0 oy
729 göst.
Aile kategorisinde (261 puan) tarafından

Kizlar kaynanam bizi sürekli çagryor haftada 2 gun en az 5 aylk bebegm var şapur şupur öpüyolar 

Eşim bi kaç kez öpme demişti sanane lan öperim o benim kocamin adi agzimin tadi diyerek opmeye devam ediyodu

Kendi kızınında 3 aylik bebegi var soruyorum hic geldimi diye yok kız o napsin bebekle diyor benide 40ım cıkar cıkmaz köye göturmüşlerdi bebekle onunki bebek benimki neyse

Ve kaynanam cok gezen biri nerde kalabalik orda kaynanam kaynatamda sehir dişina cikio sıklyorum evde diye 3-5 gun gezip geliyo cikmazsa kahveye gidiyo

Bebegim dogdu kaynatamin adini koydular ses etmedim saygimdan ama insan 5 krş verir hiç bisey takmadilar vermediler herseyi annemlerden bekledler

Neyse bugunde cagrdi kaynanam bizi eşime sen git bebegi uyutcam uykusu var dedim eşim kizdi etti ama gitmedm eşim gtti yarim saat gecmeden kaynanam aradi nye torunumu getirmedin kız dedi

Artik cagrma beni anne dedim ortalik kötü dedim

İhh o nasil laf bizden zarar gelmez dedi

Beni yalniş anlama bak kardeşin bile hasta oldu ben anneme bile gitmiyorum sokaga adim atmiyorum dedim

Iyi tamam kendin bilin dedi

Sizce iyimi etmism kizlar cunku her gttgmde korkuyodum onlar bebegmi her opusunde

17 Cevaplar

+4 oy
(83 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın.. Kaynanan da senden yüz buldukça artık astarını istemeye başlamış 
(261 puan) tarafından
Evt kendi kızı gelmiyo bebekle ben nye gidiyosam
(83 puan) tarafından
Bosver ya gitme kendini üzmeye yormaya değmez
-Reklam-
+2 oy
(3,443 puan) tarafından
Çok çooot çok iyi olmuş
(261 puan) tarafından
Sanki üstümden yük kalkti inanirmisin
(3,443 puan) tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki. Dertlerin bizi zehirlememesi için bazen böyle uygun bi şekilde söylemek gerek. Ama her zaman olmuyor işte. Diline sağlık. Önce bebekler önce sağlık.
+1 oy
(980 puan) tarafından
Normal şartlarda olsa da ayıp olmazdı. Şimdi de ayıp olmamış yani iyi yapmışsın. Yüz verdikçe astarını istemişler. 
(261 puan) tarafından
Aynn cnm
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ohhh okurken icimin yaglari eridi vlla :)  iyi yapmissin hic kimse evladimizdan onemli degil 
(261 puan) tarafından
Aynen oyle cnm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Böyle bir zamanda oldugumuz için evet iyi olmuş ama normal şartlarda olsaydı ayıp etmiştin 
(261 puan) tarafından
Her zamn cagryo gezmeden geliyo akşam bizi cagryo
0 oy
(549 puan) tarafından
Agzına saglık iyi etmssn tabi 

Senin bebegını senin kdr Kmse dusunmz
(261 puan) tarafından
Düşünen insan öpmez küçük bebegi gorumcem bnm oglumu alir öper ama ben onunkine uzaktan bakarm
0 oy
(6,681 puan) tarafından
En iyisini yapmişsin canim
0 oy
tarafından
Yakındır bende yapcam boyle bı çıkış ben anneme gitmiyorum hastalik var diye her Allah'ın gunu inatla bize gelin diye ariyo kaynanam kocamla babasinin arasida bozuk oraya gittigimizde soguk soguk ruzgarlar esiyo simdi kavga etcekler diye korka korka gidip geliyom
(261 puan) tarafından
Iyilikle söyledim ben artk cagrmaz hralde
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İyi etmişsin ve geç bile kalmissin oh lafı almışlardır.. sen annene bile gitmesken onlar kim zurt zurt geziyolar diyosun bide .. ay çıldırmamak içten değil ama rahatladım öyle demene.. kararın arkadasinda dur yüz verme
(261 puan) tarafından
Evet bide diyoki annenende gitme  gitmiyorum zaten dedim
(4,961 puan) tarafından
Ona ne şimdiye kadar dusunseymiz bize de annene de gitme dye .. resmen gıcık...
(261 puan) tarafından
Ona gitmiycem ya annenede gitme diyo
0 oy
(416 puan) tarafından
Valla çok iyi etmissn hastalık var her yerde zaten öyle öpülür mu yazık günah bebegine  mesafe önemli iste gitme valla
(261 puan) tarafından
Optükce opüyo kocaman kadin
0 oy
(211 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın. Benim bebeyim doğmamış her kese duyurdum bebeyi öpmeye izin vermicem diye önce şaka yaparak söyledim yani şaka anladılar. Doğduğundan beri ise calisdigim kadar kimseye öpmeye izin vermem. Virüs olsada olmasada. Küçücük çocuk öyle opulirmu yaa. İncinir. Annemler tarafda kocam tarafda adımı görmemiş koymuş))) inanın hiç umurumda diyil kim ne derse desin bebeyimden öncelikli hiç bir şey yok 
(258 puan) tarafından
Aman boşver görmemiş ol yeter ki bebeğinden uzak dursunlar :) bende aynıyım çünkü kimse beni arayıp sormuyorsa bebekten sonrada kimse bebeği görmeye gelemz dedim herkese valla özellikle kaynana tarafına kimse de kusur bakmasın
(261 puan) tarafından
Ben ne kadar korursam koruyum kaynanam inadima öpüyodu şimdide cagrsinda görüyüm asla gtmem
0 oy
(670 puan) tarafından
Senin Allahına kurban kız :-D
(261 puan) tarafından
Napym canm cagryo gitmeynce küsüyodu en son dedim beni cagrma vrus var
(670 puan) tarafından
Valla ben de her gün oradayım ona rağmen memnun değiller günde iki saat tek geliyormuşm geçen eşimle tartştk bu yüzden
0 oy
(258 puan) tarafından
Canım çok iyi demişsin inan ki Cook iyi etmişsin ama eşin bu durumda sana yüklenmezse iyidir maalesef eşler bu durumda sen benim anneme nasıl öyle dersin diyip kavga çıkarma peşinde oldukları icin..
(261 puan) tarafından
Kendi annen de kabul etti dedim bisey demedi bilki yüklensin ben kendi aileme gidip onunkine gitmezsem hakli derim ama kendi ailemede gitmiyorum
(258 puan) tarafından
Kendi ailene niye gitmiyorsun keşke gitsen baksana kaynanan annene de gitme o zaman dediğine göre baya garezi varmış size zaten belli
(261 puan) tarafından
Yok cnm ailemde evde durmuyor gezen insanlar
(258 puan) tarafından
Orası doğrudur canim haa
0 oy
(987 puan) tarafından
Yazık sana ya, doğru birşey yaptığın halde onay istiyorsun bizden. İçin rahat etmiyor değil mi? Çünkü annen baban seni öyle yetiştirdi. Onlar ne istese onu yaptın ve onu doğru bildin. Kendi başına karar alamadın. Kendi doğrularını söyleyemedin. Artık büyüdün, başın dik olsun. Doğru bildiğin şeyi yap ve arkana yaslan. 
(261 puan) tarafından
Evet canm asla biseye tek karar veremem hep anmemden babamdan onay alirdim

Bide kimseyi kiramam üzemem
(987 puan) tarafından
Uygun bir dille söylemişsin canım, üzülecek bir şey yok
(261 puan) tarafından
Evet anne alınma ama artik cagrma beni dedim bebegm var korkuyorum dedim
0 oy
tarafından
Kocamın adı agzımın tadı ne ıgrenc bı laftır ben ona takıldım. 
(261 puan) tarafından
Sinir krizi geciriyorum inanki
0 oy
(1,720 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın.

Ben anlamıyorum her şeyi bizim annelerimizden niye bekliyolar ki biz annemizin değil onların soyunu devam ettiriyoruz asıl onların bir şey yapması lazım ama ne hikmetse bir çöp bile yapmazlar hep bizim annemiz yapar.
(261 puan) tarafından
Valla annem beşik aldi altin takti kiyafetler aldi dahada bekliyolar
(1,720 puan) tarafından
Benimki de aynı. Bir gün kafamın tasi aticak bir günde sizden bişey görelim diye lafı cakicam
(261 puan) tarafından
Ben dedim ne zaman altinini takcan dedim oturdu agladi
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Walla sen demissin benim icim buz gibi oldu diline saglik

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 225 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 573 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sv tht (109 puan) tarafından soruldu