0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Anlamadım ben anlayan varsa yardımcı olabilir mi kızıma birşeyler almak istiyorum 

Bu arada 65 ksyfedilme var 

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(1,137 puan) tarafından
İndirimli kuponlarım diye yazan yere tıkşa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum.ben şimdi alışveriş yaptım tava aldım ... Siparişini oluştur ödeme alınacağı zaman sana cüzdan ile ödeme yap ve kredi kartı ile ödeme yap diyor cüzdanı tıkla telefonuna SMS gelecek onaylayacak sin siparişin oluşturulur ...bak altta tüm alışverişlerde 50 yaziyorya o koleksiyondan kazandığım ücret 10 TL de cüzdan da var 60 TL kim biseyler alabilirsin 
(12,264 puan) tarafından
Canım bak bir resim daha paylasicam bir zahmet bakarmisin
tarafından
Onlar indirim kuponu canım farklı kredi kartinla yükle.e yapıyor kupon kazanıyorsun yani indirim ... Onun bunla ilgisi yok
0 oy
(12,264 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bilen yokmu :(( bakın bakalım resimlere

image

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Evet var hakkin canim ama cuzdanina para yuklemen lazim ne alacaksan o kadar yukle, anca o zaman kuponunu kullanabiliyoraun, cuzdaninda para kalinca tekrar kartina yukleyebiliyorsun
(25,224 puan) tarafından
Evet yükleme 50 TL yi geçmeyen ürün seç sepete koy sonra sepete gir orda indirim kupon kullan diyo ona tıkla
(12,264 puan) tarafından
Tıkladım şimdi hoşgeldin indirimi çıkıyor sadece
Bide kod kullan diyor
(25,224 puan) tarafından
Sepetine ürün koyup resim atsana bi
(6,978 puan) tarafından
Yuklemeden okuyorsa ne guzel ama bende olmadi, musteri temailcisi cuzdaninizda para varmi kontrol ettiniz mi dedi...bende olmadi maalesef, ama her urunde olmuyormus kupon ondan mi olmadi bende acaba ben yukledim, kullandim tekrar kartima yukledim parami
(12,264 puan) tarafından
Tmm canım atıyorum hemen
0 oy
(15,925 puan) tarafından
Kız senin bir sürü indirim kuponun varmış neden kullanmıyorsun. 
(12,264 puan) tarafından
Bilmiyoum ki kullanmayı yardım  edin ne olur ;)))
(15,925 puan) tarafından
Kuzum bir urun seçiyorsun sepete ekledikten sonra indirim kuponu yazıyor oraya tikliyorum hediye kuponu tikliyorsun 25 tl lik olan kuponları kullanmış oluyorsun

50 tl için de 50 den aşağı bir urun seçiyorsun sepete ekliyorsun sonra koleksiyon oluştur paylaş kazan yazması lazım sectigin ürünün her üründe kullanamıyorsun eğer bu yazı çıkarsa kullana basıyorsun.
0 oy
tarafından
Ya bisey sormak istiyorum bu kadar çok indirim kuponun nasıl oldu ?
(12,264 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ;))) kullanmayı bilen de yok bilmeyen de dolu kupon dermişim ;)))
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Alcagin ürünün fiyatına dikkat ederek seç sepetine al sonra kupon kullan a bas doğru fiyatlı ürün sectiysen zaten seçenek çıkıyor koleksiyon kuponu kullan diye onu seçerek ödemeye devam ediosun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet var ayın 18ine kadar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 379 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 319 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Cancazmihram (3,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 450 göst.
27 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 236 göst.
31 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,035 cevap

34,813 kullanıcı

...