0 oy
1,132 göst.
Diğer kategorisinde (1,722 puan) tarafından

image

Parlak kaygan dokusu var her deterjan ve bezle silinmiyo çiziliyo taktik verin neyle sileyim 

24 Cevaplar

0 oy
(118 puan) tarafından
Sıcak yada ılık  suyun ıcıne cif dok bımde sıhorlı  sunger var onla sil cn hem 15 gun 1 ay hıc yag kır oluyo cn  
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben cif yüzey temizleyiciyle ıslak bezle siliyorum sonra kura bezle parlatiyorum
(1,722 puan) tarafından
Cif çizmez mi diypsun
(3,458 puan) tarafından
Ama sprey olan kırmızı kutuda. Cif marka
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Ay benim eski evin dolaplarindan tamamen alt ust mordu benimki suanda da ayni alti kirmizi ustu beyaz :) ben deterjan surulmeyen gri bi cam bezim var suyla islatip sıkıyorum onla siliyorum devamli. 

0 oy
(1,517 puan) tarafından
Benimkide parlak ben aspirinli suyla temizliyorum tertemiz oluyor hiç çizik olmadı bu zmana kadar 
(1,722 puan) tarafından
Bende bi kere aptallıkk edip süngerle sildim alt kapağı hep çizildi daha 1 yıl bile olmadı yapılalı o kadar üzülüyorum gördükçe
(1,517 puan) tarafından
Sünger piss ya mikro fiber bezler var onlar iyi temizliyor
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Benim dolapların aynısı rengi bile ben çözümü beyaz sirke de buldum bitmiş cam sil kutusuna koydum sıkıp mikrofiber bez ile siliyorum hiç leke kalmıyor parlıyor 
(1,722 puan) tarafından
Evet beyaz sirke temizlik için çok iyi oluyonuş duymuştum ama kullanmadım deneyecem teşekkürler :)
(12,854 puan) tarafından
Çaycımız bile aynı mor sevenlerdensin ben gibi :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Arkadaşlar fikir vermis kuzum zaten ama mutfağına ba yil dim renk uyumu harika<3

(1,722 puan) tarafından
Teşekkür ederim daha güzellerinde siz oturun inşallah benimde hayalimdi böyle büyük ve renkli mutfak çok şükğr gerçkeleşti :)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Farmasi cam bezi benim toz almada cam silmede favori bezim herkese tavsiye ediyorum çevremdeki çoğu kadına da hediye aldım..
(1,722 puan) tarafından
Dışarı çıktığımda tabsiyene uyup.alacam o bezi ama şuan elimde olanlarla şdare etcem artık bu saate bulamam
(9,651 puan) tarafından
Zor lekeler için mutfak bezi de var kuzum alırken onuda alabilirsin ikisinden de çok memnunum.. ben uzun süredir onları kullaniyorum
(1,722 puan) tarafından
Çok twşkekkğr ederim kesin alcam dediklerini :)
0 oy
(822 puan) tarafından
Balon kapak bu toz bezi ile duru suyla siliyorum temiz oluyo tabi yağ yoksa 
(1,722 puan) tarafından
Ocaga yakın yerlerde yağ var sadece neyse bakalım deneyecem bişeykerle :) teşekkğrler
0 oy
tarafından
Bulasik makinesi detarjanini sicak suda eritip silebilirsin canim
0 oy
tarafından

aynen cif cok işe yariyo senin yine alt tarafi renkli benim butun muftak bembeyaz hele güneş gelince butun parmak izlerini çıkarıyor ortaya :)  cifle cozum buldm bende

0 oy
tarafından
benim dolabimda ayni ben  bimden gürdal yagcoz aliyorum mikrofiberle siliyorum iz falan kalmiyor mis gibide oluyor 
0 oy
(759 puan) tarafından
Canim benimkide aynisinin kirmizi beyazi ben ilik suyun icine az domestos azda bulasik deterjaniyla siliyorum sonra iz birakmayan bezle duru suyla duruluyom en ufak bi sorun yasamadim 
0 oy
tarafından
Aspirinli su ile temizle kuru bezle kurut
0 oy
(102 puan) tarafından
Sirkeli su ve biraz sıvı deterjan
0 oy
(132 puan) tarafından
Ben aspirin kullanıyorum bide  cam bezi yle silip mutfak havlusuyla kuruluyorum tertemiz hiç iz kalmıyo
0 oy
(905 puan) tarafından
Mikrofiber bez denedin mi cnm
0 oy
(305 puan) tarafından
Ayy canm nyle slersn bilmemde mtfagina bayildimm :)
(1,722 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Valla cnm cam ahşap metal ne varsa temizlik bezi yıkayıp iyice kurutuyorum sonrada üstüne fairy dok sil ne leke yapar ne iz kopurse bile korkma kuruyunca miss oluyor
0 oy
(704 puan) tarafından
Benim dolapların aynısı canım renk model :) ben ılık suyun içinde bulasik makinesi tabletini eritiyorum az bisyde parlatcı dökuyorm mis gibi oluyor
0 oy
(14 puan) tarafından
Benimde parlak vala ben şuana kadar cizilmesini hiç düşünmedim hatta ocağın üstünde olan dolabı telle hafif ovarak temizledim yag vardır diye  içini dışını cif yağ çöz sıkıp siliyorum genel temizlikte sonra duruluyorum. Hergun silmek gerekiyo el izi oluyo diye genel temizlik dışında sirkelim sıkıp siliyorum ya da useniyosam sade temiz ıslak bezle de el izleri gidiyo zaten 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 321 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 391 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.