0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar esim kardesleriyle aşırı yakin buyumus ya opersin sarilirsin kardeştir anlarım ama yıkışiyorlar evde bildigim gursci gibi gorumcemde lise 1 gidio maşallah benden iri 70 kilo lop lop etli kızıyorum esime her tarafınız birbirinize surtuo die anlamio bn erkek kardeşimle sarılırım operim bu sadece bunlar ayni yatakta bile yatiolar bacakları birbirlerine sarip bnde deliriorum kaynanmda kizio oğluna kizina vuruo da yani kadin 

20 Cevaplar

+1 oy
(758 puan) tarafından
Sen normal onlar anormal canım benim de abim var ama samimiyet de bir yere kadar o kadar sarılıp aynı yatakta yatmak ne yaa
tarafından
Bnde sinir oluorm ya kac kez uyardim eşimi onar o sekil buyumus ama bana ters yani
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kardeşi sonuçta canm bnce norml
0 oy
(735 puan) tarafından
Oha ama insan kardeşinden kıskanır mı ya? 

Bazen insanları anlamakta zorluk çekiyorum.
tarafından
Oyle diosun da tatlim bnmde var kardesim sarılz operiz bu biribirimzin üstüne çıkıp gures tutmayiz
(735 puan) tarafından
Evde bekarken hiç kardeşinle kavga etmedin mi yada aynı yatakta uyumadın mı?
0 oy
(56 puan) tarafından
Ohoo canım 3 abim var kız kardeşim de var hicbiryle böyle değiliz olsak annem terlikler bizi. Abartiyorlar evli barkli adam artık kız kardeşiyle o kadar samimi olunmaz ki canım ayıp bir müddet sonra 7-8 yaşında kız çocuğu değil hadi öyle olsa bile ilerde çok sorun yaşar 
tarafından
Bnde sinir oluorm ya
0 oy
tarafından
Kardeş sonuçta demi 
tarafından
Kardeş kuzum
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Yaptıkları hiç ama hiç doğru değil bence, eşimin 7 yaşında kız yeğeni var ona bile diyorum yere yatıp güreşmeyin artık, o çocuğun cinsel kimliği oluşmaya başladı doğru olmadığını bilsin diye. Belki beni de linçleyecekeler olabilir kıskanmaktan değil kesinlikle ama o kız onu normal sanar Allah korusun niyeti kötü biri olur karşısındaki kıza zarar verir diye uyarıyorum ben eşimi
tarafından
Hakllsin kuzum yasida küçükmus yani onun
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Erkek kardeşim var ama hic öyle öpme sarilma olmadi herşeyin bir adabi var bence onlar anormal ben sevmem öyle şeyleri 
0 oy
tarafından
Benimde var erkek kardeşim ama ayni yataktabyatmati 10 yaşındayken bıraktık onlar fazla abartıyorlar 
0 oy
tarafından
Adamın aklında yoksa bile aklına düşürüyor sun farkindamisin abisidir ne varki
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kardeş de olsa bir edep sınırı olmalı.. Haklısın biraz abartmışlar. Kardeş olunca herşey mübah olmuyor
0 oy
(24 puan) tarafından
Ya daha neler kardeş bacı neyini kıskanıyorum Allah aşkına ben yokken o vardı saçma düşünce bacısı koynuna girsin yatsın neolacak
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Dinede edebede aykırıdır ve dinen caiz değildir net. 
0 oy
(5,902 puan) tarafından
Yuhh o kadar da, degil yanii
0 oy
tarafından
Herseyin bir sınırı var aşılması bazen olağanüstü sonuçlar doğurabilir. 

Biz kardeşimle asla böyle yapamazdık annem hemen icabımiza bakardı. Yer yatağında yattığımzda araya biseyler koyardı o derece yani. 

Eşin de sınırını bilsin ufak tefek deil ki kardeşi 2 ben çıkar kızdan. Neyse Allah akıl versin 
0 oy
tarafından
Ya bilmiyorum ama ben abime öyle yapamam ne biliyim değişik geldi. Ben sinir olurdum ama tabiikide kiskanmazdim
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Sen haklısın ben olsam ben de aynı şekilde düşünürüm bide yetiştirme ile alakalı biz bluğ çağına geldiğimizde anneannem bizi uyarırdı ayıp diye her ne kadar kardeş olsan da aynı yatakta sarmaş dolaş yatmak doğru değil biz öyle gördük öyle büyüdük eşim böyle bi şey yapsa bana da tuhaf gelir ve oda Allahtan öyle bi şey yapmaz onlar da öyle yetişmiş çünkü mesafeliler görimcemle 
0 oy
(153 puan) tarafından
Kesinlikle cok haklısın  tamam kardeştir ama o kadar da değil  yani ben her zaman mesafe koymaktan yanayim
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Seninki kıskançlık değil hastalık boyutuna ulaşmış canım
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kıskanmakta haklısın herseyin bir sınırı var bunu esine söylemen lazım 
tarafından
Söylüyorum kuzum ama kızıyor yanlış anlion sen dio

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 801 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu