0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (2,032 puan) tarafından

Kizlar 23 gün önce sezeryan oldum dün biraz temizlik yaptim bugün agrim vardi dikislerime baktim ufak bi delik var elimi degdim hafif nemliydi ve kötü bi koku geldi acaba dikisim mi patladi cok korkuyorum basina böyle bisey gelen oldumu:'(

6 Cevaplar

0 oy
(465 puan) tarafından
Neden 23 gun once sezeryan olmussnda is yapiyorsun ya? Daha 40ın cikmamis sen bide sezeryansin bi doktora gitmelisin
(2,032 puan) tarafından
Kendimi iyi hissedince yapiyim dedim galiba cok büyük hata yaptim
(465 puan) tarafından
Olmaz ama.oyle senin yatman dinlenmen lazim hatta 5 ay  hic agir is yapmaman lazim
(2,032 puan) tarafından
Ayy simdi iyice korktum ins dikislerim patlamamistir :((
(465 puan) tarafından
Ağrın varmi o delik normal deil bence hemen hastnye git dikisinin bi kismi patlamis olabilir eger durursan kotu olursun hemen git
(2,032 puan) tarafından
Vardi cnm agri kesici yuttum gecti suan agrim yok cok korkuyorum ya ins bisey yoktur
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Kötü koku gelmesi kötüye isaret yarın bi acile git
(2,032 puan) tarafından
Tmm cnm giderim cok korkuyorum ins kötü bisey yoktuur
(581 puan) tarafından
İnşallah canım benim endiselenme. Bisey değmesin oraya
0 oy
(222 puan) tarafından
Büyük ihtimal enfeksiyon kaptı acile gitmelisin
(2,032 puan) tarafından
Gitcem cnm :((
0 oy
tarafından
bende aynisini yasadim canim tam dikis baglama yeriymis o koseler batikonla temizle demisti gecti cok sukur
(2,032 puan) tarafından
Ayy cnm icimi rahatlattin ya sendede delik olmusmuydu peki cnm
tarafından
evet canim delikte vardi akintida sari renk peceteyi surdum sari sari su gibi gelmisti doktorum bana normal dedi ben acikligi gorunce kesin dedim dikisim acildi ama ora dikis baglama yeriymis doktor demistiki dikis oyle kolay acilmaz
(2,032 puan) tarafından
Tmm cnm cok tesekkür ederim
0 oy
(2,241 puan) tarafından
caninin kiymetini benim gini bilemeyen bir anne daha .canim ya bende ilk hafta butun evi temizledim sacmaladim ve icerden damari patlattim cok sukur icerde kaynadi ama bir aydir kan akiyo hergun hastanedeyim :( dikkat et lutfen ve ilerlemeden bir acile git 
(2,032 puan) tarafından
Cok gecmis olsun cnm yarin gidicem dikkat et kendine
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Canim benimde 10. Gün civarında öyle oldu hemen doktoruma resimi çekip attım böyle böyle oldu diye gobegimiz  kivrildigi  için öyle oluyormuş. Yani en azından benimki  öyleydi aeninkinide tabu doktor görmesi lazim
(2,032 puan) tarafından
Tmm cnm cok tesekkür ederim

İlgili bir soru bulunamadı

379,366 soru

11,355,921 cevap

34,832 kullanıcı

...