0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Koskoca 30 gün su misali aktı gitti. İçim buruk oruç tutamadım bu yıl nasıl dert oluyor içime anlatamam. Ama rabbim bir evlat bağışladı bize binlerce kez şükürler olsun. Allahım olmayana nasip etsin. ŞİMDİDEN HERKESİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN <3 SİZLERİ SEVİYORUM<3

7 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından

Amin Allah razı olsun bende tutamadım emziriyorum diye. Seneye inşallah. Seninde bayramın mübarek olsun :kissing:yolluyorum kocaman

tarafından
Rabbim nice ramazanlar göstersin inşallah :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seninde bayramın mubarek olsun canım. :) Zaman su gibi akıp gidiyor gercekten bende tutamadım ilk 7 gun tuttum ama olmadı sutum azalmıstı baya ne yapalım kısın felan tutarım insalah :)
tarafından
Bende öyle düşünüyorum ek gıdaya geçince inşallah tutarım
0 oy
(2,181 puan) tarafından

bende tutamadim ya ama bebegin sagligi icindi hersey <3 senin  de bayramin mubarek olsun canmcim:)

tarafından
Herşey bebekler için zaten onlar çok önemli:)
0 oy
(806 puan) tarafından

Seninde bayramın mübarek olsun canm. Evet malesef bende tutamadım çok üzüldüm ama dediğn gibi Rabbim bize evlat verdi daHa ne olsun. Rabbim bize bağışlasın evlatlarimizi<3

tarafından
Amin amin inşallah Rabbim olmayana da nasip etsin
(806 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Evet yaaaa bende hiç tutmadım 3 gün sonra 40 mız çıkıcak bu sene değişik geçti hiç ramazan ayına benzemedi halbuki önceki yıllar her gün ya misafirdim yada benim misafirim olurdu kimseyi yemeğe çağırmadım teravi kılmadım 
tarafından
Maalesef bende aynı son 3 aya denk geldiği için oldukça zorlandım temizliği bile yaparken şu gibi terliyorum
0 oy
tarafından
Sağol canm aynen bende iki yıldır tutamıyorum ama yarın tutucam Allah nasip ederse 
tarafından
İnşallah inşallah:)
0 oy
(244 puan) tarafından

RABBİM tuttugumuz oruçları kabul etsin.

Ülke olarak en büyük sıkıntımız, dışarda milletin gözüne baka baka yenilip içilmesi. Oruc saygı hiç kalmamış maalesef:(

En rahat bu sene tuttum.

ELHAMDÜLİLLAH öyle aşırı susama veya acıkma yasamadim.

Bir kaç defa hastaneye gidip, gün boyu hastanede kaldigimda az biraz susadim o kadarcık.

Bebisim en guzel gelisimini bu ay yasadi.

Boyu 2 hafta geriden geliyordu.

Şuanda haftasindan öne geçti. Boyu ve kilosu 2 hafta öne gecti ELHAMDÜLİLLAH <3

tarafından
Allah'a bin şükür bu ay bereket ayı :)
(256 puan) tarafından
Aynen cnm benimde oyle en rahat orucumu tuttum nedense daha 3 ayliga yeni girdi bebegim ama cok sukur sutumde yetti allah yardim etti ama carsamba gunu atesli hastalik gecirdim ve birakmak zorunda kaldim 4 gun tutamadim bugun tekrar basladim ve gordumki sutum bugun birazdaha fazla bu bereketi kacirmak istemedigim icin tuttum sonradanda tutardim.ama bu aydaki gibi olmaz diye cok sukur bayram geldi bile sizinde bayraminiz mübarek olsun
(244 puan) tarafından
Cümleten bayrami hak edenlerden olmuşuzdur  inşallah.
Hayirli bayramlar.

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 234 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,151 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 261 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 265 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (875 puan) tarafından soruldu

379,960 soru

11,374,326 cevap

34,857 kullanıcı

...