0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Cok fena instagramda goruyorum ama medyaya yansimiyor neler oluyor Allah yardımcımız olsun pkklilar yapmis medyaya yansitmayanlar engel olanlarrrrrrr nedennnnn!!????

12 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından
Ayy nolmus kız. Benimde abimin eşi var orda yeğenlerimle ziyarete gitmişti ailesini hamile ustelik
(94 puan) tarafından
8 fabrika 3 depo 10 ölü ve bı okadar da ev yanmış antrepo yaniyo ve sondurulemiyo 18 saaatttir yaniyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne oldu canım  
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ayy neler oluyor yaa Allah korusun 
(94 puan) tarafından
Canm tororistler yakıyorlar hatayı apo için ve bı grup terörist yakalanmış itiraf etmişler son 24 saate büyük  bir plan Vai patlama galiba Rabbim yardımcimiz olsun dualarimizi eksik etmeyelim
(3,274 puan) tarafından
Ayy Allahım korusun düşmanlara fırsat vermesin kudurdu yine pislikler yaa :@
(94 puan) tarafından
Aynen cnm Hatay şuan çok kötü durumda  4 bir yani ayrı ayrı yakiyolar
0 oy
(94 puan) tarafından
Kizlar apo hapisten cikmasini istiyorlar teröristler yakıyor ve sönen yerler tekrardan alev aliyo 
0 oy
tarafından
Yangın var ve hala sönmedi galiba kim yaptiysa Allah belalarını versin güzel ülkemizi ne hale getiriyolar
(94 puan) tarafından
Sadece bı taraf deil cnm 4 bir yani yakiyolar Allh belalarını versin
tarafından
Aynen ya dua etmekten baska bi sey gelmiyo elimizden
(94 puan) tarafından
Rabbim yâr ve yardımcımiz olsun
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ekipler yetersiz gibi geldi bana keşke destek yollan sa
(94 puan) tarafından
Zaten yetersiz cnm helikopter gidemiyo ruzgarlymis hava ve halen yaniyo
0 oy
tarafından

Bu dünya saçma sapan paylaşım yapıyolar o çocukları Bi dünya bitki ****** insam can yandı yine

image

0 oy
(4,858 puan) tarafından
Bende haberlerde gördüm yangın hala devam ediyor mu acaba Hatay'da yaşayanların Allah yardımcısı olsun
(94 puan) tarafından
Ediyo cnm halen
0 oy
(48,904 puan) tarafından
Allah in belasi pislikler kudurdular yine
0 oy
(47 puan) tarafından
Evet ciddi bi yangındı tek noktada değil. Biri petrol ofisinin hemen yanında çıkmıştı yollar falan kapatıldı. Sadece dağ kısımları değil fabrikada da yangın çıkmıştı. bazı noktalarda evler boşaltıldı falan kötüydü baya
0 oy
tarafından
Aynen kzuum nette gördüm yangın evlere sıçramış artık insanlar zor durumda bi oyana bi buyana kacisiyorlardi rabbim yardim etsin insallh
0 oy
tarafından
Osmaniyedeyim biz bizim burayı bile sardı dumanlar çok kotuyuz yayildi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 414 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 389 göst.
3 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️Derin❤️ (2,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 452 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

382,994 soru

11,464,300 cevap

35,059 kullanıcı

...