0 oy
1,023 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar burda zaten erkekler asla gelmez lohusa kadına bizimde çok çevremiz yok zaten belki bı kaç kişi 

Oturma odasına yapsak olmazmi ya:ermm:

29 Cevaplar

0 oy
(27,357 puan) tarafından

Kendi odama yaptım kimse dahi olmasada kendi odamdam baska yerde rahat edemezdim  

tarafından
Anladım.canim ben tekim ya en azından TV izlerim diye dusundum
(27,357 puan) tarafından
Hm sen bilirsin
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Lohusa yatagı mı kaldı ya kime ne benim yatagımı görüp napıcaklar boşver 
tarafından
Kız eve gelince haliyle yatiyon öyle hemen kalkamiyon onu diyom
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Lohusa yatagi yapmadim hep oturma odasindayim uzaniyorum kalkıyorum oyle
tarafından
İşte oda o sayılıyor başlık bulamadım.ole yazdım;))
(1,113 puan) tarafından
:) bende yatak diyince böyle bayagi yatcan sandim ben oturma odasinda rahat ediyorum odamda icim sıkılır tek basima
tarafından
Aynı bende öyle dusunuyom kizz
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Lohusaligi yasatmadilar saolsunlar 
tarafından
Çok ayıp terbiyesiz lernyaa
(7,208 puan) tarafından
İyi de sen niye topluyorsun iyi misin elini surmeseydin
(4,859 puan) tarafından
Bir ay kaldilar birde kafayı yiyecektim sonra gittiler kendi annemle evi kirkladik
(4,859 puan) tarafından
LMihrace kafayı yerim ben öyle pislik yerde duramam odadaki saçları gezine gezine heryere taşıyor
(391 puan) tarafından
Ay çok zor ya
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Doğum sonrası hiç yatmadigim gerek duymadım lohusa yatağına.  Akşam olunca kendi yatağım da yattım.  Başka yerde rahat edemezdim zaten.
tarafından
Valla şimdi ne bekliyor bilemediğimiz den insan sezaryen olunca mecbur yatıyor umarım normal.dogum. olur
(7,118 puan) tarafından
Öyle tabiki. Gönlünde olanı nasip etsin Rabbim. Ben normal yaptım, dikiş de olmayınca gayet iyiydim. Eve gelince her işimi kendim yaptım, yatmadım hiç.
tarafından
Evet canım ins bende öyle yaparım rahat ederim
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Benimde lohusa yatağım olmadı ki doğum yaptığım zaman birlik yaşıyordum, yatak odasında yattım kalktım. Zaten lohusa gibi yayila yayila yatmadım orası ayrı☺️
tarafından
Zor kız birlik valla .
(5,323 puan) tarafından
Kızım 3 aylıkken kendi evime geçtim kuzum şimdi 15 aylık zaten de, o zaman evin işlerinin bitmesini bekledik
tarafından
İyi ona şükür canım en azından kafan rahat
(5,323 puan) tarafından
Aynen öyle csnim
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Canım yatak hiç yapmadım hep oturma odasında oturdum uzandım sende çok fazla yatmamaya çalış yoksa zor iyilesirsin tabi kendini de çok yorma 
tarafından
Normal mi yaptın
(2,909 puan) tarafından
Yok sezaryen yaptım ben
tarafından
He ozaman insan da çok yatiyor
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kız lohusa yatağı eskide kaldı ben sezaryen olduğum halde hiç yatmadim valla uyumaya kendi yatağıma gittim salonda oturdum 
tarafından
Kız Bebek demi odadaydi
(7,441 puan) tarafından
uyudugunda beşiğinde yatıyordu  yatak odasında zaten yenidoğan sürekli uyuyor emiyor yatıyor emzirdim yatırdım içeri geçtim oturdum
tarafından
Anladım.canimm
0 oy
(813 puan) tarafından
Aynı benimde senin gbi çok gelenim olmadı 1 hafta kadar oturma odasında yattım ben. Zaten normalde de yatak odamız çok sıcak olduğu için oturma odasında yer yatağında yatiyoduk. Doğuma giderken de koltuğa yatağımı yapıp gttim beşikte oturma odasında o yüzden yatak odasında yatamazdm zaten
tarafından
Bende sıkılırım ruhum.sikilir kız
(813 puan) tarafından
Zaten gelenin çok olmuycaksa yat canım oturma odasında nolcak
Yatak odasında televizyonda yoksa sıkılman normal :)
tarafından
Kimse gelmez kız bı kaynana:)
(813 puan) tarafından
Amaan yayıl o zaman oturma odasına :D
tarafından
Aynen:)))
0 oy
(2,743 puan) tarafından

Doğumdan geldim kimse bende kalmadi zor kalkiyorum diye yatagimda yatamadim oturma odamda yattik şuan  42 günlüğüz  yatak odama yeni geçtim :ermm:

tarafından
İyileştin inşallah canım
(2,743 puan) tarafından
Iyilestim kuzum şükür  sezeryandi benim yatak yuksek diye inemiyodum
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Yatak matak yapmadim ben biz garibaniz eve ciktim tenizlik yaptim naz bile yapmadim 
tarafından
Ne temizliği kız lohusa iken mi
(119,461 puan) tarafından
Hee hastanede 3 gun kaldim eve bi geldim benim herif salonda yatmis yorgan yastik yerlerde koltugun minderleri yerlerde aboo mahvolmustum
tarafından
Kız zor valla kız :(
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Kendı odamda :)

(16,506 puan) tarafından
Yok meltoşum sıkılmazsın bence :)))
tarafından
Sen gelirsen sıkılmam :))
(16,506 puan) tarafından
Uykusuz da kalırsın ben gelirsem hee ona göre :) dedikodu tımeee :)
tarafından
En güzeli ne uykusu boşver uykuyu:)
(16,506 puan) tarafından
Hahaha canımsınnn ❤️❣️
0 oy
tarafından
Kiz koltuğa bi çarşaf attim salonda yattım valla tv falan bide ben soba kurdum için Salon sıcak oluyor mecbur salonda yattim
tarafından
Bende öle yapacam sanirsam
0 oy
(3,836 puan) tarafından

hiç bi yere yapmadım ben yatağı.:ermm:

(3,836 puan) tarafından
ne bileyim ki canım yani hiç öyle bi durum olmadı demedi kimse. salondaydık yatana kadar. biraz büyüyünce de ble nereye gittiysem kızımı da orya görürdüm uyanık olduğunda
tarafından
Beraber mi kalıyorsunuz
(3,836 puan) tarafından
kaynanamlı mi ?
tarafından
Evet.
(3,836 puan) tarafından
yok canım altlı üstlü oturuyoruz
0 oy
(586 puan) tarafından
Koltuğu açtım iglesene kadar yattım çünkü sezaryan oldum iyi değildim 10 gün boyunca çocuğu mu kucağıma bile alamadım bu yüzden hep yattım mecbur oturma odamda yattım çünkü yatak odam sıcak oluyodu bide yemeğimi filan kaynanam getiriyodu kalkamıyordum çünkü yatak odasında bişy yiyip içmekten hoşlanmıyorum 
tarafından
Aynen haklısın canım
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ben yatak odasına serdim bebeğimin beşiği ahsapti götür getir zor olurdu zaten ve su ceyizdeki dantelli örtüleri serkesem göstermeden içimde kalırdı yatağıma serdim herkes gördü :) :)
tarafından
Ahahahha :))
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çok dağınıklık olur ev alt üst olur buda beni iyice psikolojimi bozar odamdan dagilmam diğer yerlere

Eşim uyuyamam derse diğer odaya geçer en kötü
tarafından
Ben de yatak odası sıkıcı ya sıkılırım sanirsam
(4,961 puan) tarafından
Sen daha iyi blrsin ev duzenini canım
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Hiç yatmadığım için hiçbir yere yapmadım :(
tarafından
Neden canim
(2,011 puan) tarafından
normal yaptım dikiş yok diye kaynana hep iş yaptırdı ertesi gün dört katın bina merdivenimizi sildirdi ben ona hizmet ediyorum işlerini yapıyorum o bana değil yatmak için dikiş olması mi lazımdı acaba
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Biz yatak odamizda yatamioruz sagolsun yan komsunun sesleri izin vermior yatmamiza oturma odasinda yatioruz koltugu actim orda takiliom kizimla koltugu hic kapatmiorum kizimi ustune koyuyom oynuor kndine donuor falan yere koymak istemiorum oynamasi icin ev biraz daginik duruor koltuk acik olunca ama kizimin rahati daha onemli emekleyene kdr koltugu kapatmayi dusunmuorum uyuyuncada besigine koyuyorum 
tarafından
Evet bebek rahat etsin yeter valla boşver evi
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Sezaryen oldum ama ne yatak yaptım ne de yattım zaten doktorum da ne kadar yatarsan o kadar iyileşemezsin demişti. Herkesle beraber ayaktaydım. 
tarafından
Zor öyle ya herkes farklı sen hemen toparlanmış sin
(3,213 puan) tarafından
Kendini yatmaya odaklama tabi ki ağrın olacak ama doktorların hepsi doğum sonrası hareketi öneriyor. Yatsaydım kimse bana yatma demezdi gayet güzel de bakarlardı ama tercih etmedim. İlk günler muhakkak ağrı oluyor ama öyle yatak döşek 40 gün yatacak kadar değil.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 348 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
23 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde tbal (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
4 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 471 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...