0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından

Merhaba basima tuhaf bisey geldi gecen gun garantibbva dan mesaj geldi benim numaram ama baska adamin bilgileri kartim kibris karti kibristayim ama türkiyeden biri  o bankayla hic bir sekilde isim olmadi bugune kadar.. burdaki bankayi aradim bisey cikmadi basina boyle bisey glen varmi.. kotu bisey cikarmasinlar basimaa.. noldugunu bilen varmii dolandirici filan olmasinlar nasil cozebilirimmm

image

6 Cevaplar

0 oy
(7,165 puan) tarafından
Bence işin peşini bırakma Türkiye şubesini de ara muhakkak valla milletin başına neler geliyor neler 
(96 puan) tarafından
evett cok korktum ins bsey cikmazz
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ya banada bole msj geliyor. Hattimi esim dha once kuzenine vermis surekli gelirdi en son aradi soyledi kuzenide bankadan bu noyu sildirdi kendi nosunu yapmis artik gelmiyor
(96 puan) tarafından
bir sorun olmadi dimi bnm numaram ne alaka ama anlamadim ordan buraya
(3,921 puan) tarafından
Olmadi ama bankayi ara soyle numrani sildirt oradan
0 oy
(503 puan) tarafından
ara bence bankayı bilgilerini güncelle yeniden canım. ortalığın durumu malûm başına iş çıkmasın 
(96 puan) tarafından
annem orda pazartesi gunu gidip konusacak bakalim ne cikacak
0 oy
(216 puan) tarafından
Cnm sadece telefonu yanlış yazilmis adam için skinti işlem yapamaz. Korkma sadece ama soldier bankadan tabi
(96 puan) tarafından
insallahh zaten o bankayla ne kartim var ne bisey hic bir bnkayla yok gerci.. adima bisey yapilmasindan korktum..
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Cnm bn bankacıyım bu banka da nedir ne değildir bilemem ama sana önerim bankayı ara snn nonu başka birisi kendi nosunu kaydettirirken yanlış kayıt edilmiş ara bankayı kayıt açtır bn çok kayıt açtım böyle olabiliyor yani cnm ama ara de çağrı.merkezini başına bela olmasın
(96 puan) tarafından
anladimm peki kibristayim ben turkiyeden oyle bir hata yapma sanslari varmi acaba cunku numaralar degisik
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Herhalde yanlışlıkla senin numaranı vermiş biri ya da kayit eden kişi yanlışlıkla numarada ki rakami farkli anlayıp yazmış yine de sen müşteri hizmetlerini muhakkak ara canım 
(96 puan) tarafından
Bende ilk oyle dusundum ama sonra banka turkiyenin kibris karti benimki numaralarda degisik bir tuhaflik var  insallh oyledir yanlislik vardir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 275 göst.
0 oy
12 cevap 299 göst.
3 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mina (2,603 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 440 göst.
3 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Brcu Brcu (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.

377,277 soru