0 oy
2,071 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından

Deli olcam haber ver diyor veriyorum ne yapıyım şöyle diyo

image

47 Cevaplar

+27 oy
(25,224 puan) tarafından
Adam bişey dememiş ne var ki bunda haber vermişsin oda  ne istersen onu yapalım diyo illa kilit cümlenin ondan çıkmasını bekleme istiyorsan doktora gidelim de yada bana şunu al getir midem geçsin de valla ben bir sorun göremedim ortada 
(16,503 puan) tarafından
E valla katılıom sana seloş
(2,259 puan) tarafından
+valla katiliyorum demek istediklerimi yazmışsın
(25,224 puan) tarafından
Canlar ❤️❤️❤️
(8,081 puan) tarafından
+ O kadar çok yorum yapılmış ki bende gerçekten bir sıkıntı var sandım
(1,059 puan) tarafından
Benden de arti
-Reklam-
+13 oy
tarafından
Kusura bakma ama adam bişey dememiş sen abarttılça abartmışsın sormuş işte napalım diye ne bilsin adam hem mide bulantısından bebeğe bişey olmaz ne demek olursa görürsün çoğu erkek böyle durumda asla alttan almaz kıymetini bil
(30 puan) tarafından
Diğer posma bakın bilmeden yorum yapmayın ben hamile değilim 4 aylık oglum var
(25,224 puan) tarafından
Biz bu yazdıgına baktık ve yorum yaptık her postundan haberimiz olmak zorunda mı
tarafından
Diğer postunuda okudum abartılacak birşey yok kötüysen doktora gidelim dersin olur biter
(1,059 puan) tarafından
Aynen canm
tarafından
Lan Aytaç taa 2020 deki postu nerden buldun :)
+4 oy
(327 puan) tarafından
Açık dille doktora gitmek istiyorum diyin ama siz eşinizden bekliyorsunuz 
+1 oy
tarafından
Bayılırsan haber veremez sin onu yazsaydın ya kadınlar herşeyin erkeklerin anlamasını istiyor lar ama keerler anlamıyor lar işte de açik açik 
(3,823 puan) tarafından
Katılıyorum canım erkeklerden çok şey istiyoruz ama onların kıt akıllı olduğu gelmiyor aklımıza açık açık dese götürmesi tamam umursamaz
+1 oy
(179 puan) tarafından
ne yapmak istediğin belli degil ki senin adamın ustune gidiypsun hastaneye gitmeyi sen istemiypsun adam napsın dha allahaskına sizde umursamıyo dyp te koruklemeyin lütfen cidden kotu olsan korona da korkar kosa kosa gştmek isterdin ha bide dha once bu konuda saka yaptıysan ondan ciddiye almamısta olabilir tek tarftan balıp adamı yargılama cnm otur dusun knidne gelmeye calıs okmadı ara bni dr gotur duramıyorum de adam hazır yani bekliyo 
+1 oy
tarafından
Adam 50 kere napalım söyle demiş gel hastneye götür deseydin olay bitmişti 
+1 oy
(27,348 puan) tarafından

Napsalarda yaranamıyorlar amaniyy amaniyy

0 oy
(682 puan) tarafından
Bence eşin senin hastalığını ciddiye almamış insan der Bi hastaneye gidelim 
(30 puan) tarafından
Evet ciddiye almadı
(1,265 puan) tarafından
Nasıl ciddiye almamış canım ne gerekiyorsa yapalım demiş
(142 puan) tarafından
Ay şaşkınlıkla yorumları okuyorum , kaç yaşındasın cnm sen ?? Çocuk musun? Adam daha ne yapsın ? Açık açık ne istediğini yazsana? Ayrıca mide bulantısı çok normal bu bi hastalık değil , bulantııyla bebeğine bişey olmaz.. keyfini çıkar bugünlerin özlersin ilerde
(25,224 puan) tarafından
Fatma ++++++++
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Demekki acik acik gel hastaneye gotur demeni bekliyro. Kusura bakmada canim esin e direk demezsen anlamayan cinsten bence. 
(30 puan) tarafından
Aslında tam aksine herşeyi cin gibi bilen biri
(48,660 puan) tarafından
biz kadinlar kulağımizi öbür taraftan gösteririz erkek anlasin diye bekleriz adam anlamiyosa direkt soylemek gerekir
(7,410 puan) tarafından
Aynen ikbalim. Demek  isine gelmemis  onunda ama sende direk de canim. Benjm esimde genelde isine gelmezse anlamazliga vurur. Yoksa acayip kafa çalışıyor normalde. Oyle adamlara direk diyecen iste gotur diye götürmezse sıkıntı edersin.
(1,165 puan) tarafından
Ya senin nazlandigini düşünerek geçiştir iyi resmen:) ama sana şunu söyleyeyim en azinda kibar bı eşin var dalga gecmiyo hakaret etmiyo. Bende geçen hafta rahatsızdım iki kivrandim ilgilenmedi baktım kendisi ah vah çok hastayım demeye başladı bende inanmadım oralı olmadım:D
0 oy
(48,660 puan) tarafından
sende adamdan bekleme desene doktora götür diye
(48,660 puan) tarafından
günaydın canim benim nasilsin
(30 puan) tarafından
Öyle desem diyeceği ne bilio msn korona var hastanede ne yapacaklar sanki koronaysan karantinaya alırlar ise gidemem der adam çocuğunu korona var diye muayene y3 götürmüyor
tarafından
Ya çok kötüyüm evde iyi olmam de canım benim elbet götürür ozaman ara ambulansı git niye dersede sana dedim kötüyüm goturmedim diye de
(48,660 puan) tarafından
canim o zaman esin degisik bir insan diger postunda baskasini çağır yazdim esi varken baskasinin gelmesi gülünç dedin csgir anneni kayinvalideni bebegine yazik
tarafından
İyim karnım biraz ağrıyor yavrum oda bebek büyüyor diye heralde
0 oy
tarafından
Tamam adam.napalim.soyle.onu yapalım demiş .. desene hastaneye gidelim iyi değilim diye kız 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ay eşin çok acayip kız sana soruyor napalm diye hala, sen söylemeden hiç bişey yapmıyor galiba. Seni alıp götürsün doktora napacak başka sen de boşver gurur yapma da doktora götür de bak kötü olmuşsun,

Kötüyüm diyon hala kötü olursan haber ver demiş ayyy neyi bekliyor geliyorum hastaneye gidelim demek için acabaaa
(30 puan) tarafından
Evet bende onu düşünüyorum senn olsan ne düşünürdün kuzum
(1,862 puan) tarafından
Haklısın yani umursamıyor diye düşünürdüm ki öyle görünüyor
(302 puan) tarafından
Benim kocada biraz sert falan ama hastayim desem hazrlan hastaneye gidelimmi der yada bi bakarim isten eve gelms kalk gidelim hastaneye diye
0 oy
tarafından
Bence esın haksız ne olursa olsun gelmeli uste lık kendi ısı bende bayıldım canım vertıgo vardı esım askeriye de oldugu halde ızın vermemıslerdı ustune komutanım Ya siz tama deyin yada ben tutanak yeme pahasına bile olsam kacacam demıstı oyle ızın vermıslerdı senin gotur beni demene gerek yok canim onun gelmesi lazım halını gormus sonucta 
(30 puan) tarafından
Gelmedi işte umrunda bile değil
tarafından
Kırıldığını belli et canım
0 oy
tarafından
Eşin hastane nedir bilmiyor sanırım
(30 puan) tarafından
Been boyl3 oldugnu asla bilmezdim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ne yapayım diyor ama pekte umursamıyor belli ki
0 oy
(778 puan) tarafından
Bnm eşimde böyle bı yerim agriyo derim napiyim der erkek milleti cnm direk doktora götür yada şunu yap diyecen yoksa anlamiyolar
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bı önceki post okudum kendi isiymis ve sen bayılmışın ise gitmemesi seni o an has götürmesi gerekiyor du şuan da kötü isen direk gel götürdü yazık günah bayılırsjn bak evde çocuk da var 

Rabbim şifa versin 
0 oy
(128 puan) tarafından
Bence eşine bazı şeyleri direk söyle canım. Böylelikle aranızda sorun kalmaz. O aslında senden bekliyor öneriyi yani hastaneye mi gitmek istiyorsun yoksa evde dinlenmek mi istiyorsun gibi. Ilımlı bir konuşma tarzı var. Kestirip atmıyor en azından. Ne istiyorsan söyle adam akıllı yada birşeyin yok senin abartma gibi sert tutumu da yok. Sende daha ılımlı ol canım ne istiyorsan açıkça söyle zaten yapmayacak birine benzemiyor
0 oy
tarafından
Gerçekten çok acayip kendilerine birşey olsa nazlarindan geçilmez yatak döşek olurlar. Ama çok şükür benim eşim öyle değil geçenlerde hamilelikten ayağım çok agiriyordu basamicak kadar, bana diyor kalk hastaneye goturecem seni bı iğne vurduralim bari diyor. Ama ben gitmedim ilaçlarım var sonuçta gitsem de birşey yapamicaklar hamileyim diye, eşimin düşünmesi benim için yeterdi. Yine durmadı gitti ekstra vitamin takviyeleri aldı bana canım acımasın diye
0 oy
tarafından
Kız alınganlık yapma adam ne yapalım sole aşkım diyo daha ne dicek ağrım artarsa doktora gidelim de tamam dicek belli nice sorumlular var sizinki çok normal Rabb'im ağız tadını bozmasın güzel gencinin güzel eşin değer veriyor sana üzülme

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 653 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tuesdayy (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
0 oy
6 cevap 226 göst.
28 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 434 göst.

379,477 soru