0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar gerçekten çok zor durumdayım eşimin aylığı yetmiyor kızlarımı kışlık alacam ama nasıl alacam bilmiyorum yetişmiyor  hiç bisey evde para kazanmak istiyorum ama nasil yapacam elişi yapıyorum ama 3 çocukla zor oluyo onun için yapamiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından

Çocukların ne kadarlık canım. Evde paketleme işleri oluyor çevrende araştırsan. Oteller için fln maske, dikiş seti paketleme vs tarzı şeyler oluyor. Çok para vermiyorlar ama

Bir de tütüncüye tütün sarabilirsin anlaşıp

Çevren varsa eş dost akraba Farmasi avon gibi işler yapabilrsin
tarafından
Paketleme işini yaparım cnn arıyorum da bulmadım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Katalog işi yapan oluyor, çocuklar çok mu küçük bakcak varsa calisabilirsin
tarafından
Küçük cnm en küçük 2 aylik
tarafından
Valla işin zor o zaman örgü işi daha zor hem uğraştırıyor. Yani en kolay katalog ya da netten çevren olcak onada aklıma başka bişe gelmiyor
tarafından
Aynn cnm
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum . Bende böyle çok düşündüm şimdi bebek çocuk kıyafetleri alıp evden satıyorum . Letgo dolap Instagram face falan hep paylaştım oralarda şükür satiliyor da harçlık oluyor.  

Ama toptan almak için bütçe lazım ilk başta ben borçla aldım kazandıkça odicem inşallah 
(1,105 puan) tarafından
Dolap hwn letgo da havvanur Başkale Instagram nur_bebekgiyim
(278 puan) tarafından
Tm bakayim bi
(1,105 puan) tarafından
Tanidiklara yardımcı oluyorum her zaman canım takip et beğendiğin bişey olursa iletişime gecebilirsin :)
(278 puan) tarafından
Tm buldum da tam olarak bakamadim kiz durmuyo bi türlü gaz dan huysuz du ama bakarim zamanim oldugunda
(1,105 puan) tarafından
Tamam kuzum
0 oy
(335 puan) tarafından
Farmasi canım ilgilenirsen özelden mesaj atabilirsin 
tarafından
Yok cnm yapamadım çevrem olmadigindan
(335 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun ınşallah
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Paketleme işini işkur dan verenler var oraya bir bak canım 
tarafından
Iskur yazıyorum ama hepsi değişik değişik hangisini indirsek bilemedim ilki indirdim.oyle bisey çıkmadı hic
(3,823 puan) tarafından
0 oy
(655 puan) tarafından
Komisyonlu kıyafet satışı yaptıran sayfalar var yapanlarda var sattığın ürün başına ücret alıyorsun instagramdan sayfa açıp yapıyorlar
tarafından
Tmm cnm
0 oy
(759 puan) tarafından
Bən de senin durumundayım canım boncuktan takı falan yapıp satıyorun oda az Allh yardımcın olsun
tarafından
Sağol cnm.
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım ama komşum yazma, örgü işi yapıp satıyor maşallah baya iyi alıyor hatta bugün çeyrek aldığını söyledi 
tarafından
Ah cnm yapabiliyordu. Ama  çocuklardan olmuyo
0 oy
tarafından
Canm burda görmüşsündğr belki bikaç gündür bi uygulamadan bahsediyolar payquest diye. Onu indir soruları cvpladıkça para kazanıyosun 200 tl olunca hesabına atabiliyosun. Gelir getirir sna da azda olsa
tarafından
Tmm cnm sagolasin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 305 göst.
6 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 445 göst.
0 oy
4 cevap 163 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prens efe (158 puan) tarafından soruldu
0 oy