0 oy
571 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Selamun aleykum arkadaslae, bilen biliyor benim durumumu... Esim turkyiede aramiz berbat otesi... 7aylik hamileiym ve resmen aramiz duzelsin diye cirpiniyorum... Ama adam her daim kendini hakli goruyo... En basiti bugun sarma yaptim, esi evliligimdeki sarmaya kadar basima kalkti (sarmayla bi olay olmustu ve bunu duymustu). Sorum su... 

Esiyle arasi betbat otesi olup, esi seni sevmiyorum, tiksiniyorum, cocugunu bile benimseyemiyorum diye (yada boyle agir konusup) sonra duzeken oldumj? Gercekden yikik dokuk bir evlilikse enkaz altindan kalkip duzelen oldumu? Biraz umud ve dua istiyorum :(

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Artık çok fazla çabalama. Erkekler biraz kovalamak ister. Eğer sen sürkeli barışmak için uğraşırsan onunda gururu okşanır ve hep küsmek için bahane üretir seni çabalaman onun sadece poposunu kaldırır. Bi daha böyle kavga tartışma çıkarırsa 'yaaa dmeek öyle iyi peki dediğin gibi olsun benden bu kadar ne halin varsa gör şu saatten sonra senin için kılımı kıpırdatmam o çeneni de hiç çekemem' söyle. Kapat tlfnu bırak biraz o arasın. Önce aramaz bir aramaz iki aramaz ama sonra elbet dayanamaz aa karım elden gidiyo der o seni arar. Ama asla kendini ezdirme sen kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez. 
(597 puan) tarafından
30+1haftalik hamileyim  hamile kaldigim gunden beri Allah bilioya belki toplam 1hafta guldum... Cok ezildim ikinci evliligim diye susstum. Rabbim goruyo sabahlara kadar agladim, aglio. Clcugumda bi rahatsizlik cikacak diye korkuyom... Yuvam dagilmasin adam evlilige alissin diye sabrettim, ben cirpindikca o bagirdi cagirdi
tarafından
Ah canım ilk evliliğinden sonra bin defa tartıp öyle evlenseydin keşke. Bi defa ağzın yanmış ikinciyi seçerken çook ölçmen gerekirdi. Şimdi sende yine yuva dağılmasın diye uğraşıyorsun eşinde bu korkunu biliyo daha beter üstüne geliyo. Allah eşinin kalbine sana karşı merhamet versin.
(597 puan) tarafından
Amin....

Evet cok haklisin acele ettim. Baba evine alosamaidm diye evkiligi kirtulus sandim...
-Reklam-
+1 oy
(134 puan) tarafından
Sana seni sevmiyorum, senden tiksiniyorum mu diyor? Bu arada senin memleketindeyim şu an :)
(597 puan) tarafından
Daha neler neler bacim...

Kirsehirib neresindesin?
(134 puan) tarafından
Şu an Aşıkpaşa Mahallesi'ndeyim. Burada okudum, hala gelir giderim.
(597 puan) tarafından
Anladim cnm merkezdesin yani. Ozledim ya memleketimi daha 1yil bile olmadi ama yinede :(
(134 puan) tarafından
Sen neresindensin canım iyi bilirim Kırşehir'i
(597 puan) tarafından
Biz onceden cukurcayir mahallesinde kalioduk ama simdi sarilar sitesindeyiz. Ama cukurcayirdaki evimizde duruyo yazin kalabalik olunca orda mangal fln yapioz ailecek, gecen yaz sarilar sitesindeki binaya gectik
+1 oy
tarafından
Bazen cabalamamak gerekiyo be kuzum sen ne kadar çabalarsan okadar yara aliyosun
(597 puan) tarafından
Sanirim oyle ama pes edip ayrilmakda istemiom... Dua etmekden baska bise gelmio elimden... Cocugumq bise olcak diye korkuyorum... Hamileleigin ilk haftasindan bu yana anca kavga guruldu uzuntu stress
0 oy
(261 puan) tarafından
Evdde bakara suresini oku bol bol
(597 puan) tarafından
Ama esim suan evde degik, o evdeyken cok aciodum. Gerci  onemli olan niyet
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Yani esler arasinda sorun illaki oluyor sen allah a duani et

Rabbim esini islah etsin
(597 puan) tarafından
Esim herswyi isitip isitip onume koyyor kendinde hic bir sekilde suc gormuyo. Benim en buyuk sucum eltime ve groumceme guvenmekmis. Ama asil derdi bam baskaydi
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Yeterki isteyin tabikide düzelir ama bunun için destek almalısınız bir uzmandan
(597 puan) tarafından
Teklif etmeyi dusunuyorum aka ina gore suclu benim... Bugumki yaptigim sarmada bike eski olaylari basima kalkio
(5,311 puan) tarafından
Kuzum şimdi ilişkilerde çift taraflı dinlemeden sonuç elde edilmez ve evlilikten  haklı haksız arama olayı olmaz eyer öyle bir olaya girersen zaten kaybedersin  eski  olayları anlatması veya o olayları gün yüzüne çıkarmasıda senin ona başta göstermiş olduğun torelans tır iyi bir danışman   meslektaşım var yönelndire bilirim istersen bu dönemde tlden de destek sağlıyo
(597 puan) tarafından
Yurt disindayim cnm. Suan boyle birsey teklif edemem esime ztn kavga edioz herseyde ama yuz yuze olunca teklif edebilme sansim daha yuksek
(5,311 puan) tarafından
Anladım  cnm rabbim eşinin kalbine sevgi ve merhamaet tohumlarını tekrar eksin yuvanızda huzurunz daim olsun inşallah
(597 puan) tarafından
Aminnn aminnn aminnn :)(
0 oy
(4,948 puan) tarafından
Neden böyle oldu birdenbire değildir heralde olaylar mi bu duruma getirdi hep mi boyleydi
(597 puan) tarafından
Bana. ailem. Dostum. Buyugum. Diyebiri var. Dedi meger yatip kalktigi kiriyimis o ovdugu kisi. Bende aradim biz evlendik haberij olsun dedim. O gunden sonra dusman kesildi bana sonra her ufak. sey. Tuzbiber oldu... En buyuk kotulugude. Eltimle gorumcem yapti. Bunlarin ikoso kavga etti arada bense kaynadim ama kaybeden ben oldum es beni tutmadigi icin...
(4,948 puan) tarafından
Adam kırigina evlendik dedin diye mi bu hale girdi yani
0 oy
tarafından
Eşin Türkiyede sen  nerdesin canım yani yanyana değil misiniz şuan? 
(597 puan) tarafından
Ben akmanyadayim cnm
tarafından
Anladım canım neden geldi buraya çalışmaya mı yada sen neden gelmedin onunla diyim çünkü zaten arada bi soğukluk var uzak olmak sahada soğutur öyle insanı.
0 oy
(392 puan) tarafından
Kendinizi ezdirmeyin. Tek söyleyebileceğim bu. Ve kimse vazgeçilmez değildir. Sizi kimsenin üzüp kırmasina izin vermeyin bu hayata bir kere geliyoruz. 
(597 puan) tarafından
Oyle ama bazen. İstem dosi. Birakamiou... Akil mantik almio, iyi kotu okudim, evim var vs ama medendir bilmiom birakmak ostemiom onu... Duzelsij diye cirpiniom
(392 puan) tarafından
Neden düzelsin diye çırpınan sensin hatalı misin ki. Hem nerden biliyosun onsuz hayat onunla geçirdiğin hayattan daha güzel olacak belki. Bosan demiyorum yanlış anlama. Ama kendini ezdirme. Sen özelsin unutma
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Benim evliligim pok gibi gidiyor en son babamlara geldim  boşanacam galiba  .ben istiyorum boşanmayı ama kızım var .
(1,265 puan) tarafından
2yıl çabaladım  ama sen elinden geleni yap canım  .benimki artık olmuyordu amcamlar yeter artık gitme diyor bugün gorumcem aradı senin babanın yanına gitmeyi utaniyoruz olmuyur bu adam ne yapalım idare et dedi  ama ben gelmem dedim
(597 puan) tarafından
Gorumcen bari seni tutuyo :(
(1,265 puan) tarafından
Bi saatten sonra onların savunması yetmiyor önemli olan eş eşim sana olmadiktan sonra aile boş
(597 puan) tarafından
Esim ablasinin sozunu dinlerdi... Ama naparsam suc... Sarmadan bile kavga cikario
(1,265 puan) tarafından
Benimki kimseyi dinlemiyor ben tek herşeyi biliyom diyor kopek herif allhindan bulsun
0 oy
(48,626 puan) tarafından
arkadasimin oldu iki cocukla ayrildi ikinci çocuk kalp hastadiydi İstanbul'a tek basins goturdu cocugu esi çocuklara isinamadi ailesini daha üstün görüyordu. bir süre ayri yasadilar sonra barisip ucuncu çocuğu yaptılar ama.ikisinindr ailesi girmiyor artik evlerine
(597 puan) tarafından
Vallaha suan kendi ailemide onlarida dusunemiom...  Cocugum ailesiz buyumesin diye cirpiniyorum ama hep tek tarafli...

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 73 göst.
3 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,347 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
17 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 177 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

379,105 soru

11,348,214 cevap

34,813 kullanıcı