0 oy
1,759 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim beni aldatıyor geçen kendi itiraf etti evet bir bayanla buluştum diye içim öyle bir yandı ki paramparça oldum çok çok ağladım harap ettim kendimi 2 gün çocuğum hareket etmedi birdaha yapma dedim yapmam demedi hiç mi kız arkadaşım olmasın dedi yani bunu tekrarlicak. bana çek git böyle huzursuzluk çıkaracaksan dedi aldatan o ama ben huzursuzluk çıkarınca suçlu oldum.. hamile olmasam çeker giderdim her nasıl olursa olsun ben bunu ihanet sayarım büyüğü küçüğü olmaz hamilelik elimi kolumu bağladı ailemle de görüşmüyorum gidecek bir yerim yok hamile olmasam alır başımı giderim ama çocukla nereye kimin yanına sığarım çekip gidemediğim için kendimi o kadar gurursuz aşağılık hissettim ki herşey çocuğum için..... 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
İçindeki polyana rakıyı susuz götürüyor canım bir kere yapan ikincisinde öldürür canım daha diyorsun ki çocuk doğsun düzelir adam resmen isyan edecek kız arkadaşım olmayacak mı derken kov evden eş.ek gibi bakacak sana delilleri topla nafakani  al devletten yardım işte gerekiyorsa annemgili ara görüş 
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Kaynatan lara desen belki kızarlar sana destek verirler canım Allah'ın dan bulsun sana muhtaç olsun inşaallah
0 oy
tarafından
Hamilesin diye ihanete gozmu yumucaksin bnmde on aylık kızım var dört aylık hamileyim eşimin aldattığını başkasından duydum direk boşanma davası açtım oda hapse girdi sakın göz yumma bı kez sindirirsen ömür boyu devamı gelicek
0 oy
(5,311 puan) tarafından
ÖncelikAllah yar ve yardımcın olsun sana önerim çilingirciyi çagır kapının göbeğini değiştir akşam eve gelince kapı duavr olsun ona ve aileni ara yanına her ne şarta olursa olsun destek al onları baktın ailen destek oldu  süründür 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah esini islah etsin.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kız arkadaşım olmayacak mı ne ya beyinsz mi bu adam sanki başka bı kız arkadaşıyla konusuyor.cocugum cocugum diyorsun da çocuğa o evde kalarak en büyük kötülüğü sen yaparsın öyle bir ailenin içinde o çocuğu çok mu mutlu buyuteceksin bı kuru ekmek yesin ama al yanına mutlu büyüsün çocuk neden ailenle konuşmuyorsun kendini ona muhtaç mis gibi gösterme gösterirsen yine yapar yine yapar adam zaten açık açık söylüyor 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Sende deseydin senin kız arkadaşin olması normalse bende bı erkek arkadaş bulayım kendime o zaman ne diyecekti Ahlaksız herif pislik
0 oy
(759 puan) tarafından

icim parcalandi:'(

İlgili sorular

+5 oy
42 cevap 1,586 göst.
0 oy
1 cevap 112 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu