0 oy
1,570 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (286 puan) tarafından
Kızlar eşim dün akşam bana diyor vücudun 60 yaşlarındaki kadınların vücudu diyor boyum 1.65 kilom 76 ya indi 9 haftalık hamileyim 6 kilo verdim 2 aydır devamli bu yüzden tartışıyoruz yüzün çok güzel ama kilon olmsayid iyiydi diyor ilişkimize bile yansıyor bu durum kızım 1 yaşında ve ben 2 aylık hamileyim çok üzülüyorum yaa :((((

34 Cevaplar

+1 oy
(258 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım sacma sapan konuşabiliyor bu erkekler bazen sende ona şöyle ben bu kiloyu doğumdan sonra veririm de sendeki bu beyni satıp yenisini alamayiz da onu napicaz de o laf ona yeter onane kilondan ya insanın psikolojisini bozuyorlar
(286 puan) tarafından
Haklisin inanki canım dur bir dahakine söyleyecem ona
(258 puan) tarafından
Söyle tabi o sana laf etmeye cekinmiyorsa sende cekinme
-Reklam-
+6 oy
tarafından

Sureti güzellik geçicidir sendeki manayı göremediyse sen öyle bir erkek için ne üzül ne kilo ver hiç değmez.

(286 puan) tarafından
Çok güzel demissin canım kessinlikle haklsın
+5 oy
tarafından
Senin vücudunu bilmemde eşinin kafasında beyin yerine saman mi var yada ters beyin tövbe tovbe
(286 puan) tarafından
Ikiside var canım insan insan olmalı üsluplu olmalı bana bu şekilde değil.l de daha nazik kırıcı olmadan da diyebilirdi
tarafından
Demesi çok lüzumsuz doğum yapıyorsun bi kadını vücuduyla vurmak kadar kötü birşey olamaz sende esnekliğine veya maddi yetersizlikle ilgili bisey desen ilk yapacağı şey şiddet küfür olurdu
(286 puan) tarafından
Öyle canım maddi acıdan zat3n bişey denilince beğenmesen git derler
+1 oy
(1,993 puan) tarafından
Peki kırıldığını dile getirdin mi ben tüylü birisiyim malesef kendimde hiç sevmiyorum ama allah beni böyle yaratmiş eşimde nefret eder tüyden ama güzellik merkezine mi gitsen acaba dedi bende beni allah böyle yaratmış bende sevmiyorum ama kabulleniyorum sende kabullensen iyi  olur dedim birdaha söylemedi bizim elimizde olan birşey değil ki bu 
(286 puan) tarafından
Asyam zaten ben evde spor yapmaya başlamıştım yemeğe dikkat ediyordum ama eşim 8cin değil kendim için yapıyorum iyide gidiyordum kilo vermeye başlamıştım ama hamile kalınca sporu bıraktım ya
(581 puan) tarafından
Asyam hayır sürmedim lazerede gittim 6 7 seans azalmıştı bitrememiştim bazı sebeplerden şimdi daha yok jilet hiç sürmedim.
Meryem hafsa özür dilerim yorumuna başka konu ekledim ama hakkını helal et
(323 puan) tarafından
Neden böyle düşünüyorsun esin seninle ilgili biseyi dile getirmiş ben olsam isterim versin parasını madem yollasın ne güzel işte aslında seni düşünmüş hiçbir erkek sevmez tüy kıl ki sende sevmiyosun zorunda değil ki böyle kabul etmek sonuçta adam diyor yollarim falan keşke eşimde bana dese valla ne kadar sevinirim beni düşünüyor derim
(1,993 puan) tarafından
Cevabınız kime bilmiyorum ama eğer bana ise bende isterim gitmek felan ama su dönemde gidemem hem hamileyim hemde virüs çok yaygın hemde beni olduğum gibi kabul etsin ben zaten kendime bakarım
(323 puan) tarafından
Bu dönemde zor birde çocuk varsa zor eşiniz herşeye rağmen yolluyor ise ödüyor da güzel canım yoksa tabiki zor
+1 oy
(24 puan) tarafından
Manyakmi eşin senin hamilesin napabilirim tovbeya kendi nasil biri acaba 
(286 puan) tarafından
Saç ektirdi bi özgüven geldi tavan oldu ondan ama bebi hep öyle görüyor çok üzülüyorum tamam bende kilom var.biliyorm ama bu şekilde söylemesi beni çok üzdü ****** herif
(24 puan) tarafından
Aman boşver sende onun yüzüne herşeyi vur dengesiz insan en sinir olduğum şey kendilerini gözü görmüyor bize takarlar
(286 puan) tarafından
Bende çok sinir olurum bu tarz konuşmalara bide bana yapınca
(24 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi herşeyi yüzüme vururdu dedim çıkmazdı baktım olacak deyil baya kavgalarının oldu bu sebeplerden dolayı baba evine gittim herşeyi yüzüne vurdum ben eşimden kat kat güzelim cebremdekiler bile bana bekar kız gibisin güzellik herşeyin var diyo bı eşimin gözünde o yokdu ama erkek milleti kendilerini bı halt zannediyolar
+1 oy
tarafından
Simdiden kilolu diyor hamileliğin sonlarına doğru bi 10 13 kilo daha alacan o zamn napacak hamileliği ne kadar kolay sanıyorlar 
(286 puan) tarafından
Kıt beyinli ne olacak üzülüyorum sadece yapacağım ne varki hamile olmasam neyse de
tarafından
Üzülme cnm 3 günlük dünya eşinin dert ettiği şeye bak rabbim başka dert vermesin insallah doğumdan sonra zayiflarsin inşallah çocuk bakma uykusuzluk derken baya zayiflarsin
(286 puan) tarafından
Inşallah canım ama.onunicin değil k3ndim ic8n yapacam
tarafından
Aynen kendin için yap
0 oy
(456 puan) tarafından
Canım alınma ama eşin çok karaktersiz bir insanmış hamile bir kadına nasıl böyle davranılır bide bunun için seninle kavga ediyor yazık gerçekten 
(286 puan) tarafından
Kessinlikle öyle ya çok üzüldüm oturup ağladım ya
(456 puan) tarafından
Canım boşver ağlama sende eşinin kötü bir tarafını bul ona de sende böylesin
(286 puan) tarafından
En iyisi öyle yapmak
0 oy
(389 puan) tarafından
Baya kilom var benm ama çok mutluyuz eşim hicbir zaman demedi hatta diyete gireriz dalga geçeriz 100. Diyet diye seven insan her haliyle sevmeli böyle düşünen erkeklerin gerçekten sevdiğini düşünmüyorum ve sende ona gerekli lafları et ezdirme sen de çok yakışıklı değilsin yani de seninde buran söyle oran böyle de 
(389 puan) tarafından
Canım sen eminim güzelsin takma bakımsız kadın vardır evet kiloluyom ama güzel giyinirim makyajıma
 özenirim gerekli yerde cevap vereceksin eskiden sende keldin ben sana laf ettim mı de
(286 puan) tarafından
Aaa çok güzel dur diyecem ona canım dikkat ederim herşeye o eve gelmeden kalem maskara hemen çekerim gelm3se bile devamli gözlerim makyajlı kokular dir vucud temizliği desen çok dikkat ederim göbeğim var biraz ne yapayım diyor işte.hamile kaldım tekrardan kiloları vermeden anlamiyor
(389 puan) tarafından
Ha biraz da havalı ol kız yüz verme bakımlı ol sana güveniyorum:)
(286 puan) tarafından
Teşekkür ederim cesaret  geldi yarından itibaren o görsün günü nu essek
(389 puan) tarafından
:) kadın kadına destek olmalı canım başarılar
0 oy
tarafından
Eşin beye söyle becerebiliyorsa kendi hamile kalıp doğursun hemde fit vücut olsun bakalım yapabiliyor mu 
(286 puan) tarafından
Eşim bey bunu anlayacak kapasitede değil olsaydı zat3n benimle bu şekilde konuşmazdı canim
tarafından
Allah yardım etsin canım zaten hangi evlilik 4,4lük. Bende eşimden dert yansam burdan oraya yol olur. Hepsi başka bi kafa başka bi dert. Kendini sev onu boşver. Sen bi insan doğurdun ve şimdi içinde bir canlı büyüyor daha ne yapıcan özgüvenin tam olsun asla kendinde kusur arama
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Kendisinin hiç mi kusuru yokmuş acaba benim eşimde bana çok zayıfsın diyo kilo al diyor napsan yaranamazsın cnm erkeklere
(286 puan) tarafından
Haklisin canım erkekler çok üzülüyorum kafalarina
0 oy
(235 puan) tarafından
Kusura bakmada kocan mal olmasaydı hamile karısına kilodan bahsetmezdi
(286 puan) tarafından
Yok canım bakmıyorum bende öyle düşünüyordum zaten dünden beri
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hamile oldugum halde nasıl böyle der sasırdım ya hamile olmasan da ayıp yani
(286 puan) tarafından
Öyle işte canım be ne diyeyim ona
0 oy
tarafından
Ciddimsn valla ben aynı şekilde kendimi yiyip bitiriyorm kiloluyum diye eşime dedim ki sen bana bişey desen ben gurur yapar zayıflamak için kendimi yırtarım niye demiyorsn de diyorum eşimde saçmalama ben seni dis görünüşün için sevmiyorum der hem daha ilk çocuğum çok kilo aldım hastalık geçirdim en kötü hâllerimi gördü adam yine gikini çıkarmadı maşallah da ne içiyor senin eşin madem öyle çocuk yapmasn sende kilo alma o zmn
(286 puan) tarafından
Bu doğsun rabbim ikisini bana bağışlasın yeter
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Bu zihniyetteki adamlara cocuk verilmez ki zaten kadını fabrika olarak görüyor her zaman ayni performansı bekliyorlar...

Hanzo bey yani o da öyle değişmez adam da görenek yok vizyonsuz 

Hiç üzülüp kafana takma gül geç 

(286 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm vallahnrahatladim biraz ya
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Beynsiz neyine güveniyor acaba eşi n mi düşmanın mi bellisiz ben zayıf bı insan değilim ama eşim böyle birşeyi asla söylemez hele ki bir söylesin ona ne ortak mi oldu bana zayiflarsam kendim için zayıflarım hele ki hamile bı kadına dedikleri o zaman zevki için arka arkasına cocuk yapmayacakti o kim oluyor ki 
(286 puan) tarafından
Kendisini benden daha güzel görüyor galiba
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Benm eşimde çok dedi bana 

Ne kadar dengesiz ler ya Bi kadına ole denirmi o senn karın sen ole gördün aldın yazık günah ya bnde yaşadım yaşıyorum cnm bide doğm yapmş insanlarz
(286 puan) tarafından
Aynen öyle canım ama.8c8mizdeki güzelliği görmeyecek kadar kördürler
(1,307 puan) tarafından
Evettt öyleler kıymetimzi öğrendiklerinde geç olcak
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Cok yanlis soyledigi bide hamile bir kadina hadi hamile olmasan diyet yaparsin falan ama suan ne yapabilirisnki benim boyum 162 75 kiloda oldum suan 61 kiloyum 52 kiloyada düştüm esim hep aynı bana sacmaliyolar artik biz onlara dedem gibisin diyomuyuz
(286 puan) tarafından
Bende öyle diyorum ona anlamıyor ben tedaviyle ilk hamile kaldım iğnelerden 10 kilo aldım anlamak istemiyor
(1,113 puan) tarafından
Bnde ayni durumdayim canim tam 8 kilo aldim tedavide ama bak hepsi fazlasiyla gitti esine soyle ben hamileligimde 7 8 kilo alip dogumda 14 kilo verdim bosuna üstüne gelmesin yaptigi cok ayip
(286 puan) tarafından
Söylüyorum ama anlamıyor sozde beni gaza getirecek ama çoğu zaman kusurmus gibi yüzüme vuruyir
0 oy
(77 puan) tarafından
Erkekler kendilerine bakmadan kadınlara laf atar takma gebeliğin tadını çıkar canım 
(286 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm cikaracam inşallah
0 oy
(177 puan) tarafından
45 le hamile kaldim suan 38+3 um 68 kiloyum esimin bna dedigi tek sey cok huzelsin boyle hep boyle kal hatta 70 e kdrda yolu war die n sacma geri kafali bir esin var k.b ama oyle 
(286 puan) tarafından
Estağfurullah canım ne kusuru eşine ve sana da mutluluklar dilerim maşallah diyelim çok ince düşünceli
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Kusura bakma da eşin tam bı odun
(286 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım ne kusuru

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 499 göst.
21 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 688 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu