0 oy
868 göst.
Diğer kategorisinde (1,232 puan) tarafından
Kızlar taze fasulye ve dondurma bebekte gaz mi yapıyor

16 Cevaplar

+1 oy
(1,948 puan) tarafından
Valla ben yuvalamada yedim kuru fasulyede hiç bişey olmuyor 
(1,232 puan) tarafından
Kimi çok ga yapıyor demiş kimi yapmıyor .;bebeğe göre değişiyor sanirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
evet canım ikiside yapıyor dondurma da sanırım olduğu içindi 
(1,232 puan) tarafından
tamam sağol canım.
0 oy
tarafından
Yapıyor ne yazık ki ama yeşil fasulyeyi bol kimyonlu yaparsan gazını alabilir dondurmayida mümkün mertebe sade olandan bir iki tatlı kaşığı kadar ye eğer çok canın çektiyse tabi
(581 puan) tarafından
Bilmiyodum ya bende diyorum normalde kolay pirt pırt yapan bebek Son bi kaç gündür neden zorlanıyor megersem benim yuzumdenmis
tarafından
Benim de çok canım istedi yedim bebiş e gaz yaptı ne yazık ki
(581 puan) tarafından
Dikkat etmek gerekli ozaman. Sağol canım
tarafından
Rica ederim canım evet ne yazık ki Bir süre dikkat etmek lazım
(1,232 puan) tarafından
Anladım cnsim sağolun
0 oy
tarafından
Evet malesef :( soguk yiyecek ve icecekler. Bakliyatlar gaz yapiyo
(1,232 puan) tarafından
Ne yiyeceğini şaşırdım ;)
tarafından
Bende.bi de neyi yiyemiyceksem canim cekiyo
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Benimde canim guzel guzel seyler cekiyo ama kime sorsam o gaz yapiyo bu gaz yapiyo ne yesemki bilmiyorum(
(1,232 puan) tarafından
Hahaha aynen ya o gaz yapıyor bu gaz yapıyor kıyamıyorum bebeğime ama bu şekilde de çok mu hassas olur ki
(1,254 puan) tarafından
Bende kuzuma kiyamiyorum o yuzden hic bisey yemiyorum ki hem gazi olmasin yazik cocuk ama canimda cok sey cekiyo(
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Ben taze fasulye doğum yaptığından beri yeri çok şükür  öyle gaz falan olmadi kuru fasulye gaz yapar
(1,232 puan) tarafından
Sanırım kişiden kişiye mi değişiyor aceba canım kimisine gaz yapmış
0 oy
(454 puan) tarafından
Fasulye yemedim cok sevdigim halde :) ama dondurma yiyorum cunku qaz yapmiyor ustelik sutumu cogaltiyor haftada 2 kes yiyorum
(1,232 puan) tarafından
Kız herkes birşey diyor kimi gaz yapar diyor kimi yapmaz;)
(454 puan) tarafından
:)aynen valla banada kaynanam ye dedi birey olmaz :) olmadida:)
(1,232 puan) tarafından
Deneyeceğiz artik
0 oy
tarafından
Cnm herşey gaz yapıyor ona bakarsan Dr a götürdüm çocuğu çok gazı var di ama Dr bana hiç onu yeme bunu yeme demedi ve herşeyi yemeye çalışıyorum çünkü sutum olmaz yemezsem netten baktım gaz yapmayan şey yok 
(1,232 puan) tarafından
Bulgur süt yapar diye biliyorum halbuki gaz mi yapiyormus
(1,064 puan) tarafından
Hem süt yapiyor hemde gaz
(1,232 puan) tarafından
Bulgur bilmeden yedim geçen yemem onu da;)Ne yiyeceğimi sasirdim
tarafından
Hiç bişey yeme o zamn cnm çünkü herşey yapıyor ben herşeyi yiyorum evet çok gazı var ama yemezsem de sutum azalıyor. Gazi idare ediyoruz damlayla ama aç kalması daha kötü bana göre yani
(1,064 puan) tarafından
Her cocuk farkli seylere gazi olblyor . Bence sende dikkat etsen iyi olur cok gazli olur kolik olablr biz neler cektk benmki kolikti.
0 oy
(115 puan) tarafından

Benim kizimin doktoru dondurma ye  sut yapiyo demisti ilk defa duydum qaz yapdigini ben yiyorum yani hicde qaz falan yapmiyo bide zaten yesende qaz olucak yemesende onun icin ic ye gitsin:D

(1,232 puan) tarafından
Hahahah kıyamıyorum çok küçük ama bir yandan da diyorum böyle çok mu hassas olur
0 oy
(330 puan) tarafından
Ben ikisini de yiyorum bize bi şey yapmadı 
(1,232 puan) tarafından
Maşallah canım sizd
0 oy
(797 puan) tarafından
Ben dondurmayı hergun yiyrum ama ne yemek yapasim geliyr ne yiyesim geliyr üstümde öyle bir yorgunluk varki bilemiyorum bebegimde iyi çok şükür
(1,232 puan) tarafından
Bebeğe bakmanın yorgunlugudur o canım
0 oy
(905 puan) tarafından
Kac aylik.cnm bebebgin
(1,232 puan) tarafından
Daha bir haftalık teyzesi
(905 puan) tarafından
Yapar  sakin sakin yemee cnmm
(1,232 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Taze fasulye bende yapmadı dondurmayıda denemedim
(1,232 puan) tarafından
Sağol canım tamam
0 oy
tarafından
Oglum 20 günlükken herşeyi yemeye başladım dondurma kuru fasulye taze fasulye gaz sorunumuz da vardı ona bakarsan herşey gaz yapıyor bence hiç kısıtlama herşeyi ye bebegin bünyesi alissin yoksa zorluk cekersin şuan 4 aylık olcak oğlum bir sorun olmadi
(1,232 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun csnim şöyle bir aylık olsun diye bekliyorum alsinda .Kıyamıyorum çok küçük ama böyle de çok mu hassas olur aceba diyorum
tarafından
Ilerde çok zor olur alışması bence bir aylıkken yemeye başla herşeyi gazını aliyon sonuçta
0 oy
tarafından
Dondurmayi denemedim ama yesil fasulyeyi bol bol yerim gaz yapmiyo bana kendin deneyerek gorebilirsin canim
(1,232 puan) tarafından
Tamam cnsim sağol
0 oy
(303 puan) tarafından
Ben herşeyi yiyorum doğum yaptığım günden beri 54 günlük oğlum var allaha şükür gaz sancısı hiç çekmedi.Doğum yaptım ertesi günü hastanede ciğer kızartmasi, bol soğanlı roka salatası ve aşure verdiler.Aşurenin içinde nohut, kuru fasulye ve börülce vardı.
(1,232 puan) tarafından
Maşallah kiz ;) Ben daha cesaret edemiyorum gaz yapar diye
(303 puan) tarafından
Valla nasıl alışırsa öyle gider tatlım.Benin ablam 2 tane doğum yaptı o da doğumdan itibaren herşeyi yedi.Annem de 3 tane çocuk doğurdum hiç şu gaz yapar diye ayrım yapmadim herşeyi yedim dedi.Allaha şükür hiçbirimizde gaz sorunu olmamış.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
14 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 158 göst.
12 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Ht (2,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 56 göst.
4 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ht (2,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
16 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu

378,385 soru

11,325,932 cevap

34,778 kullanıcı

...