ona güler kimseye pek gülmez. Gece beni emer döner babasına yatar. Ama babası işten gelince iki konuşur güldürür sonra aç bu çocuk al diyip kaçar . Ne suyunu içirir ne yemeğini yedirir. Çok fazla dışarı çıkarmaz. Ama çok seviyo biliyorum. İlgisini belli etse az daha ilgilense daha güzel olucak .
0 oy
tarafından
Maşallah ne guzel. Pardon eşin çalışmıyor mu :)
(119 puan) tarafından
Hayır kuzum babası çalışıyor kendi işleri biz görücü usulü ile 1 gecede evlendik babası birbirimize alışalim diye 1 yıl evde takıl dedi. Zaten 4 aylıktim hamile kaldım çocuk oldu derken bir kere daha hamile kaldım kızıma bakamam diye kayınbabam çalışıyor şuan 2 senedir
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Maşaallah seninki öyle benimki hastalık hariç bi gece basını kaldırmadı benden başka hiç kimse uykusuz kalmadi
0 oy
tarafından
Ne güzel maşallah allahım bozmasın aşklarını kızlar babaya aşık olur zaten 
tarafından
Yakaladım:))))))
tarafından
Aha basıldım :))))
0 oy
(458 puan) tarafından
Bizde de durum birebir aynı gibi bende hamileyim 39 haftalık kızım 11 aylık alt değişme haricinde herşeyiyle ilgilenir sağolsun 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 84 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Beyza345 (2 puan) tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 245 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 695 göst.