0 oy
1,199 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (285 puan) tarafından
Çarşamba basladı belirtiler dğn pozitif oldunuz öğrendik 

5 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bı yakınım ilaçları kullanmaya başlayınca başladı tat koku kaybı dedi canım.. bide yeni bı bilgi verildi kan pihtilasmasi yapiyomş kullanılan ilaçlar doktora danışın bebe aspirini var ya kan sulandırıcı da kullanın sorunda
(285 puan) tarafından
İlç kullnmucm istmyorum sua tat koku var inş gtmed
tarafından
Kaç gün sürdü canım
-Reklam-
0 oy
(16,504 puan) tarafından
4.gün gitmişti 
(292 puan) tarafından
Ya benim de 10 gün  oluyor 14 gün olalı  hala arada öksürük geliyor millete bulaştıeacam diye korkuyom çünkü test yapmadılar
(1,616 puan) tarafından
Söylerim canım peki yerine gelmesi için bieşy yaptın mı kendi kendine mi geldi bana önerin varmı kuzum
(16,504 puan) tarafından
Yok valla bebeğm kendı kendıne geldı
(1,616 puan) tarafından
Tamam kuzucummm
(285 puan) tarafından
Tersten sonra ki 4.gğn mğü belirtilen den sonra mıı
0 oy
(292 puan) tarafından
Bende hepsi oldu tat koku olmadı canım ama ilk bi kaç gün yediklerinden zevk almıyordum ha bide hazır şu kullandık hep el kadar olan var ya tavsiye ederim iç at çöpe sadece su bana şekerli geliyordı
(285 puan) tarafından
Aynn ne ydrm midem bulanıyor
0 oy
(580 puan) tarafından
kendim test yapmadim da 1 aydır bendede tat ve koku kaybı var 1 kac gundur koku aldim tat yok esim test ypti bisey olmadi ve bende evden hic çıkmam dışarı 
(285 puan) tarafından
Bazıları ngtşf çıksalar da tasıyıcı oluyor
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Peki belirtileriniz varmiydi annemde hic bir belirti yok test yapti pozitif cikmis. Bu hafta görüşmüştük  psikolojik mi bilmiyorum atesim var derin nefes alinca soguk almisim gibi cigerimi hissediyorum :( hamileyim bide riskli gebelik rabbim hepimizin yardimcisi olsun
(285 puan) tarafından
Vsr kusma hafif ates mide bulantısı ishal vardı. Tevekkül et İnş birşey yoktur takip et kndni bol mandalina ye gbelşkten olabilir scak basması atesin kaç

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Alel (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hblt (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 393 göst.