0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Kızlar malum havalar ısındı dün kaynanam gelmişti kliamayi  acti  bebgide buraya getir dedi ama ben götürmedim ya bana mı hava ılık geliyor yada kansizmiyim  bilmiyorum.neyse sorum şu bu aralar artık klimayı açıp bebeklerinizi  o odaya  koyuyormusunuz. 3 aylık oğlum. 

8 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Klima zararlı kuzum 
(1,424 puan) tarafından
Ama sicaktanda  durulmuyor muş. Neymis bebek havale geçirecekmiş
(581 puan) tarafından
Yok baktım şimdi 23/24 derece oldugunda kullanılabilirmiş.  Aç kapa yapmamak lazımmış. Bakımları iyi yapılmış olması lazımmış. Eğer bunlar yapilmazsa akciğer enfeksiyonuna yol açarmis
-Reklam-
0 oy
tarafından
canim klima acabilirsin ama guzel temizletmen lazim bide karsisina yatrmican klimanin tam altina yatircan soguguda havaya uflesin bebege gelmesin bsey olmaz 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Biz dun actik annemlerdeyim oglumu uzun kollu giydirdm annemlerin odasi buyuk klima karai tarafa vuruyo biz arka taraftayz sicak daha pis terlerse su falan kaybedebilir ama diyarbakır cokk sicak
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kaynanan kendisi dursun o klimada bak ertesi güne grip olmuyor mu? Minik bebek serçe kanadından hasta olur kaynanan klimali saraylar da büyüdü galiba 
tarafından
Kız Allah seni ☺ çok haklı ve ben klimaya karşıyım burasıda çok sıcak cukurova yani yanıyor çayır Çayir ama açmıyorum cam açık sadece onda bile bazen bakıyorum burnu buz gibi olmuş hemen giydiriyorum çünkü daha çok minik Dr bile yarım kol giydir dedi şort felan giydirme yarım tayt giydir dedi hava sıcak olmasına rağmen cunku daha çok minik klima bana bile çarpıyor ona nasıl carpmasin birde açınca kapatmaman gerekecek çünkü bir soğuk bir sick olursa daha çok hasta olur belli bir ısıda kalmasi gerekiyor bnm fikrim bu
(6,136 puan) tarafından
Dediğin gibi klima bizi bile çarpıyor geç klimayı ceyranda kalsak ne hale geliyor eti kemiği olmayan bebeğe klimamı açılır. Kaynanası kendisiyle kıyaslamış herhalde menopozda mıdır nedir
tarafından
☺☺☺☺bencede küçücük bebek klimanın altında ne işi var temiz hava varken gerek yok bence klimaya ben yatıyordum bebek olmadan önce onun de ama sabah kalkınca heryerim tutuluyor du valla
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bence bebeği klima altına koyma ben koymayı dusunmudüşün bana bile çarpıyor klima çocuğa nasıl carpmasin Kac aylık açtığında klimayı hiç kapatmaman gerekir ve çocuğu hep o odada tutman gerekir diye dudüşünüyor cunki bir soğuk bir sıcak daha çok hasta olur 
0 oy
tarafından
Canim biz urfadayiz mecbur aciyoruz kziim 8 aylik olacak oda bunaliyor sicaktam
0 oy
(186 puan) tarafından
Kızlar benim çoçuk dogmadı ama bende bu sıcaklarda onu nasıl tutacam diye düşünüyordum ben klimayı açıp diger odada durmayı düşünüyordum pek fazla etkilenmemesi açısından yanlış mı düşünüyorum yada ne yapmam lazım
(1,424 puan) tarafından
Doğru düşünüyorsun bende yatak odasininkini  açıp oturma odasindayim canım etki ediyor yani
(186 puan) tarafından
İsilik yada astım fln olmadı demi canım çok duydum çünkü klimali  evlerde oluyor diye
0 oy
tarafından
Klima aciyoruz ama bebegmi onun oldugu odaya almıyorm
(1,424 puan) tarafından
Aynen bende öyle canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 52 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,286 puan) tarafından soruldu