0 oy
980 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
1  cocugum var birde 6 aylik ikizler  hamileyim cok agladim çok perişan oldum duygularım karma karışık napicagimi bilemez haldeyim ailem sahip cikiyo çok sukur ama içim  bi  Buruk8 gündür namaza basldim çok sukur allhim dedim bana hayirlisini ver aklım çok karışık cocugum 6 yaşında ve anne biz evimizden gidicekmiyiZ babam olmicakmi dedi ve icim yandı  kavruldu  napicagimi bilmiyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cnm ayril demiyorum insallah bidaha bu b.oku yemez 2.sansi ver derim 1 kere yapan bidaha yapar diyenler olcak.ama her insan bir degildir seyatana uyup nefsine yenilmistir Rabbim dogru yola kavustursun insallah
(70 puan) tarafından
1nci kez değil bu 2nci kez oldu rabbim doğru yolu göstersin
-Reklam-
+1 oy
(327 puan) tarafından
Bende çok kara kara düşündüm çok ağladım kendimi yıprattım sonuç olarak ne oldu biliyor musun hasta oldum psikiyatri ilac kullaniyorum eşimle hamileyken ayrılma noktasına geldik sonuç pişmanım dedi bende artık bu durumdan sıkıldım ailesinin alt katına Taşındım ben tek başına çok uğraştım çok kavgalar ettik burada yapsında bakayım direk ailesine sitem edicem hiç acımam artık cocuklu baba aldatamaz çocukların başında duracak 
0 oy
(121 puan) tarafından

Rabbim yâr we yardımcın olsun en iyi kararlar alabilmeni nasip etsin gönlünü ferah tut canım Yaradanın senin icin en guzeliyle planladıgi bir yol wardir secdede cok dua et :(

(70 puan) tarafından
Öyle yapıyorum ve kendimi tutmayip  ağlıyorum biliyorumki rabbim daima benimle kapı acicak  ondan hiç bir suphem  yok
0 oy
(616 puan) tarafından
En başta çocuklar için uuzldum ikinci demişsin ilki ne zamandi ne şekilde öğrendin Allah yrdimcin olsun kötü bir duurm ama güçlü olmak zondasin evlatlarin için şuan ailenkemisn 
(70 puan) tarafından
Suan evimdeyim ama onu eve almadım bavulunu kapnin önüne koydum almış 1ncisini de telefonda yakalamistim 2 yıl önce
(160 puan) tarafından
Cnm tam olarak nasil ogrendin aldattigini
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Affedersen yine yapar emin ol ikimciymiş bu zaten umarım en dogru olan kararı verirsin 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allahim yardimcin olsun Aglama sakn
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bazen çocuk için de bitirmek gerekir... Sende devam ettikçe çocuklara yararlı olmayablrsn pskolojik açıdan rabbim yardm ederr 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm hayırlı kapılar açsın birde bu haldeyken nasıl yapar ya Rabbim hidayet merhamet versin 
0 oy
(3,617 puan) tarafından

Allah yardim etsin çok zor :ermm:

0 oy
(222 puan) tarafından
Bende yakaladım telefonun da 2 kere. Pavyona gitmiş kadınla foto çekilmiş, bide başka bi kadın gecenin 3 ün de aramıştı çok kavga ettim. Yemin ederim elimi sürmedim sadece konuştum dedi. 2 kere evi terkettim, kendi ailem hep arayı buldu, bana kapı açık her zaman buraya geleceksin ayrılsanda evlide olsan bu ev senin dediler yıkmak kolay biz yapıcı olmaya bakalım dediler. 
0 oy
(7,195 puan) tarafından
Bence kurulu düzenini bozma gidecekse evden kocan gitsin sen gitme. 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,237 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Krkmz03 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
0 oy
7 cevap 291 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asafmuho (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu