0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben 20 yaşındayım 2 aylık bir kızım var. Kızlar gerçekten konuşacağım kimse yok o yüzden size yazıyorum diyenleri şuan o kadar iyi anlıyorum ki. Bende anlatacam şimdi size babam annemi hep döverdi bu yüzden onu hiç sevmem annem dayak yemesin diye saçının bir teline zarar gelmesin diye hep ben araya girdim o adam hep beni dövdü ve yıllar geçti annem her şeyi unuttu kayinvalidemlerle aram biraz kötüydü annemde arkamdan atıp tutmuş yanımda olmamışta benim arkamdan söylenmiş bugün ben bunu kocamdan öğrendim annem doğum zamanım yolda düğüne gidiyordu babam geri getirmedi onu zorla düğüne götürdü kocam da bunları kediler köpekler yapıyor seni ** yerine koymadılar dedi helal olsun hepsine ne yapacağımı hiç bilmiyorum bugün yine tartıştık sevdiğim adam bana bu lafları söyledi kızımı da alıp gitmek istiyorum buralardan 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke anne babalar evlatları evlendikten sonada evlat olduğunu anlayabilseler
-Reklam-
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Kediler köpekler ne alaka o ne biçim laf mis 
0 oy
(969 puan) tarafından
Sakin ol canım üzülme aynen baba yi bı kenara bırak mis kokulu evladına sarıl gerisini takma kafana 
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Deseydin madem onlar bisey yerine koymuyor beni sen yani böyle yaparak ne farkın kaldı onlardan deseydin 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 411 göst.
0 oy
4 cevap 196 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 699 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 333 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde ecrindogan (80 puan) tarafından soruldu