+1 oy
2,069 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından

Bu bebeyede bulasmis olmasin cildirmak uzereyim 

image

24 Cevaplar

0 oy
(143 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bi  acile  falan gltursen  gecmis  olsun kuzum
(69 puan) tarafından
Sagol cnm cok fena kayin pederlerim **** olmuslar banada gecirdilrr ya o olmasin bebebeye gecmis
(143 puan) tarafından
Cok hashas  vucutlari  var  bebeklerimizin   kasimayida  bilemez  garibim acile  gotursen  en  azindan  bi krem falan verir  bebegin rahatlamasi ici
-Reklam-
0 oy
(643 puan) tarafından
Olabilir canım bi hastaneye götür geçmiş olsun
(2,705 puan) tarafından
Ne olmuş anlamadım ben?
(143 puan) tarafından
U.y.u.z cnm
0 oy
(119,006 puan) tarafından
Abooo bulasmis gibi 
(69 puan) tarafından
Valah burda agliyacam Allah kahretsun
0 oy
(41 puan) tarafından
Ay nasıl olmus ya kiyamam **** çok kötü ya 
(69 puan) tarafından
Evet cnm o olmasin ya
(41 puan) tarafından
Onun gbi gorunuyo

Kız hemen hastaneye götür benim eltim yengesi ne gitti bulaştı mahfoldu lar korktuk hc gitmedik eltim gile onlarda ewden çıkmadı baya ilaç kullandılar çok şükür geçti

Eltimin yengesi doğum yapmisti gitmisler di bulaştı yeni dogan bebege de bulaştı vücudu mahfoldu bebegin onlarda yeni atlatilir gecmiyo hemen
0 oy
tarafından
Pire ısırığı gibi bunlar canım 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Cok gecmis Olsun
(69 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bir doktora göster
(69 puan) tarafından
Sogol cnm yarin goturecem
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Oy kuzuma gecmis olsunnn bence bi acile gidin hemencik
(69 puan) tarafından
Evet ya yarin goturecem
0 oy
tarafından
Bulaşmış sanki hemen götür hatta acile götür kaşınır bu
0 oy
(128 puan) tarafından
İhmal etme canım goturebiliyirsan hemen acile götür. Yazık derdini de anlatamiyor kim bilir nasıl kaşınıyor canı acıyordur. Yaşı büyük olsa bu kadar üzülmem de en azından derdini anlatıyor derim ama bebeklere dayanamıyorum hiç :(
(69 puan) tarafından
Evet cnm hic basetme valah cok gunah brn onun vucudunu kasidim farkettim rahatliyor perisan haldeyim vallah yarin acile goturecrm
0 oy
(48,392 puan) tarafından
gecmis olsun kaşınır o bebegin kasiyamazda hemen doktora götür
0 oy
tarafından

Ama DİYİMMİ hiç Durmaz o çocuk hep ağlar uyuzzzz olmuş  mutlaka hastaneye git ben oldum da 4 yıl önce falan ağlıyodum sinirden metrin krem aldımda sürdüm düşün yani neler denedim çamaşır suyu bile kullandım vücuduma ben hiç olmasa krem falan verir

(69 puan) tarafından
Evet cnm inan bende az once agladim brbeyimi oyle gorunce milletten bana bulasti bu pislik bebeyede bulasmis herhalde ya cnm sen nasil tedavi oldun
0 oy
tarafından
Benim kızım alerji olunca böyle oluyor acaba bı yiyeceğe alerji olmuş olablirmi
(69 puan) tarafından
Keske cnm ya bu .u.y.u.z pisligi milletten bana gecti Allah korusun bebeyimde gecmis
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Hemen hemen hiç durma sakın sakın bende uyu.zdum 2 ay kadar fakretmedim yani çocuk doğduktan sonra cocuğumun vücudu yara doldu doktorlar hep iailik dedi ama alakası yokmuş meğer çok zor Bi süreç canım acayip kötü günler geçirdim senin yerinde olsam şu dakika kalkar giderdim acile. Ciddi söylüyorum sana çok zorlu süreç geçmesi çok zor temizliği ayrı zor ben sana diyim ve hemen sante plus diye Bi ilaç var imternetten biz 2 kutu sipariş vermiştik bir de kükürtlü sabunla yıkanın hep şampuan falan hep bırak bu dediğim losyonu da al biz atlatalı 1 bçk ay oldu 
(69 puan) tarafından
Allah razi olsun senden cnm valahi perisan oldum napiyim brbeyi oyle gorunce agladim o dedigin ilaclar internetten isteyim iyi gelir insallah
(69 puan) tarafından
Cnm bebeye hangi ilac surdun brn de onu alayim
(1,137 puan) tarafından
Wolkimsom poöat diye Bi ilaç verdi doktor iyi geldi iyileşti bizde kullandık ama bize pek etki yapmadı hiç şampuan kullanmadık kükürtlü sabunla yıkandık. Sante plus sonrasında cocukta da kullandık devam ettik kullanmaya. Bu kolay kısmı temizlik kısmı daha zor çok zor günler geçirdim gerçekten doktora gittin mi bilmiyorum ama ne derse yapın
(69 puan) tarafından
Evet cnm bitane ilac verdi insallah iyi olur
0 oy
(573 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Geçirebildiinz mi u yuz u 
(10,411 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Ay gecmis olsun canm ya bir doktora gotur kremi var onun sanirim eskiden boyle bir salgin yoktu ya simdi ne cok var nerden geliyo nasil geliyorsa
(10,411 puan) tarafından
Eski post
(1,642 puan) tarafından
Ay hic bakmadim tarihine ya anasayfada gorunce
0 oy
(133 puan) tarafından
Uyuzu gectimi 
0 oy
tarafından
Eski postttt
0 oy
tarafından
Gecmis gözüküyor doktora götürün kremsiz falan geçmez yazık bebege
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Büyük ihtimalle olabilir canım çok kaşınır bebek kasiyamaz sen direk onu doktora götür

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 276 göst.
20 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepmutlu0606 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hazal bebek (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 442 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,182 göst.

377,345 soru

11,292,457 cevap

34,711 kullanıcı

...