0 oy
1,003 göst.
Aile kategorisinde (1,577 puan) tarafından

Kızlar ben hamile oldugumu öğrendigimden beri eşim erkek diyodu oğlum diye seviyordu karnımı  bugün öğrendik ki kızmış. :D

image

18 Cevaplar

+1 oy
(27,353 puan) tarafından

Esimde öyleydi diyordu erkek bn diyordum kiz gittik beraber öğrenmeye doktor dedi cimcimeniz olacak bnden daha cok mutlu olmuştu  simdi cok düşkün kizina

Sağlıkla kucağına al insAllah 

(1,577 puan) tarafından
Evet bizde berbaer gittik. Cinsiyeti belli mi dedi. Doktorda napican cinsiyetini dedi. Ona gore elbise falan alıcaz dedi eşim. Aa bak ağzımla elbise dedin kızınız olacak dedi. Ama üzülmedi eşim yani gülmüştü:))
-Reklam-
+1 oy
(10,533 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm sağ salım kucağınıza alın inşaallah 
(1,577 puan) tarafından
Amin inşallah canım
+1 oy
tarafından
Olması gerken bu canım  Allah kucağınza almayı nasip etsin
(1,577 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından

Benim eşimde oğlum oğlum diyordu. Öğrendik kızmış :D doğdu iyikide kız olmuş diyor 

(1,577 puan) tarafından
Ne güzel yaa. Rabbim bizimkini de sağ salim kucagimiza almayı nasip etsin❤
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yaaa tebrik ediyorummm .cok guzel .bizimki biraz farkli oldu ewim kizi olsun isdiyordu cokk.ama gitdik  cinsiyyetini oyrenmeye erkek dedi.ewim uzuldu ama sonra hayirlisi olsun didi.cinsiyyet fark etmiyorki bebek olsun .simdi parmaginaa bir sey olsun feryad kopariyor
(1,577 puan) tarafından
Ne güzel sonuçta evlat bu. Tabiki kız da olsa erkek te olsa. Hem kızlar daha bi tatlı olur. Böyle bıcır bıcır renk renk giydirceksin falan. Allahım nasip etsin o günleri
(1,438 puan) tarafından
Evet yaa kiz cocukunu cokkk seviyorum.benim maviw kiza benzeyen bir oglum olduevlat cok tatli oluyor .ilk torun diyedee baya simartliyoren sevdiyimse kiz cocugunu giydirmekyaa cokk sanslisin.inwallah sag salim kucagina alirsin guzelce buyutursun
(1,577 puan) tarafından
Amin inşallah ❤
0 oy
tarafından
Hayırlısı ile al kucağına inşallah
(1,577 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(119,381 puan) tarafından
Benim esim ultasonda pipiyi gorup dr a o kesin kordon benim kizim olcak diyodu sonuc 8 aylik bi oglum var 
(1,577 puan) tarafından
Ayy benim eşimde doktor hanım cinsiyeti belli mi dedi. Doktorda napican cinsiyetini dedi eşim de ona gore elbise falan alıcaz dedi.  Aa bak ağzınla elbise dedin kızınız olacak dedi:))
(1,577 puan) tarafından
Esim erkek istiyordu normalde:))
0 oy
(969 puan) tarafından
Benim eşimde hamileliğimi öğrendiğim ilk günden beri kız olacak diyordu şimdi 13 aylık bir BERRA mız var çok yaramaz Şam bizim dünyamız sağlıklı olsun yeterki
(1,577 puan) tarafından
Aynen canım. Rabbim acısını göstermesin
0 oy
(528 puan) tarafından
Sağsalim al kucağına canim. Kizini kucağına alsin dünyalar onun olur. Ben hep oğlum diyodum kiz olduğunu öğrenince kizimdan özür dilemistim doktorun yanindan cikinca:)) 
(1,577 puan) tarafından
Evet bende öyleydim. Hep oluşum diyodum:))
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Benim eşimde tam tersi kiz olsun kız olacak öyle istiyorum diyordu bende erkek istiyordum ilk çocuk kardeşlerine sahip çıksın diye bide hep 1 abim.olsun istedim neyse doktor kiz dedi eşim alış yaptı ben biliyordum ya ben biliyordum çok şükür dedi güldü doktorda güldü istediğin oldu o zmn dedi
(1,577 puan) tarafından
Aynen eşinin istediği olmuş bak:))
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Yeter ki sağ salim olsun da hayırlı evlat olsun en önemlisi bu rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin ♥️ 
(1,577 puan) tarafından
Aynen öyle canım.Amin inşallah
(1,307 puan) tarafından
♥️♥️♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
0 oy
tarafından
Benimde eşim erkek erkek diye seviyordu karnımı. Bı umut doktora gittik doktor kızımız geliyor dedi. Ben ilk defa eşimi öyle gördüm gözleri doldu artık gözlerinin içinin güldüğünü bile gördüm. Çok sevindi, şimdi de karnımı çiçeğim diye seviyor. Sağlıklı olsun yeter, görüyoruz diyor etrafımızda çoğu kişinin çocuğu olmuyor diyor
(1,577 puan) tarafından
Evet benim eşimde öyle dedi işte. Biz çok istedik nerdeyse 1 yıl uğraştık olmadı. Tam tedaviye başlayacağımız zaman hamile kalmışım. Çok şükür
tarafından
Aynen bende öyle vallaha 9 ay uğraştık olmadı. Doktorum tam o ay benden rahim filmi, eşimden de sperm testi istedi. Tam o zamanda korona çıktı bende eşime dedim bu hastalık geçsin o zaman testleri veririz bebeği şimdi erteleyelim hastanelere gidilmez şimdi dedim. O ay hamile kaldım bende
(1,577 puan) tarafından
Ne güzel yaa. Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin canım benim
tarafından
Amin canım
0 oy
(735 puan) tarafından
Babalar erkek çocuk isterler ama kız çocuklarına daha çok düşkün olurlar "))
(1,577 puan) tarafından
Evet. Doğunca görücem eşimi ben:))  Benden çok sevip üzerine titriycegine eminim:))
(735 puan) tarafından
İnşallah kuzum. Benimkide diyor ben senden daha fazla bakıcam sen uykuya çok düşkünsün sana çocuk emanet edemem diye :D
0 oy
tarafından

Aslında erkekler bilir derler ama eşim yanılmış ben oğlum da kızım olacak dedim eşim oğlum olacak dedi kızımda ise ben oğlum o ise kızım olacak demişti kızım oldu:D 3. Ne olacak diyorum da Allah olmayanlara versin bende ikisinden de birer tane yeter diyor:D Allah her dileyeni evlat sahibi olmak nasip etsin sende sağlıkla al kucağına kızçeniiii:kissing:

0 oy
tarafından
Bizde eşim oğlum ben hep kız diye sevdik Nazlı aşağı Nazlı yukarı :))) öğrenmeye gittik erkek şimdi Çınar aşağı Çınar yukarı :)))
0 oy
tarafından
Esimde karnimi oglum oglum diye severdi kizimi kizdirma derdim daha cinsiyeti bilmiyoken kiz oldugunu ogrenince sevincten agliycakti nerdeyse. Simdi baba kiz takiliyolar bnm papuc damda
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Senin ki yine iyi sevinmiş. Doktor oğlunuz olacak diyor. Eşimde sıfır tepki ne sevinç ne hüzün. Doktor bile anladı babası da pek tepkisiz dedi. Eşimde hiç öğrenmesek bile olurdu nasılsa evlat evlattır. sağlıklı olsun da yeter dedi. 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben ikizlere hamileydim herkes bi kız bi erkek yada iki erkek bekliyordu. Çünkü 14. Haftada doktor biri erkeğe benziyor diğeri kend8ni belli etmiyor dedi. 16. Haftada gittik doktor ikisi de kız diyince eşimle şaşırdık bi durgunlaştık. Bari tek yumurta olsalardı da benzeselerdi dedi. 

Şimdi 15 aylık oldular kızlarım babalarına aşık babaları da onlara aşık maşaallah;))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 734 göst.
13 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 296 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 653 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 1,037 göst.