0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
1 aylik ikizlerim var Allaha cok şükür sagliklilar ama hic durmadan bagirip agliyolar ozellikle biri uyumuyor bile karni tok alti temiz ev sicak etraflarinda 6 kisi dönüyoruz ne gecemiz var ne gündüzümüz annem babam kardeslerim hermese yük oluyomus gibi hissediyorum insanlarin normal hsyati kalmado beraber yasiyoruz zaten siz nasil idsre ediyordunuz yada ediyosunuz lutfen akil verin her fikre acigim benim kucagimds uyumuyolar durmuyolar bile 

11 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kolik bir bebek büyük ihtimal Allah yardımcın maçın olsun 
(1,113 puan) tarafından
Amin canim evet kolik bebekmis
-Reklam-
0 oy
(4,984 puan) tarafından
Sezeryan doğum mu yaptın gazları var büyük ihtimal hacamat yaptırırsan çok rahatliyorlar 
(4,984 puan) tarafından
1 haftalik bebeğe yapılıyor hacamat can almıyor peygamber sunneti sifa için yapılır deneyip bilgi sahibi değilseniz yadırgamak yanlış
(13,202 puan) tarafından
Sünnetse sünnet kardeşim hacamatı kendime korkuyorum şuncacık bebeğime yaptırmam valla. Ne kadar pisli kanı olabilir onun daha vucudunda. Yeri gelince kaynanam şunu verdi bunu verdi daha 3-4 aylık diyorsunuz hacamat aşırı mantıklı sünnetmiş diye. Büyüyünce de yapar o sünnetlerini
(4,984 puan) tarafından
En sondaki postuma bak
(13,202 puan) tarafından
Yavrukuşum olabilir inkar etmiyorum ama insan aşı yaptırırken kıyamıyor hacamat asla o kadar da değil dediğim gibi sünnet olabilir büyüyünce kendi uygular.
(4,984 puan) tarafından
Ama şöyle bişeyde var vücuda dışarıdan bilinmeyen hiç bsey enjekte edilmeden tedavi ediliyor bence bu müthiş bsey çocuklarımız bundan mahrum kalmamalı ve yan etkisi sıfır çünkü ilaç yok :)
0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin ya ben tekiyle ugrasamiyom ikiz daha zor 
(1,113 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
tarafından
Allah sabır versin sana ikiz çok zor. Ama büyüyünce çok tatlı oluyorlar :D birbirlerine benziyorlar mi
(1,113 puan) tarafından
Insaalah büyüdüklerini görürüm canim yok hic alakalari bile yok:) cift yumurta ikizleri
tarafından
Inşallah canim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Gazları vardır gaz damlası denedinizmi veya masaj
(1,113 puan) tarafından
Gaz damlası kullaniyorum en basindan beri
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bi ikiz annesi olarak aynı yoldan geçtim benim ikizler kolik değildi ama ill ki arada gaz sancısı oluyordu. Sürekli masaj yap canm olmadı mecbur damla kullanıcaksn
(1,113 puan) tarafından
Cok zor evet anlarsin beni damla kullaniyorum zaten ilk gunlerden beri ama yok fayda etmedi masaj yaptirmiyolarki hep bagiriyolar tikanip morariyor biri
(4,889 puan) tarafından
Kucakta gezdirin sürekli kolik bebeklere oda iyi geliyo. Ya bide erkek çocukları daha mı zor kolik oluyolar gördüğüm hep öyle  anlamadım ki. Allah yardımcın olsun canm
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Allah kolaylk versin canım bende ikiz eşiyim annem hep derdi birinizi uyutuyorum diğeri ağlayarak uyandırıyor zor evet haklısın ama yanında birileri var hiç kimsesi olmayan ınsanlar var onları düşün :)
(1,113 puan) tarafından
Allahim hic kimsesi olmayanlara guc kuvvet versin cok zor benim ayni anda uyaniyolar maalesef ne yapacagimi sasiriyorum bir feryatla kalkiyolar
0 oy
tarafından
Gaz damlası kullan kuzum mutlaka biogaia damla bize çok iyi gelmişti yanında da metsil kullandık bence sende kullan 
(1,113 puan) tarafından
4 tane gaz damlasi kullandik suan biogaia kullanıyoruz ama çözüm olmuyor cok zormus gazli bebekle hatta 2 bebekle ugrasmak
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Biz de az önce daldı sandık adam çığlık çığlığa fırladı uykudan annemle helak olduk. Gündüz teyzemler yardım ediyor. Uykular haram. Bunların versiyonları böyle heralde. Hee bizimkine mama yetmiyormuş 120cc ye çıkardık onu da bir kontrol edin genel huzursuzluğunu öyle çözdük. 
(1,113 puan) tarafından
Ahh canim ya herkes ayni demekki ben yalniz bakanlar nasil bakiyor ben niye bakamiyorum diye agliyorum hep ama boşuna sanirim mamayi 90a cikardik olmadi 100 yaptik son damlasina kadar yiyolar gerekirse 120 yaparim yeterki sakinlessinler
(13,202 puan) tarafından
Biberonu atana kadar ağzından çoğalttık doktor da doymuyor 1 kg alması lazım mama bebeğinin dedi bizimki 700 almış daha sakin şimdi bir de gaz damlası ve zeytinyağı inanılmaz faydalı oldu. Ben de çok ağladım yalnız bakmaya da baktım 5 gün ama zor değil fakat ağlıyor ve sebebini çözemiyorsan psikolojik olarak yetersiz hissediyorsun. Ama değilsin sen onların annesisin
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Benım bebegm de 25 gunluk aynı bızı tarf ettn valla gecemız gunduzumuz yok dun gece sabaha kadr agladı annemle fır donuyoz etrafında ama yok bugun çareyi carsafta sallamayı bulduk once banyo yaptırdık bakalım işe yarıcak mı gorcez şimdi uyuyor 
(1,113 puan) tarafından
Yeterki ise yarasin diyorum artik bende asla ayakta sallamiycam ikiz sonucta ayrim olur falan diyodum bugün anneme Allah rizasi icin ayagina al yeterki uyusun dedim ki ben annemle kavga ediyodum ayagina alıyor diye
0 oy
(456 puan) tarafından
Canım doktora götür kesin gazdan dir huysuzluklari  damla vericek onu kullan düzelirler
(1,113 puan) tarafından
Dogdugundan beri her kontrolumuze gittik canim suana kadar 4 damla degistik yok hala ayni
(456 puan) tarafından
Ben bebeğime sab simplex kullandım çok memnun kaldım ama 89 lira gibi bir ücreti var eğer durumun varsa al çok faydasını göreceksin

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 668 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 491 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde poyraz3307 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 403 göst.