0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
kızlar bu temizlik benim işim programı İstanbul dışında başka illere gitse keşke mesela benim görümcemin ve kayınvalidemin evine �nan farklı illere gitseler kesinlikle başvuru yaparım çünkü tıpkı programdaki evler gibi Allah affetsin oturup bir bardak çay içemiyorum

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hhahsshhshahahhshsha istem dışı kahkaha attım :Dddd 
-Reklam-
+1 oy
(13,702 puan) tarafından
Gidip temizle burda açıklarını aciklayacagina
(13,036 puan) tarafından
Öyleleri pis Olduğunu kabul etmez bence o yüzden temizlemesine de karşı çıkarlar hem nasıl desin senin evini temizleyeyim diye :)
(26 puan) tarafından
Hadi kaynanasını yaptı diyelim gorumcesininkini niye yapsın kız eli aya yokmu yapsin
0 oy
tarafından

Kız sen temizlesene valla görümceme oturmaya diye gidiyoruz aynı senin hesap yiyip içemiyorum ama bahaneyle  sabahtan akşama kadar yapıyom sonra  yeöek yiyom çay içiyom geliyom  :D

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Hahahah benim kaynanamin da öyle konuşmuyoruz neyse ki kurtuldum onun pis evini temizlemekten de gitmekten de 
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Ya hahaahahh:D başvuru yap belki giderler 

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben bu evlerde normal insanların yaşadığını düşünmüyorum o mutfaktan bir bardak su içilmez insan kolera olur 

Temizlik imandan gelir bunlar neyin kafasında bilmiyorum 4 saatte iyi temizliyorlar
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah el vermis ayak vermis neden yapmiyorlar ?

0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ahahahaha Allah seni ben olsam bende icemem☺oghhh kadire mesaj at instagramdan belki giderler☺☺☺
0 oy
(1,657 puan) tarafından

Igrenc gercekten hele dun kı buzdolabı benı benden aldı aman yarabbı kurtlu posetler sinekler öggggk dedım yanı esım ıctıgı cayı yarım bıraktı dolabı görunce:D ınsan olamaz oralarda yasayanlar ınsan cekırdek cıtledıgı sehpaya corap mı koyar? Sıçıp bı fırça surup bı tas su dokemez mı? Yemej yemıs bı tabagı suya tutamaz mı? Bu ne acızlıktır yarabbı ya yapmaya yapmaya bı sure sonra bırıkıyo hıc yapmıyorlar bence sonra çöp ev

0 oy
(655 puan) tarafından
Benim eşimin emmisi gol de öyle bi bardak su dahi icemezsin evin içinde yürü ayağının altı kömür karası gibi olur mutfak fayans yerleri yağdan yapış yapış basınca ayağın oraya yapisiyor
0 oy
(26 puan) tarafından
Bendede var öyle bı kaynana arada bı temizlik yapıyorum ben inan akşama kadar bitiremiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 264 göst.
0 oy
4 cevap 210 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 201 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 272 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Japonum benim (260 puan) tarafından soruldu