0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bnm kaynım  her firsatta esimin kiyafetlerini pqrfumlerini istiyor esimde veriyor bazen vermek istemiyor ama zorlq alıyor ve gecen 80 tlye bi gomlek aldi esim . 3 yildir bisey almamisti kendisine ama kaynim isyedigi zaman alabiliyor istedigini.  2 defa giymisti esim sdce ve geldi aldi 1 hafta icinde kolunu yırttı inanilmaz lekeler olusmus uzerinde asla da cikmaz cok sinirlendim bidaha gelse vermicem bisey dedim . Ilk defa 3 yildir esim kendisine bişey aldi onunda icine etti . Cok sinirliyim ya :ermm:

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vermez cunku kaynım yok ama bende sevmem sahsı olmalı esylar
tarafından
Aynen esim bi dunya kiyafet verdi ztn kendisine kuculenleri ama doymuyor iste
tarafından
Verme canım gitsin alsın bir o uyanık sankı
-Reklam-
0 oy
tarafından
O an eğer eşimin ihtiyacı varsa kaynım verir ama işi bitince eşim geri verir aynı şekilde kaynım da öyle o an ihtiyaç varsa verir de şuan ikisininde kıyafetleri bir birine uymuyor eşim 78 kilo kaynım 55 60 kilo eşiminkiler kaynima büyük kayniminkiler esim e küçük geliyor artık ama önceden öyleydi 
tarafından
Bnm kaynimda zayif ama kemikleri iri o yuzden tam oluyo üzerine
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Hoşuma gitmiyo şahsi eşyaların ortak kullanılması 
tarafından
Bnde sevmem
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Eltimle ben daha cok birbirmizden bisiler aliriz veririz ama her ikimzde sorunsuz geri veririz yada kalsn verme dedgimz şeylerde  cok olur. Mesela  benm cogu topuklu ayakkabim eltimde. Hamileyken vermstm dursun giyemiyrm zaten dedim gecen getirecekti  dursun bebekle giyemem zaten snra alirm dedim. Kaynimla esimde cok nadir ama ihtiyaçları  varsa yardmci olurlar. Esim is gorusmesine gitmişti  vardi  aslnda kiyafeti ama kaynim yeni gomlek v s alms bunlari  giy diye getrdi esim gerek yok falan dedi de zorla verdi isimiz bitijce hemen yikadm utuledm verdim. Ayni sekilde bizde ona bisiler veriyorz lazm olunca.  Ama dedigin gibi bi durum  olsa asla bisey almamda verdirmemde canim
tarafından
Bu daha 16 yasinda ya sorumsuzun teki
(1,964 puan) tarafından
Ya küçükmüş  oyle  alisrsa devami gelir  canim  esin soylesin vermesn
0 oy
(119,198 puan) tarafından
Esimin kardesi var 17 yasinda Birlik yasarken duştan cikip belinde bi havluyla direk bizim odaya girer ic camasirindan corabina tisortune kadar secer alir giyer havluyuda odaya atar cikardi tam 1 yil bu sekilde yasadim esim yapma alma dedikce inadina yapardi anasi babasi ne var o daha cocuk alacak tabi diyip yuz verirlerdi nelerl cektim ben hakkim hepsine haram zikkim olsun
tarafından
Oha sevdaaaa.... Biraz ayıp oldu ama bu kadarda pes ne çocuğu 17 yaşında kocaman adam çok ayıp yani iyi katlanmısşın sen benim kocamın yeğeni böyle değildi ama gelir bizim odamıza girer parfüm sıkar yatakta yatardı pat diye odaya girerdi zorla öğrettiler buranın özel alan olduğunu
Daha neler neler bi yazsam bu ne kalir yaninda
tarafından
Sende çok çekmişsin demek ki. Neyseki şuan rahata kavuştun. Allah benide kurtarır inşallah banada ayrı  bir ev nasip eder herhalde bir gün
Rabbim tez vakitte sanada ayri ev nasip etsin ceren çok cektim ama rahata erdim ben
tarafından
Iyi dayanmissin okurken çatladım kız
0 oy
(554 puan) tarafından
Benim eşim verir bazen vermez ben alıp veririm hiç te sorun yapmam ama bazen gizli alınca susuyorum ama neden gizli istese zaten veriyorum ama takmıyor um kardeş sonuçta :)
tarafından
Gizli dolaba girse cildiririm heralde bn . Namahrem sonuçta neyin nerde olcagi belli olmaz
(554 puan) tarafından
Yok cnm dolan değil aynanın önünde parfüm falan alıyorlar hani zaten oda dingonun ahırı gibi karıştıran karıştıran a kendileri utansın :))
0 oy
tarafından
8 yıllık evliyim bir defa ne istediler nede eşim istedi şükür bizde öyle huylar yok 
tarafından
Bnmki de asla almaz kimseden ama kardesi aliyor iste
0 oy
tarafından
Ya benim için sıkıntı yok kardeşler giysin de ben vermem şahsen ben sevmiyorum başkalarının bir şeyini asla giymem. Kardeşim dahil o sorun etmiyorsa sende etme kıymiyor gibi görünürsn 
tarafından
Pis kullaniyor ondan daha cok sinirleniyorum bidaha giyilmez mesela artik
0 oy
tarafından
Kaynım giymezde oğlu giyerdi. Neyseki şimdi uzun zamandır gelmiyor alamıyor kıyafetlerini. Kocam kendine doğru düzgün bişey almaz alamaz yani eskiler ile idare ama yeğeni görür görmez ver amca falan filan  keşke giyse  birde alıpyr 1 kere giyiyor bir daha görmüyoruz. Ayakabbısı yokken gitti ayakkabısını verdi eşim. Ama şimdi ne ararlar ne sorarlar nankörlük işte. 
tarafından
Bn olsam vermem
0 oy
tarafından
Bizimkilerin arasında öyle birşey yok. Benim eşim kayniminkini giyer, kaynimda eşiminkini ama birbirlerine söylerler. Beraber alışverişe giderler zaten birşey alacaklarsa
tarafından
Insan gibi kullansa yine neyse de maf etmis
0 oy
tarafından
Daha 2 gün önce aldı ama sebebi vardı askerde sadece gri tşört giydiriyorlarmış varsa istedi 

Abiside gönderdi bunlar yine iyi ya benimki fatura ödetiyor abisine 650 TL lik 
tarafından
Sebep kendi ailesi yokmu onlar odesin 650 ne demek yaa
tarafından
Evet bende çok sinir oldum
0 oy
(935 puan) tarafından
Bizde de ben giyerim kocişimin kyafetlerini kaynıma olmaz zaten ☺☺
tarafından
Hahahah oda iyii
0 oy
tarafından
Gelmez ki istesede :)
0 oy
(94 puan) tarafından
Eşimin kıyafetini kaynım giymez ama bn giyerim :,-):,-):-):-):-)
tarafından
Bnde arada giyiyorum hosuma giden olursa
(94 puan) tarafından
Tsortlerini giyiyorum  şort niyetine evin içinde boxer bile giyorm sıcak bide hamilelik olunca rahat oluyo :,-):-):-):-):-)
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Ortak kullanmazlar ama benim eşim yapar genelde onu küçük kaynım var bekar hoşuna gittiği bşy olursa şu montu bana ver la der misal oluyosa o da al senin olsun der :D

tarafından
Esim almaz ama verir
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Benim eşim ne zaman kıyafet aldı hatırlamam bile bazen kardeşi geldi mi falan gömleği getir giysin derdi bende zaten 1tane var dedim vermedim sonra eşime kızdım kim sana ne veriyor da sen olmayanı bile paylaşıyorsun dedim o gün bugün dür hiç bir şey vermez benden çekinir.... Yok öyle herşeye evet demek bazen hayır demesini bileceksin resmen fırsatçılık bu sinir oluyorum :devil:

tarafından
Evet cnm bnde dedim artik gelirse vermicem alismasin oyle
0 oy
(460 puan) tarafından
Kaynım yok çok şükür. 
tarafından
Ne güzel:)
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Kaynım genelde eşime verir kendisine olmayanları kocişimin kıyafetlerini kendisinden başka kimse giymiyor istememde zaten
tarafından
En iyisi cnm
0 oy
(739 puan) tarafından

Kaynım giymez ama eşim kaynımın kıyafetlerini giyer :D

tarafından
Valla ben kendimde anca cok samimi olduğum kisiye veririm baskasina vermem
0 oy
tarafından
Kaynım var 18 yaşında eşimle aynı bedenler zayıf ikiside. Ama ikiside acayip tikli asla birbirlerinin kıyafetlerini veya bi baskasının kıyafetini giymezler.
tarafından
Buda oyle olsa keske
tarafından
Herkes bir olmuyor bacı heralde. Ama kaynının yaptığı ayıp yani

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 787 göst.
23 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Ozanın annesi (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 495 göst.
8 Mart 2020 Aile kategorisinde birten35 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy