0 oy
752 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar can ciğer olduğunuz dostunuz varmı herşeyinizi paylaşırmsnz benim var olduğunu sandığım birileri vardı nedense bilmiyorm bir çok kişiyle yakın arkadaş oldum ama şuan düşünüyorum da herkes menfaatleri bitince arayıp sormayı bıraktı en son ki resmen menfaatleri için yanımdayms eşim o kadar bırak dedi haklıyms yeni yeni anlıyorum evlendikten sonra herşeyimi eşimle konuşurum paylaşırım sizce olmalı mı insam birine güvenmeli mi ???

27 Cevaplar

+1 oy
(56 puan) tarafından
Hiçbir zaman olmamalı canım zaman çok şeyi değiştiriyor. Yakın arkadaşlarım var ama dost olarak eşimden başka kimseyi koyamam tabi eşim de herşeyi söylemem
tarafından
Bende aynı düşünüyorum eşimde öyle der ne olursa olsun ikimiz olucaz konuşup halledcz üçüncü kişiye bişey söylemek yok
(56 puan) tarafından
Tabiki de herşey fazlasıyla değişti zaten
-Reklam-
+1 oy
(3,921 puan) tarafından

Tek dostum Annem<3

0 oy
(389 puan) tarafından
Evet var her haltini bildgm o da benim her haltimi bilen iyiki var yanlışımız olsa daha birakmayiz birbirimizi  Iyi ki var canım dostum ve olmassa çatlardım heralde
(1,329 puan) tarafından
Valla her haltı anlatmamak gerek kim olursa olsun canım:))))
tarafından
Valla ben güvenemiyorum bir türlü nasıl eltiye bişey anlatamıyorsn bence yabancıya da aynı olmalı
(389 puan) tarafından
Kaç yıllık arkadaşım biz iyiyiz yani kardeş gibi eltiye zaten güvenilmez:) ben hayatta birseyim anlatmam eltime ama dostum başka Allah karakterli iyi insanlarla karsilastrsn inşallah
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Hayır yok,ben kimseye güvenmem 
tarafından
Bende güvenmiyorum da bazen arkadaşım yok hiç diyorum bazende iyi ki yok diyorum değişiyor
(2,887 puan) tarafından
Benim kızım var 13 yaşında herşeyimi ona anlatıyorum mesela örnek  eşimin annesini anlatıyorum beni dinliyor gülüyor bana :)
tarafından
Ayy Maşallah ne güzel dertleşrsnz sana arkadaş olmuş bile rabbim bağışlasın :))
(2,887 puan) tarafından
Aminnn canım hepimizin yavrularını: )
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Hayır yok gerekte yok, Rabbim ıslah etsin hepsini bak yine sinirlendim :D

tarafından
Amin cnm kurtulduysan sevin bence :))
(2,704 puan) tarafından
Kurtuldum çok şükür, Allah'ım hepsini ıslah etsin
0 oy
(436 puan) tarafından
Kuzenim ve kardeşim var .Eşimin bana da birak dediği bir arkadaşım vardı cancigerdik hayır diyip duruyordum ama zamanla nasıl değiştiğini görünce eşime hak verdim
tarafından
Benim ailem varda bazen eşime karşı çok aşırı derecede önyargıli oluyorlar canım sıkılıyor sanki kocam değilmiş gibi birlikte aldığımız kararları o beni zorluyor gibi düşünüyorlsr sinir oluyorum eşime karşı tavırlı oldukları için bazen aklıma giroylr kızıyorum sonra pişman oluyorum ya o yüzden kimseye anlatmam eşimle konuşuruz
(436 puan) tarafından
En iyisi o  zaman canım
tarafından
Aynn cnm
0 oy
tarafından
Nerdeyse 3 senedir samimi olduğum kimse yok eşimle konuşuyorum anacığımla öyle hayat devam ediyor bi süre sonra alışıyorsun boşver yalnızlık en iyisi
tarafından
Bizde 3 yıllık evliyiz bizde hep kendimiz konuşuruz da aile konusunda aynı değilim maleseff
0 oy
(216 puan) tarafından

Dost olsada insanın herzaman kendine sakladığı sırları olmadı dost herzaman dost kalmayabilir. .

Konu bu değil ama :Dsöylemek istedim .

(216 puan) tarafından
Nurela kardeşimiz bak ne paylasmis allah razi olsun ondan...Önceki poslardan
Dost istersen Allah yeter.

Hz. Cebrail Allah'a sormuş.  En sevgili kulunu peygamberi neden bunca sıkıntı ile imtihan ettin diye.  Benden başkasına guvenmesin dost edinmesin diye
tarafından
Hamdolsun ondan başka dostum yok eşimin bilmediğini rabbime anlatırım insanz ama hiç düşünmüyoruz gerçekten dost isteyene Allah yeter
tarafından
Kesinlikle çok güzel dedn cnm Allah razı olsun
0 oy
(1,329 puan) tarafından

Yok şükür:D:))))

tarafından
Hahaha şükür doğru dedin cnm
0 oy
(456 puan) tarafından
Yok canım olmasında boşver
tarafından
Bu saatten sonra olmasın bncede :)
0 oy
tarafından
Tek dostum çocuklarım gerisi boş oglum beni daha iyi anlıyor arkamda konuşmuyor beni bi yerimle vurmuyor bari 
tarafından
Benim oğluşum da öyle teyzesi ömrüm boyunca kimse bana oğlusumun minnacık elleriyle sarıldığı gibi sarılmadi içten gülmedi şükürler olsun ki varlar rabbim bağışlasın inşallah :)
tarafından
Amin inşallah canim ben galiba sevgiyi anne olunca hissettim var olduğumu kalbimin beni sadece yaşatmak için var olduğunu düşünürdüm oysaki sevgi aşk merhamet sabır kalbten geçiyormuş evlatlarim öğretti şükür
tarafından
Bende öyle düşünüyorum önceden bu kadar anlamli düşünmezdim en önemlisi kendi oğlum için ne ister yada istemezsem sokakta gördüğüm çocuklara da aynıyım ondan önce hiçmsm gibi hissediyorum herşeyi onunla öğrendim
0 oy
tarafından
Var ama temkinli yaklasiyorum bi hatasinda silerim yani
tarafından
Kız bende öyleyim elim tetikte beklerim valla :))
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Benim, dostum, gene ben kımse beni benim kadar düşünmez yeri gelir insanlar birbirini satıyor 
tarafından
Valla kardeş sende çok iyi yorumladn katılıyorum herkes kendini düşünüyor bu devirde :/
0 oy
tarafından
Vardı. Eşim sağolsun bütün çevremden kopardı beni. Ama biliyorum inşallah bi gün o can ciğer arkadaşım ile kavuşucaz :) 2 yıldır hiç konuşamasam da kalplerimiz bir. Eşimi herkes biliyo sırf benim huzurum kaçmasın diye uzak duruyolar 
tarafından
Niye kopardı cnm merak ettim :/ benim eşimin çok iyi arkadaşları var maşallah hep arar sorarlar kan bağı olmasada kendi yeğenleri gibi severler oğlumuzu eşim asker bir arkadaşı var sosyal medyadan sürekli haftada bir yenge Paşa'nın bir resmini videosunu at der eşimde görür ortak hesap tanır bilirim ama benimkiler hep menfaatci çıktı eşim o yüzden görüşmemi istemedi
tarafından
Yani benim eşimde çok kuralcı ve aile dışında yakın arkadaşım olsun isteyen biri değil. Hep aile sadece aile olsun istiyor. İşte biz eşimle tartıştığımızda arkadaşıma anlatmıştım oda kendince yorum yapmıştı eşimde mesajlarımı nasıl olduysa geri getirip okumuş. Vay efendim ona ne bi daha görüşme kimseyle dedi o olay yüzünden herkesi sildirdi kurunun yanında yaşta yandı. Kimse kalmadı etrafımda
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kendi kiz kardeşlerim benim en iyi dostum♥️
tarafından
Bir yerde öyle ama ablam eşimi sevmiyor o yüzden bişey anlatsam da ben hatalı olsmda onu suçlar
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Benimde vardı dostlarım ama evlenen unuttu ne hikmetse :) hatta birini hiç unutmam sevgilisi vardı evlenmek istiyorlardı ama kızın ailesi izin vermedi kacacaklardi bir gece sabaha kadar konuşup kaçmaması konusunda ikna ettim yapma etme aileni cigneme biraz daha bekle şöyle yap böyle yap ailen eninde sonunda ikna olur dedim sabah ezanına kadar dil döktüm ve kaçmadı birkaç ay sonra ailesi ikna oldu ve herşey güzellikle halloldu düğün oldu evlendi ve bir daha beni aramadı oda bir dosttu işte :)

tarafından
Ahh kafam benimde öyle şeylerim var öyle bir arkadaşım vardı aynı anda 3 kişiyle konuşuyordu en son şuan evlendiği kişi görücü geldi direk atladı evlendi eşimde o yüzden görüşmemi istemiyordu çok erkeklerle içli dışlı aynı zamanda konuştuğu için beni yoldan çıkarır diye istemiyor ki o evlendikten sonra herşeyini biliyorum diye kesti muhabbeti
(2,039 puan) tarafından
Hadi onun geçerli bir sebebi var benimki niye beni bir daha arayıp sormadı anlamış değilim yıllar geçti ama cevabını bulamadım ben onu ikna etmeseydim kacacakti ve belkide ailesi bir daha yüzüne bakmayacakti nişanı kınası istediği gibi bir düğünü bile olmayacaktı ama öyle işte demek ki bazı insanlar sadece bir tarafın gözünde dost oluyor
0 oy
(5,916 puan) tarafından
Öyle herşey imi anlattığım Bi dostum yok. Öyle ayda, bi kere falan görüstügüm arkadaşlarım var. Zaten insanın en iyi arkadaşı eşi olmalı bence. Ama benim eşim gibi kavga anında yüzüne vurmıyacak Bi arkadaş
tarafından
Bencede cnm onu bnim eşim bazen yapıyordu onu ama uyardım sonra yapmadı
(5,916 puan) tarafından
Bende Bi iki sefer o hataya düştüm sonra baktım yüzüme vuruyor uyardım da ama takmıyor bende artık Bi derdim oldugu zaman hiç ona, söylemem bile sadece iyi olan şeyleri anlatırım yüzüme vuramiyacagı şeyleri
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bu zamanda kimse kimsenin dostu değil bacım 
tarafından
Valla değil bacı sonradan görüyoruz ne yazık t :/
0 oy
(249 puan) tarafından
Suan sadece annem ve cocuklarim var gerci cocuklarim kucuk ama buyuduklerinde benim en iyi arkadaslarim olcaklarina inaniyorum ❤❤bu zamanda kimseye guvenilmiyo cunku 
tarafından
Benimde öyle cnm bir tane şuan ama yoldaşım oldu herşeyi onunla başardım onun için sabrettim insAllah büyüyünce oturir konuşuruz o günleri :)
(249 puan) tarafından
Karsiliksiz sevebilicek tek kisiler iki kizim bi oglum var Allahim masumiyetlerini yerim ya:)
0 oy
(181 puan) tarafından
Yok, üzülmüyorum , kafam rahat elhamdülillah
tarafından
Birine bişey anlatınca benim kafam rahatlar aksine :/

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Begonya (7,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 560 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu