0 oy
453 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (614 puan) tarafından
Kizlar kapatıcı pudra onerileriniz var mı neler kullaniyorsunuz? Mac kullaniyordum ama suan satisi yok onun yerine hem daha ekonomik hem kapatici ozellikli pudra ariyorum :)

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
The balm markasi cok guzel hem pudra hem rimeli
(614 puan) tarafından
Sexy mama transparan pudra mi?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Jane iradale diyorum tek geçerim. Dünyanın en  muhteşem pudrası. Içeriği organik olduğu için cildini asla yaglandirmaz asla siyah nokta yapmaz ve asla belli olmaz. Öncesinde estee lauder kullanıyordum ve siyah noktaya neden oldu. Uzun zamandır toz ve yaş pudrasini kullanıyorum 
tarafından
Ben eczaneden alıyorum canım, kredi kartı kullanmadığım için hiç bilmiyorum internet alışverişlerini.
(614 puan) tarafından
280 yazıyor internette gerci bir kac ay götürüyor pudra alirim muhtemelle . Tesekkur ediyoreee :)
tarafından
Kesinlikle daha fazla götüruyor.  3 ay kullanıyorum ben. Bu diğerleri gibi değil canım ince bir tabaka bile çok güzel bir ortuculuk sağlıyor. Ben çok sivilce ve siyah nokta problemi yaşıyordum. Organik yada mineral makyaj malzemelerine geçince tum cilt sorunlarim ortadan kalktı. Bu olmasa bile içinde mümkünse talk maddesinin olmadığı pudra seçmeni öneririm. Bu hem senin genel sağlığın hem de cilt sağlığın için çok daha güzel olur.
(614 puan) tarafından
Ayy canım benim ne güzel anlatmisin yaa :) aliyoreee trendyolda indirimli buldum teşekkür ederim:*
tarafından
Güle güle kullan canım. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsin benim aldığım eczanede bunu kanser hastaları bile kullanıyormuş eczacim söylemişti. Çok sevgiler ❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Jane iradele canım alerjik cildim ıcın doktorum onerdı tek ıyı gelen ve en sevdıgım bu oldu eczaneler de var 
(614 puan) tarafından
Aynen bir arkadas daha onerdi cok merak ettim valla. Paraya kiyacam bu gidisle :D
tarafından
Bir kez kullan anlarsın canım bızaat doktor tavsiyesi bana :)
(614 puan) tarafından
O zaman sepete ekliyoreee :)
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Ben ayda yılda 1 2 defa anca kullanırım. Beyaz tenli olduğum için bana bi note iyi geliyor 
(614 puan) tarafından
Fondöten mi pudra mi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 83 göst.
2 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
18 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Yenianne. (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
8 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
23 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde zeynepcelik (2,432 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...