0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (261 puan) tarafından
Ben konuşcak bisey bulamiyorum hikayeler indirdim onlari okusam olurmu bebegime uyuturken 

14 Cevaplar

0 oy
(456 puan) tarafından
Konuşuyorum cevap vermesede anliyormus gibi bakıyor kızım var o konuşun ca oğlum dikkatlice bakıyor
-Reklam-
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Inan ne konuşursan konus seni anlar anılarını anlat şarkı  masal anlat  göz teması kur ama. Bir buçuk yaşında oglum net her kelimeyi kullanarak su gibi konuşuyordu cok faydasini gördüm 
(261 puan) tarafından
Cokmu konusuyodun sen
(1,755 puan) tarafından
Evet Çok konuştum canim. Göz teması kur ki dudaklarını okusun harfleri nasıl cikartacagini çözsün.
0 oy
(13,870 puan) tarafından
Daha doğmadan konuşmaya başlamiştım ben.
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Valla ben 2 aylik bebegimle konusuyorum
(1,217 puan) tarafından
Benmde iki aylık hep konuşurum agustos un kaçında doğdu
(7,972 puan) tarafından
8 agustos cnm seninki
(3,888 puan) tarafından
6 ağustos da benimki:)
(1,217 puan) tarafından
11agustos :))) bendee
0 oy
(1,217 puan) tarafından

Ben 2 aylık oğluşum la konuşuyorum nasılsın iyimisin sütünü beğendinmi annem rahat uyudunmu güzel oğlum eşimle tanışmamı anlatırım olan olayları herşeyi hep konuşuyorum anlamıyor tabi ama :D

(261 puan) tarafından
Bende anlataym o zmm
0 oy
tarafından
benim kızımda 3 aylık olacak anne karnında iken dw konuşurdum şimdide bazen bir odayı tanıtıyorum bazen yemek yaparken anlatıyorum çok konuşuyorum kitap okuyorum 
0 oy
(530 puan) tarafından
Sürekli konuşurum herseyi anlatıyorum bakıyor gülüyor ilk baştan beri konuşuyoruz 
0 oy
tarafından
Ben çok konuştum smdi 15 aylık maşallahı var her kelimeyi soyluo :)
(261 puan) tarafından
Neler konuşabilirim mesela
tarafından
Şarki ac mesela cocuk ona bakarak soyle ben surekli adiyla seslenirim annem derim oyuncaklarini konusturabilirsin
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Benim bebeğim beş aylık olucak ben hep konuşuyorum,kucağımdayken biseyler yapıyorsam yaptığım işi ne ise yaradığını rengini herseyini anlatıyorum 
0 oy
tarafından
2 buçuk aylık kızımla hep konuşuyorum . Anlamasa da bakıyo guluyo dinliyo 
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Benim kızım 3 buçuk aylık bem doğduğundan beri konuşuyorum daha dün yemek tarifi verdim ona :D

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Şarkı soyluyirum e bebekten ansiklopedi gibi bir masal kitabı aldım her sayfada bir masal var her gün onu okuyorum.konusuyirum mutfakta yanımda duruyor ne yapiyirsan ona anlatıyorum karşılıklı konusiyirmusuz gibi onun ağzından da konuşuyormuş gibi yapıyorum 
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Arkadaşların çoğu dertlesiyor sanırım bebekleriyle ama bende senin gibiyim öyle oturup konuşmam saçma geliyor zaten :) mesela uyanınca günaydın derim aciktin mi gibi gibi... konuşmasına bir faydası olduğunu da düşünmüyorum eltim hamileyken bile konuşurdu bebeğiyle şimdi kızı 4 yaşında benim iki yaşındaki kızım ondan daha iyi konuşuyor 

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Doğduğu saatten bugun hep konuşurum 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 194 göst.
14 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 193 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 601 göst.