0 oy
550 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim corona oldu ve cahil ailesinin tavsiyelerini uyguluyordu ailesinin onerisi de ersag diye bi markanin banyo wc temizleyicisi ile gargara yapmasi ve gozune pansuman yapmasiydi gozunde batma var diye urunun icerigini okudum bildiginiz kimyasal ve solunmamasi gereken gozle tamasi olmamasi gereken bir urun zehirleme ihtimali cok yuksek olan bir kimyasalmis kaldirdim attim hepsini ve evde ates puskurttum akıl kârı mı şu yaptiginiz nasil bi cahillik bu ya dedim solunum sorunu olabilecek bi virusun var ve solumaman gerek zehirli bir kimyasalla gargara yapiyosun dedim anlamiyorum bu insanlari annesi ve babasi bunu tavsiye eden guya tamamen bitkiselmis yok ya adami öldürmek mi istiyolar benim ödüm kopuyo ona bise olacak diye boyle bise yok ya sinirden uyuyamiyorum basim agriyo

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Peki bunu yapan deneyen eşine ne demeli 
tarafından
Annesinin ve babasinin kanini tasidigi icin pekte sasirmiyorum kendisi de aileside cahillik kokuyo ona da baska bise diyemiyorum
tarafından
Bi hastaneyi arayin yada 112 yi arayip bilgi alın kimyasaldan boğazı tahriş olmuş olabilir
tarafından
Cok haklisiniz soyledim ama bise olmaz diyo beyefendi o zaman birakiyim odasinda sabahı da Allah kerim diyim ah ahh benim kocamin cani cok kiymetsiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşinin herhalde aklı yok her zaman böyle yönlendiriliyorsa allah yardımcın olsun eşine de bol akıl fikir versin rabbim kuzum 
tarafından
Amiiiin amiiinnn diyecek bise bulamiyorum gercekten insanin canı bu kadar onemsiz olmamali zaten coronanin cozumunu dunya bulamamis benim bu kaynanam kayinbabam ve kocam bulacak hemde banyo wc temizliyecisiyle oldu bide camasir suyu icseymis
tarafından
Onlar iç deseymiş esin içermiş neyse bol yoğurt falan ne yedir yoksa bir hastaneye yolla Allah korusun bir şey ne olur
tarafından
Aynen yapicam insallah gozum ustunde zaten en ufak bi farklilik sezdigim anda ariycam gelip alirlar bizi sonra da o kaynanamlara ne yapsam ne desem haktir bana
tarafından
Aynen öyle nasıl bir zihniyet ya
tarafından
Yemin ediyorum cahil insandan korktugum kadar hicbir insandan korkmuyorum cehalet sonumuzu getirecek sene olmus 2020 karsilastigim zihniyetlere oturup sasiyorum
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun

Allah eşini sana bağışlasın 

Sinirlenme Doğru Olanını Yapmışsın

Annesi Babası da kötülüğünü istemez En az Senin Kadar kimbilir kim önermiş onlarda fayda görür diye oğullarına söylemiştir 
(7,654 puan) tarafından
Cahillik başka bisey değil
Sen giderken geri getir o şişeyi önümüz kış malum gargara yapar dururlar
tarafından
Ahaha aslinda cok haklisiniz karantinadan cikinca aynisindan siparis veriyimde goturuyum gargara yaparsiniz diyim hatta icin mumkunse diyim
(7,654 puan) tarafından
Saygısızlık belki evet ama inan yapardim hatta siz yapin bakayim nasıl oluyor bile derim;)))
tarafından
Ben yapicam o cehaletinden utanmiyosa ben laflarimla ignelemekten hic utanmam
(7,654 puan) tarafından
Haketmisler
0 oy
tarafından
Ersağ kesmez bence Domestos ile yapsın oda olmazsa tuz ruhu denesin
tarafından
Hatta tuz ruhuyla domestos u karistirsin daha kolay hastanelik olur
tarafından
O zaman ölür canım o kadarını yapmasın :)) Allah yardımcın olsun  zor cahille uğraşmak
tarafından
Aminnn gercekten cok zor
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Deseydin canım kayinvalidene al ilk sen bı beynini bununla bi yıka ise yararsa biz öyle kullanalim diye 
tarafından
Ah keske o oneriyi bana yapsaydi esimden once neler neler derdim Allah biliyo neden herkesin doktor olamadigini cok iyi anliyorum hastalarina da ersag verirdi galiba bunlar
(7,441 puan) tarafından
Aynen valla hiç gocunmam laf söylerken hak edene pat pat o an ne geliyorsa söylerim beynszler ya
tarafından
Aynen oyle o yuzden beni aramaz kolay kolay yeri gelince cok bozdugum noktalar oldu cidden degisik insanlar ben bu aileyi cok mu aradim diye dusunuyorum bazen
0 oy
tarafından
Kaynanalar bu deterjanları çok kullanıyor belli kafa yapmış şaka gibi ya kaçıncı yüzyıl da yaşıyoruz Allahtan sıçç Bokunla oyna dememişler 
tarafından
Daha ne cahillikleri var anlatsam kendiniz yasamis gibi sinir krizi gecirirsiniz cidden
0 oy
(492 puan) tarafından
Ay yazsam mi.bilemedim bu tepkinden sonra ama canım ersagin banyo wc si ile bende gargara yapıyorum  hafif boğazım acımaya başladığı zaman hatta hamile iken ilaç kullanamazken devamlı yaptım ve onu yapar yapmaz boğaz acımam geçiyor 1 günde hiçbir sıkıntısını da görmedim bu güne kadar 
(12,840 puan) tarafından
Sen ciddi mısın nereden aklına geldi bunu denemek yapmak daha kötü yapmaz mı boğazını
tarafından
Size tavsiyem hidrojen peroksit iceren bir urunu lutfen cildinize bogaziniza vs kullanmayin suan icin sorun olmayabilir ama ileride basiniza buyuk seyler acabilir sonucta kimyasal
(492 puan) tarafından
Teyzem yapıyordu ersag benide üye yaptı hatta baya toplantılarına katıldım farklı şehirlerde kulağa hoş gelmiyor ama isminden dolayı bence wc yikanan şey ağza nasıl alınır gibi bisey uyanıyor kafada fakat daha çok faydalı ürünü nu de gördüm bulaşık deterjanı var uçuk olur yada yanık olur üzerine sürersen hemen geçiriyor yine bu banyo wc mantara çok iyi geliyor tabiki içeriğiyle alakalı bisey diyemem kimyasal yok diye anlatıldı fakat etkilerini bizzat kendim test ederek gördüm
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Ohaaa vallahi bennnnnn sokkkkk:woot:

O nasıl oluyor yaaa kaç kişi öldü bilmiyor mu ksynananlar

tarafından
Ciddiye almiyorlar herhalde ya da ogullarini mi sevmiyolar anlamadim ki
0 oy
tarafından
Bu yazdıkların gerçek mi ya:@   insan evladının canına kast eder mı? Eşin nasıl bir akılsız ki yapmaya kalkıyor. Inan bunu bırıne soylesen bu kafayla bu yaşa kadar iyi yasamıs boşa bu adamı der. Ölse gitse kendını zehırledıgıne kımse ınanmaz haberlerde karısı kımyasal ıcırıp kocasını öldürdü dıye cıkar. Kım derkı adam s. Lak kendı kendını öldürdü dıye
tarafından
Sonra da muge anlilik olay olur basimiza cidden hepsinin zekasindan suphe ediyorum Allah ım akıl fikir versin bide biliyo musun esim benden 10 yas buyuk bana cocuk gozuyle bakiyolardi  21 yasindayim ama demek ki yaş insana hicbir sey katmiyormus benim zekama da bana da kurban olsunlar
tarafından
Vallaha kımse ınanmaz bide sen hapsı boylarsın. Dusunsene eşime gargara yap dedıler yaptı desen muge anlı kızım buna kım ınanır adamı zehırlemıssin gelmiş burda aklımızla oynuyorsun der:) yaşla alakası yok bacım çocuklar bıle bılır bunu. ***** bıle bılır akıl eder. Inanmakta gucluk cektım sen dusun:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 372 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 454 göst.
30 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Naile nur dogan (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 294 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 462 göst.