0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Dun adet gunumdu gecti ve adete dair hic bisey yok vucudumda acaba hamile olabilirmiyim hic duzensiz olmadi bu gune kadar testi ne zman yapim

22 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
10 güne kadar in3 veya arkaya gidebilir adet rarihi bekle derim 1 2 gün daha 
(2,765 puan) tarafından
Tamm bekliyim ama ben cok heyecanlaniyorum insAllah vardir
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Korunuyorsan 1 haftayı bile bulablir gecikme benmde düzenliydi dogum sonrası bazen defişiyor
(2,765 puan) tarafından
Yok canim ne korunmasi gun asiri iliskiye girdim olsun diye
(1,175 puan) tarafından
He nebilem kız genelde korkanlar acıyor bu postu :D Allah nasio etsin insallah. 3 4 gün gecsin canm adet bu gecikir bazen sonra morakn bozulmasın
(2,765 puan) tarafından
InsAllah vardir beklicem canim olmadi pazartesi yaparim
(1,175 puan) tarafından
Aynn canm
0 oy
(1,650 puan) tarafından
İstiyomuusn kız :D
(2,765 puan) tarafından
Ya boyle diyenlere cok kiziyorum cunki bakacak olan benim yani herkes bebegin kucuk diyor tamm olabilir kucuk ama beni emmiyor bi altini degistiriyorum mamasini veriyorum olup bitiyor yani kendi lendine buyuyor ikisinede ayni sartlari uyguluyacagima eminim
(1,650 puan) tarafından
Kız o anlamda demedim ki niye kızıyosun. Tabi bakarsın çünkü sen annesin sadece sordum yanı kötü bı anlamda sormadım kusura bakma
(2,765 puan) tarafından
Yok kiz kizmiyorum ben sana simdi herkes onu soruyorya ona sinirleniyorum bi kisi sorar iki kisi sorar ama herkes soruyor
tarafından
Yanlış anlama beni şimdi senin bebek küçükmüş o yüzden sana kolay gibi gelebilir yürümeye başladığı anda oturmak mümkün olmuyor sadece uyutup altını temizleyim olmuyor inan ki. Birde iki tane aynı anda gerçekten çok zor.
(2,765 puan) tarafından
Yok canim zor olmaz evde 10 kisiyiz bakacak cok kizima
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ben 1 gun geçince evde test yaptim çok silik cikti bir kac gun sonra kan testi verdim çıkmıştı canım 
(2,765 puan) tarafından
Ben kizimda adetimi takip etmiyordum bi gun kasiklarim agridi ama nasil agriyor boyle internetten arastirdim kanser falan diyo hemde gebelik diyo esime dedim test getir yapayim eger yoksa ben kanserim dedim gitmis 4 tane getirmis yaptigim anda kipkirmizi iki cizgi cikdi sonra diger 3 nude yaptim gene ayni doktora gittik ertesi gun 8+6 haftalik hamile cikdim
(1,755 puan) tarafından
Evet ya önceki gebeliğimde çok yoğundum son adet tarihimi bile hatirlamiyordum ne bulanti ne belirti hic hissetmedim. Bi gün sabah öğürme isteği oldu daha neler dedim çubuk test bile yapmadan kan testi verdim 8 haftalik büyümüş kocaman bebek mucize gibi. Çünkü spiral vardı olanak tanimiyordum nasilsa adet olcam diye rahattım
(2,765 puan) tarafından
Bundada ilk defa adet takip ediyorum yani seninle ayniymisiz ya
(1,755 puan) tarafından
Aynen bende oyle birseyle karşılaşınca adet takip programi yukledim adetim gwcince falan belli hemen unutma sansim yok artik :))
(2,765 puan) tarafından
Aynen bende oyle yaptim o bugun bana mesaj atmis adetin gecti acaba hamile olabilirmisin diye
0 oy
tarafından
Bebeğiniz kaç aylik 
(2,765 puan) tarafından
6 aylik
tarafından
Kiz çok küçük ben hayatta bakamam benimki 17 aylık an.az 5 yaşına.kadar düşünmüyorum ama bakıcak olan.sensin tabi senin kararın
(2,765 puan) tarafından
Kiz beni emmiyor mama iciyor bi bezi var bide mamasi ben bakacagima inaniyorum
0 oy
tarafından
Kız sen hamile degilmiydin zaten kaynansina haber veren video atmıştın
tarafından
Kız bunda üzülecek ne var şükür bir kızın varmış sagliklisiniz yine olur bende ilk hamileligimi adetimin ilk günü yaptım çünkü sancım vardı olmuyirdum hafif yerleşme kanaması da gelmişti test yaptim çıktı yap istersen
(2,765 puan) tarafından
Ya ne biliyim canim benim ya insan uzuluyor
(2,765 puan) tarafından
Ben pazartesi hastaneye gidicem kizim icin belki kendim icinde kan veririim
tarafından
Anlıyorum cnm rabbim tez vakitte kucağıni tkrr doldursun inşallah ❤️
tarafından
Aynen cnm bak bi
0 oy
tarafından
Ben test yaptim çıkmadı bugün 
tarafından
Ameliyatimi olsaydim canm inşallah olurdu
(2,765 puan) tarafından
Ne ameliyati canim
tarafından
Tüpüm tıkalı normal yolla hamile kalma şansım yok laparaskopiyle ameliyat edip acicaklar canm
(2,765 puan) tarafından
Himmm vardir bundada bi hayir canim bendede rahim geriligi var dogumda gebeligimde zor oluyor
tarafından
Allah yardımcın olsun canm
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Kız sen hamile değil mıydın kaynanana sürpriz yapmıştım hatta 
(2,765 puan) tarafından
Kiz benim hormonlardan kaynakli odrarimda beta hcg varmis ona baktirdim saglik ocaginda giderk azaliyor cogalmiyor kanda yok zaten cikmadi bide gecen ay adette oldum insAllah bu ay olmam vardir
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Yap çıkar silikte olsa
(2,765 puan) tarafından
Kiz silik cikabiliyor cunki hormonlardan kaynakli var beta idrarim da ama net cikarsa ben o zman anlicam var oldugunu
0 oy
(5,323 puan) tarafından
1 hafta geçince yapmıştım ben
(2,765 puan) tarafından
Himm ben pazartesi yapsam silikmi cikarki
(5,323 puan) tarafından
Pazartesiye kadar kaç gün gecikmiş oluyor
(2,765 puan) tarafından
5 gun gecikmis oluyor
(5,323 puan) tarafından
Yap bence 2 günden bişey olmaz
(2,765 puan) tarafından
Olmazmi himmm bi deneyim
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Varsa cikacakdim canim.netde olmasa silik bir sekilde cikar .yap bencee
(2,765 puan) tarafından
Ben 13 gun emzirdim sonra küveze girdi virus bulasti 38 gunlukken geri verdiler o zmna kadarda emmeyi unutmustu
(1,438 puan) tarafından
Yaa cok uzuldum .inwallah gonlunce olur her sey.ama benim dogumum o kadar zor oldu ki dogumdan 40 gun sonra bile ayaga kalkamiyordum beni dogumdan korkutdular bu gun adet gunun korkuyorum ki birden hamile kalirim diye
(2,765 puan) tarafından
Benimde zordu ama o an bebegimi emzirmek cok guzeldi ama malesef doya doya yasayamidm tekrar doya doya yasayabilmek icin bi cocugum daha olsun istiyorum ama kimse beni anlamiyor
(1,438 puan) tarafından
Inwallah olur canim bu senin hayatin.6 aylik kizin zaten .9 ay hamilelikde var zaten.benim arkadawim bebiwi 2 aylikken hamile kaldi 1 yilda 2 cocugu olduseninde olur inwallah.
(2,765 puan) tarafından
InsAllah
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Kiz senin bebegin kucuk degilmiydi
(2,765 puan) tarafından
Kiz esime dedim gitti test alcak yapicam simdi cikarmi kiz yoksa sabahmi yapayim
Ayy bilmemki belki cikar aman yap yaa merakdayim bende
(2,765 puan) tarafından
Kiz manyak koca bana tamam dedi gitmis kendine cig kofte almis gelmis ama pazartesi ben kendim gidip alicam
Puuuhahahahaah ☺️☺️☺️
(2,765 puan) tarafından
Manyak ya bana dioki merak etme pazartesiye kadar dogurmazsin git pazartesi kendin al diyor hem tamm diyo hem boyle diyor piskolojisi bozuk
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ben geçince hemen yapıyorum ilk ya da ikinci gün. Çıktı ikisinde de. Sabırlı olabilirsen bekle ben olamıyorum :)

(2,765 puan) tarafından
Ben ilk gebeligimde adet hesaplamiyordum kasik agrisindan yaptim 8+6 haftalik cikmisdim kocaman olmus icimde
(2,692 puan) tarafından
Anammm :) ben hep bilirim adet günümü. O yüzden geçer geçmez şaşırıyorum :)
(2,765 puan) tarafından
Hayatimda ilk defa adet hespladim ilk defa
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Adet belirgin yoksa bekle bence üzülme sonra.cunku hamilelik belirtileri adet belirtisine uyuyooo
(2,765 puan) tarafından
Pazartesi yapcam canim herkes bekle dedi
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Al bi test yap canım
(2,765 puan) tarafından
Pazartesi yapicam canim esim unutmus gelmis ya
(5,492 puan) tarafından
Hadi hayırlısı kuzum, bi oğlan olur inşallah
(2,765 puan) tarafından
Oglan olsun kiz olsun hic onemli degil yeterki bende emzirme duygusunu yqsiyim
(5,492 puan) tarafından
İnşallah canım benim inşallah
0 oy
tarafından
Sen hamile değilmiydin zaten. Hatta kaynana na supriz yapıp video atmıştın 
(2,765 puan) tarafından
Hormonlarda hamileyim sandim ama degilmisim idrarimdada cikdi gebelik ama kanda ultrasonda cikmadi
0 oy
tarafından
Kız yap gitsin sanki nolacak varsa çıkar
(2,765 puan) tarafından
Evet bi tane var ama beni emmedi ya ben cok istiyordum emsin sabaha kadar emziriyim ama 13 gun emdi baska yok simdi insAllah ikinciside olursa onu emzircem
tarafından
Bu da emmezse seni görürüm ama :D
(2,765 puan) tarafından
Emer ya kizim viruse yakalndi yogum bakima  aldilar ordada biberon vermisler o yuzden emmeyi unuttu 38 gunlukken aldim ama o zmana kadar sutum kalmadi piskolojim altust oldu lohusa bilr olmadim o sikintilardan o yuzden insAllah ikincide virus olmaz bende rahatca emziririm
tarafından
Emer inşallah. Allah yardımcın olsun
(2,765 puan) tarafından
Amin insAllah
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kız senin bebek küçük değil mi
(2,765 puan) tarafından
Yok canim kucuk degil ben bakabilcegume inaniyorum
0 oy
(202 puan) tarafından
Yap gitsin kız:D varsa cikar zaten bekleme yap bosver 
(2,765 puan) tarafından
Pazartesi yapicam canim normalde burdakiler bi heyecan verdi bugunde pazar var esimi yolladim git al diye bir suru sey aaydim gitmis sadice yufka kizima iki tane kazak almis gelmis ne meyve ne sebze ne test almamis ben gidip kendim alicam pazartesi
0 oy
(291 puan) tarafından
Adetin hiç gecikmiyorsa ve geciktiyse vardır muhtemelen. Bence 2 gün daha bekle ve direkt kan ver.
(2,765 puan) tarafından
Canim dogumdan once hep 16 da geliyordu dogum oldu bitti 6 aydir her ayin 7sinde gelemeye basladi daha dogrusu ben hesaplamiyorum uygulama yukledim dogumdan sonra o hespaliyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 337 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 181 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...