0 oy
1,649 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (397 puan) tarafından
Benim eşim platform ayakkabı giymeme  asla izin vermiyor  sizin eşiniz nede kısıtladı sizi

52 Cevaplar

+4 oy
(25,225 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tenezzül edip kimseye yorum yapmamışsın bile ayıp ayıp niye post açıyon o zaman 
(1,597 puan) tarafından
+++++++
(118,484 puan) tarafından
Ulan selo gene vurdugun gol oldu nettin kaynananami gittin gene
(25,225 puan) tarafından
Puhahahah yok gitmedim 2 gündür kanka :D
(397 puan) tarafından
Tenezzül etmeme ile ne alakası var soruyu sordum uyudum şimdi girdim   sen cevap verme gereği duymasaydın;)
-Reklam-
+2 oy
(13,203 puan) tarafından
Çiçek desen elbise bluz harici hiçbir şeye takılmaz asla da müsaade etmem. Kendim ayarımı bilirim zaten ki rahat bir insanım askılımı şortumu giyerim dekoltemi. Kısıtlayamaz. Çiçek deseni de babaannemin şalvarı gibi der ondan beğenmez. 
(13,203 puan) tarafından
Size de eşinizin uyku saatini bile belirlediği hayatınıza mutluluklar
(1,787 puan) tarafından
Simanur ne saçma bir yorum bu yaa!!! Hayat arkadaşı demek sahibi olduğu anlamına gelmez biraz geliştirsek mi artık kafaları? Kadın istediği gibi giyinir kime ne?
(620 puan) tarafından
Aslıs cok doğru demişsin canım baban karışabilirdi sana, eşin seni o şekilde görüp evlendiyse karışamaz. Benim eşim de makyajlı aldı beni şimdi surat yapıyor ufacık bi şey sürsem. Karışamaz ama bakışlarıyla şiddet uyguluyo resmen, o yüzden soğudum ben de makyajtan. Özel günde yapıyorum sadece
(13,203 puan) tarafından
Edep haya dahilinde kimsenin kimseyi kısıtlamaya hakkı yok arkadaşlar. Bu baskı da bir şiddet. Kabul etmeyin ne olursa olsun ayaklarınız yere bassın. Ezdirmeyin kendinizi.
tarafından
Simanur kesinlikle saçmalamışsın belli ki koca baskısına alışmış ömrü boyunca kendi ayakları  üzerinde hiç durmamış ya da erkek egemen bi toplumdan çıkamamış bir kadınsın herkes sizin gibi değil her koca da sizin kocanız gibi değil hayati edebi bacak arasında  aramayan insanlar da var size gerici ve sıkıcı hayatınızda mutluluklar
+1 oy
(12,773 puan) tarafından
Hiç bı şey de kisitlamadi 
0 oy
tarafından
Makyaj yapma göz rengin değişiyor diye çok karışr mesela 
0 oy
(13,264 puan) tarafından

Başlarda bincok şeyi istemedi falan ama yeter artık 9 sene olmuş :D

0 oy
(2,633 puan) tarafından
eskiden şort askılı diz üstü etek vs giyerdim. İzin vermediği için giymiyorum. Bu durum beni deli ediyor. 
0 oy
(278 puan) tarafından
Her şey de kisitliyim maalesef :) 
0 oy
tarafından

Biseyime karismaz giyim falan ama yolda veya evde sakiza karsi tik i var gicik olur

0 oy
(901 puan) tarafından
Kendine yakışanı 

Yap der hep bende öyleyim sıkıntı olmadı hiç
0 oy
tarafından
Kiyafette canim:)
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Tayt giydirmiyo gıcık herif.

Gerçi ben yinede giyiyorum:D:D

0 oy
(6,816 puan) tarafından
Makyaj topuklu dar elbise boynumun açık olması aklıma gelenler bunlar 
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Herşeyin ona bağlı nereye gidicegim nezmn gelicegim ne giyicegim napicagim nemzn uyuyp kalkicagimm , herseyim ona bağlı 
tarafından
Aynen öyle canım huzurumuz olsun yeter ☺️
(1,330 puan) tarafından
Cook şükür ben edebimi bileyim ki oda bilsin
tarafından
Doğru diyorsun canım her insan farklıdır sonuçta ben eşimin huyunu bilir ona göre davranırım başkası ona göre ama nolursa olsun ayak uydurmak her zaman daha iyidir tabi bu karşılıklı olmalı.
(1,330 puan) tarafından
Ya zaten eğer sen dogruysan eğri yolunu buluyor , eğer adam düzgün biriyse sende istemediğini oda yapmıyor , sen bas çek o baş çeksin ne olucak
tarafından
Aynen öyle Rabbim karşılıklı anlayış ve sabır nasip etsin inşallah ☺️
0 oy
tarafından
Izin vermediği bir şey olmadı başta hayır dese de sonunda ben onu ne yapar ne eder evet e ceviririm tayt a izin vermiyodu ama artık karışmıyor 
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Hemen herşeyi kısıtlar offf çok zor :)) 
0 oy
tarafından
Beni istediğim heryere götürür ama tek başına markete bile göndermez. Bu durumdansa hiç şikayetçi değilim :D
(1,330 puan) tarafından
Aynen oyleeeee
tarafından
Fazla şikayet huzur bozar :)
(1,330 puan) tarafından
Ayy ayy benim için sorun yok valla eşimin kanatları altında olmaktan memnunum bana karışamaz edemez demekten iyiii
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Tek izin vermediği şey oğlumu alıp komşu ilçede oturan lise arkadaşıma gitmem

Söz verdi bir gün kendi götürecek.Bekarken ayda 1 gidiyordum
0 oy
tarafından
Buraya girmeme bile laf eder gerisini siz düşünün :)
0 oy
(514 puan) tarafından
Goguslerim be kalcam biraz dolgun onlari cikartacak seyleri asla giydirmez kuzenimin dugunune aldjgim kiyafeti gozunun onunde yakti :) ne kadar bol o kadar mutlu oluyor herif :D
0 oy
tarafından
Kotnpantolon acik renk esarp topuklu ayakkabi makyaj . Bunlari bnde sevmiyorum sorun yok o yuzden

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 691 göst.
25 Ekim 2021 Aile kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 446 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 449 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 283 göst.