0 oy
515 göst.
Aile kategorisinde (2,241 puan) tarafından

dun anneme gittim bana sen hic torunumu birakmadin guvenmiyormusun dedi bende yok anne sana zorluk olmasindan korkuyorum zor bir cocuk cunku dedim herkesde biliyo surekli ilgi ister zor bir cocuk ki annemin gozu gibi bakacagindan eminim :) tamam dedim birkac saat birakayim dedim . esimle sorunlarimizin oldugunu biliyo annem yok dedi bir gun birak babanla bakariz sizde dinlenin gonlunuzce eglenin dedi haftasonu birakcam insallah . o bir gunu dolu dolu gecirmek istiyorum neler yapabiliriz :)) Kayseri'de yasiyorum neler yapabiliriz :angel:

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bize gelin ahahah :D geceden balonları izlemeye gitseydiniz keşke şimdi mı bıraktın dün mu kayseride de öyle yapılacak aktivite çok ki maşallah o yönden :D

(2,241 puan) tarafından
hahaha hep beraber gezelim :) yok canim haftasonu birakcaz ister cuma aksami birakin cumartesi gece alin dedi ister cumartesi sabahdan pazar sabahına kadar
tarafından
Bence balonlara gidin çok güzel olur kuzum hem oraları gezersiniz akşamda güzel bir yemek :)
(2,241 puan) tarafından
tamamdir yazdim balonlari en guzel hangi saat olursa arastirayim ona gore gidelim :)
tarafından
Haftasonu gittik 5 gibi kalkıyor 4.15 gece gibi burdan çıkın kızıl vadide çok güzel gözüküyor:)
(2,241 puan) tarafından
gonul ister ki balonun icinde olalim ama fiyati 80euro imis :)))) saol canim tamam bunu kesin yapicaz
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Yemeğe gidin yemeğe 

Yemeğe:D

Hahah acıktım ben galiba

(2,241 puan) tarafından
hahahah gel seni yemege goturem :) evde yemeyiz zaten canim bir yerlerde yeriz o tamamdir senin icin de yiyecem :)))
(12,264 puan) tarafından
Tmm  olur hayatım da önce kahvaltı yapayım akşama olmaz mı;))❤️
(2,241 puan) tarafından
tabi tatlim hahahahah:))) beni 6da kizim uyandirdigi icin kahvalti isi tamam ondan hemen yemegi dusunuyom
(12,264 puan) tarafından
Ne güzel bizimki uyuyor dün açık geç uyudu daha yeni uyandı ;))
İnşallah çok güzel vakit geçirirsiniz canım  iyi eğlenceler ❤️❣️
(2,241 puan) tarafından
masallah canim :) valla bu ara kiza bisey oldu gece de uyumuyo sabaha karsi uyuyo 6da kalkiyo dinlenmeye ihtiyacim var . teşekkür ederim insallah :)))
0 oy
tarafından

Güzel bı masa hazirla bence ilk gün :angel:  ertesi günde sinemaya felan gidin 

(2,241 puan) tarafından
aksam birakip obur geceye alirsak onu yapicam canim yoksa disarda yeriz . sinema da kapali alan sorun olurmu bilmiyom :) pandemi olmasa yapilcak cok sey var da lanet gelsin viruse
tarafından
Ya aman onca kişi gidiyor önlemini al git kuzum böyle anları kaçırma :Ddd bebişte 2 gün kalsın ne olacak sen o romantik sofrayı da hazırla hem o sofrada tüm sorunlarınızı konuşup çözersiniz :)
(2,241 puan) tarafından
valla oyle heveslendim ki evet esimle hep zaman geciririz ama cocukla zor oluyo hersey kisitli cani saolsun :) bende oyle heycanlandim ki diyom bir dugunumu boyle bekledim bir de bu haftasonunu diyom insallah tum sorunlar biter gider teşekkür ederiz canim
tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(1,243 puan) tarafından

Bende benim kızı bırakıyorum bazen hamileyim diye annem bana kiyamiyo bi iki gün kaliyo ama o günlerde nedense eşimin hiç neşesi olmuyo evde boş boş oturuyoz  ama kızım varken herşey yapasım geliyo diyo :D

(2,241 puan) tarafından
saglikla buyut canim :) valla ben hic birakmadim en fazla iki saat biraktim onda da ev alisverisi falan yaptik ama bu sefer dolu dolu gecsin istiyorum simdi de aklima birsey gelmiyo :)))
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Yatın 24 saat sarılarak :) 
(2,241 puan) tarafından
ona da ihtiyacimiz var hakkat haklisin :)) kizim kiskaniyo mu napiyosa yanyana otursak kiyameti kopariyo
0 oy
tarafından

Ali dağına tırmanın :D

Jajahshaj 

(2,241 puan) tarafından
yaa iste piknik alanlari kapali ama aradim belediyeyi cumartesi acilcak dedi acilirsa baraja gidebiliriz bikac saat :)) yoksa ali dagi iyi fikir :)))))
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Bende kayseride yaşıyorum bizim yaptiklarimizdan bahsedebilirim ya nevsehirde güzel bir kahvaltı yapın daha sonra bir güzel nevsehiri gezin fotoğraf çekinin sonraa atvlere felan binebilirsiniz konakları gezebilirsiniz uc hisara cikabilirsiniz hediyelik esya alabilirsiniz mısır dondurma yiyin gezip tozduktan sonra bir güzel de aksam yemeği yiyin uzerinede kahve için tamamdır :) eşim şehir dışına gitti gelince böyle planımız var hatta gittiğim çok güzel restoramt vardi da adini unuttum hatırlarsam yazayim aksam manzarasi harika ama mutlaka uç hisarda gün batımını seyredin :)
(2,241 puan) tarafından
masallah canim :) saglikla al kucagina yine heryeri gezersiniz bizde hep gittik gezdik de su donemde kizimla kapali mekana girmek istemiyorum :)
(2,381 puan) tarafından
Kayserinin neresinde oturuyorsunuz
(2,241 puan) tarafından
hurriyetteyiz canim sen neredesin
(2,381 puan) tarafından
Aa yakiniz osman kavuncuda bende
(2,241 puan) tarafından
yaa bekarlik mahallem :) ❤️
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Esler arasında oda lazim evlat bırakmaya kıyamıyoruz ama esler birbirlerine zaman ayırmalı bravo annene ne guzel.dusunmus evde yemek vs yapma hic disarida birseyler yiyin acik havada yuruyun cafeye gidin kahvenizi icin ne bileyim gercekten kafanızı dağıtacak zaman geçirin herkesin keyif aldigi şeyler farklı malum 
(2,241 puan) tarafından
kesinlikle canim basbasa birseyler yapmak vok iyi geliyor evet herseyi yapiyoz kizimla ama hep tedirginiz agliyo durmuyo falan yedigimizden bile zevk almiyoz :) simdi plan yapiyorum dolu dolu gecsin herseyi yapalim istiyorum insallah hersey iyi gider
(1,008 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin gercekten cok sevindim senin adına tanimasamda :))

burda neler okuyoruz büyüklerin bu bilinçle olup biraz eşleri birbirlerine zaman ayirmasi icin yonlendirmesi cok guzel
(2,241 puan) tarafından
cok teşekkür ederim canim cok mutlu oluyorum bu uygulamada senin gibi insanlar gorunce :) evet cok zorda olanlar var ailesi arkasinda olmayanlar var bin sukur ailem yardimcilar bana ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
4 Ocak 2021 Aile kategorisinde Seyhannnn (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 123 göst.
3 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Huysuz (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 284 göst.