0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evlenmeden once aileler kısıtlar kızlar bazı aileler dıyım daha dıgrusu evlendikten sonra ailelerinız nasıl oldu karısırlar mı

Cvp: bızımkıler anlayıslı kızlar ama bırsey alacaksam babama dedım sence nasıl dıye ıyı olup olmadığını soyler kararı bana bırakır. Kıyafet VS zaten hıc karismazdı hala daha aynı anneö biraz karısır oda fıkır olarak :D

9 Cevaplar

0 oy
(5,324 puan) tarafından
Annemin karışma huyu yoktur sadece kararsız kalırsam fikir isterim☺️
tarafından
Bız de de oyle canım ama anneö kendi fikrin de dıretır biraz :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annemin zevki çok güzeldir genelde hep ona aldırırım ")
tarafından
Aha canım ya :)
0 oy
tarafından
Annem hiç karışmaz ama fikrini sorarım tabiki ve genelde dinlerim de ama babam eskiden de karışırdı şimdide karışıyor bazı şeylere
tarafından
Anne Baba yuregı uste yıne de dayanamıyorlar:)
0 oy
tarafından
Ne annem ne babam karışmıyordu. Istedigim gibi giyinir istediğim gibi gezerdim sadece haber verirdim şu anda da hiçbir şeyime karışmazlar 
tarafından
Bız de de aynı canım kıyafet konusunda hıc sıkmasılae
0 oy
tarafından

Bnm ailem hiç karsmzdi  saat 12 kdr otururdk dsrda gezerdim kiyfete de aynı şekilde evladım  evden zor bela çıkıyorum kavga dögus :D

tarafından
Ahah canım bekarlık time :)
0 oy
tarafından
Babamı 18 yaşında kaybettim o zamana kadar bana hiç karışmazdı mekanı cennet olsun inşaallah. İki tane abim var küçük olan herşeyimi karışırdı ama yine ölesiye severdim hala da çok seviyorum tabiki canlarım benim hala herşeyde yanımda olur ailem Allah onlardan razı olsun.. 22 yaşında evlendim eşim hiç karışmaz öyle bana çünkü karışacak hiçbir hareketim olmadı giyim kuşam olarak zateb ferace ve siyah eşarp takıyorum makyajı hiç ama hiç yapmam o yüzden karışacak bişey bulamıyor bana :)))
tarafından
Ay canım onlar da napsın senı korumak ıstemıs ler
tarafından
İnan hiçbir şikayetim olmadı canım baba oldular bana Allah ikisinden de razı olsun
tarafından
Amın canım amin ınsallah
0 oy
(8,081 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Çok anlayışlı ve sevgili bir ailede büyüdüm busem şükürler olsun☺ eğitim dışında hiç-bir kararıma karışmadılar tam tersi ne yaptıysam ne istediysem hep destek oldular rabbim yokluklarini gösterme sin♥️ aile baskıcı olunca kadında veya erkekte farketmeksizin duygular bastırılıyor ee buda evlendikten sonra ortaya çıkıyor ve hiç hoş olmuyor işte görüyoruz tv lerde orada burada.
tarafından
Keısnlıke katılıyorum kuzum ne kadar sıkarsan biraz ordan patlak veriyor
0 oy
(49,008 puan) tarafından
bir yere gidip gelme.konusunda cok rahat degildim gezerdim ama mesela aksam arkadasima gittiysem gözüm hep saatte olurdu eve gec kalmıyayim diye☺️ onun harici cok rahattim 
tarafından
Bız de de aynı kuzum ıstedıgımı yapardım ama gec kalmama kuelaum mutlaka olurdu olması gerektıfı gıbı
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Üni.konusundan başka bir konuya karışmaz annem.Kiz kocam karismiyo annemin karışması garip olur :D
tarafından
Bazıları oluyor canım cıdddn mesela benı ablam uyarır arada giyim konusunda ama esım asla :)
(6,202 puan) tarafından
Kız desene sanane diye :D Annem bı şey demişti bana inan hatırlamıyorum dedim bebeğim ben evlendim artık sen oğluna lafını geçir dedi anaaaa baba ne diyo :DD
tarafından
Dıyprum valla canim kimseye hesap vermem esım harıc :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 267 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 377 göst.
10 Mart 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde sedahas (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.