0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Park beşikmi  mobilya  besikmi yoksa portatif besikmi sizce hangisi daha kullanışlı hangisi olmalı kullananlar fikir alabilirmiyim ??

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Park besık canim 
(45 puan) tarafından
teşekkürler canım :)
tarafından
Rica ederim canım ne demek:)
-Reklam-
0 oy
(654 puan) tarafından
Park beşik ve ben kullanıyorum oğlum 1 yaşında çok kullanışlı 
(45 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Zamanında kararsız kalmayaydım iyiydi ahşap aldım pişman oldum kızımı yatıramıyorm orda bn uyursam, düşer korkusu ile, bileydim park beşik alırdım ahh ahhh 
(45 puan) tarafından
Bende görüntüye aldaniyorum aslinda güzel duruyor diye ama park besik da kullanışlı demekki
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Duruma göre değişir canım ilk.çocuk ve ev sizinse odan müsaitse mobilya iyi ömürlük oluyor ben büyüyen beşik aldım çok memnunum cekmeceleri var ıvır zıvırı topluyor içi geniş oluyor çocuklar daha rahat yatıyor ben memnunum ama evin odan müsait değilse park beşik daha portatif oluyor 
(45 puan) tarafından
Ilk cocugum nasipse,  Kendi evim odada yapicam kısmetse ama büyüdükçe mobilya beşikten düşme vs. Olmuyormu o konuda tedirginim bide
(2,039 puan) tarafından
2 yaşında ve 6 aylık kızlarım var canım küçük doğana kadar büyüğü yattı beşikte asansörlü bizim beşik çocuğu yatırınca kaldırıyorum kenarını  bir defa bile düşmedi kızım birde benim kızların ikiside çok deli yatıyor 80×130 cm beşik ona bile zor sigiyorlar nerdeyse sabaha kadar tavaf ediyorlar beşiği park beşik filan olsaydı kesinlikle rahat edemezdiler yani
(45 puan) tarafından
Anladim teşekkür ederim canım:)
0 oy
tarafından
Aradığım soru bende beklim
0 oy
(1,755 puan) tarafından
1 portatif beşik aldım  bir park beşik portatif ilk zamanlar çok işime yariyordu fakat şimdi düşününce oglum 4 yaşında hala park yatagi kullaniyoruz.hem sallaniyor büyüdükçe kademe olarak iniyor ya en alti indirdim yer yatagi boyunda kapısı  var girip uyuyor aşırı kullanışlı uzun vadeli
(45 puan) tarafından
Bende portatif beşiği yatak odama koyarım ilk zamanlarda iyi olur diye  park beşiği  kendi odasına koyarım biraz büyüyünce onda yatirrim diye düşündüm
0 oy
(983 puan) tarafından
Benimki ahsap buyuyen besik cok memnunum 
(45 puan) tarafından
Küçükken mobilya ideal ama büyüdükçe tedirginlik olur diye düşünüyorum canim
(983 puan) tarafından
Yasayip gorecez  :) park besik bana guvenilir gelmiuor acikcasi
(45 puan) tarafından
Ne gibi güvensizlik var , aynen yaşayıp görcez insallah :)
(983 puan) tarafından
Devrilir gibime geliyo hep :)
(45 puan) tarafından
Hic duymadım çevremde kullanan cok var ama bilemiyorum genede :)

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 575 göst.
23 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 2,433 göst.
0 oy
5 cevap 517 göst.
22 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.

377,325 soru