0 oy
1,746 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim beni aldatıyor geçen kendi itiraf etti evet bir bayanla buluştum diye içim öyle bir yandı ki paramparça oldum çok çok ağladım harap ettim kendimi 2 gün çocuğum hareket etmedi birdaha yapma dedim yapmam demedi hiç mi kız arkadaşım olmasın dedi yani bunu tekrarlicak. bana çek git böyle huzursuzluk çıkaracaksan dedi aldatan o ama ben huzursuzluk çıkarınca suçlu oldum.. hamile olmasam çeker giderdim her nasıl olursa olsun ben bunu ihanet sayarım büyüğü küçüğü olmaz hamilelik elimi kolumu bağladı ailemle de görüşmüyorum gidecek bir yerim yok hamile olmasam alır başımı giderim ama çocukla nereye kimin yanına sığarım çekip gidemediğim için kendimi o kadar gurursuz aşağılık hissettim ki herşey çocuğum için..... 

29 Cevaplar

+10 oy
(119,086 puan) tarafından
Yapacak yani haaa devami gelecek boylelerinin çüküne kizgin ya dökecen de 
tarafından
Sevdam sana cokca ++++++++++
Sinir oldum yaa
tarafından
Allaha havale ediyorum bana hamile halimle bunları yaşatıyor ama Rabbimin adaleti şaşmaz herkez yaşattığını yaşar o buluştuğu kız arkadaşları bin beterini yaşatsın ona inşallah bana telefon şifresini hiçbir şeyini vermiyor akşam evde telefon hep uçak modunda şifre bilmeden kapanmıyor da o mod neler yaşıyorum ama tek dayanağım rabbim ondan başka hiçbir gücüm yok
tarafından
Tam beni anlattın.. Eşime evlenmeden dedim hamile iken aldatılanları gördüm böyle bi hataya düşme ihtimalin varsa evlenmeyelim hadi düştün bnm duyma ihtimalimi sıfırın altına indir olurda duyarsam aradan yıllarda geçse 10 tane de çocuk olsa seni koynuma alır uyutur sonra bi tava yagı kaynatır boşaltırım çüküne sonra da boşarım bi daha ne bana ne başkasına dokunma şansın olmaz dedim.. Yaparımda nevrim dönerse zerre acımam.. Yapcağını sanmıyorum yaparsa da kaçması lazım benden
Valla gözum dönerse bende yaparim
-Reklam-
+2 oy
(788 puan) tarafından
S.iktirsn gtsn s.resfsz ya boşa gitsin ne duruyorsun utanmaz arlanmaz adam o çocuğu haketmiyor o adam bide yapmam demiyormus defolsun gitsin aşağılık.
tarafından
Benim çocukla bir yere gidemiceğimi biliyor o yüzden bana çektiriyor çocuk olunca değişir mi acaba diyorum ailesinin kıymetini daha çok anlar mı bunun ümidiyle yaşıyorum
(788 puan) tarafından
Değişmez değişmez hiç kafanı yorma valla benim annem 4 çocukla 20 yıl sabretti ama insan 7 si 70 aynı misali aynen de öyleydi 4 çocukla sığınma evine gitti iyi ki de gitti paşalar gibi çalışıp baktı bize keşke daha önce yapsaydım diye bin pişman şimdi gençliğini o adama harcama iyi düşün taşın
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah
+2 oy
(1,134 puan) tarafından
Hele  ş.e.r.e.f.s.i.z.e  bak hele kiz arkadaşım olmuycak mi derken anasiyla konuşuyo sanki g.a.v.a.t   karisina dediğinin farkinda değil herhal bu kelimeleri bekar falan mi saniyo kendini biri eşini güzelce bi pataklamali altina siçirmali dayaktan ki anlasin ******** olduğunu,   çocuğu  olucak bide  h.a.y.s.i.y.e.t.s.i.z.i.n 
+1 oy
(554 puan) tarafından
İşte cocuktan önce itiraf et neden çocuk olduktan sonra giremeyeceğini biliyor senin eşin aynı kaynanam çocuktan önce gülük gülistanlık çocuk olduktan sonra bırakıp gidemez diye ağzına sic nefret ediyor um öyle insanlardan Allah yardımcın olsun cnm
tarafından
Kaynanam çok iyi ama Allah razı olsun anlatıyorum ona can sıkıntılarımı sabret kızım düzelir inşallah diyor boş ver sıkma canını o olsun olmasın ben senin arkandayım diyor
(554 puan) tarafından
Ne güzel Allah kaynanandan razı olsun bence sabret biraz en azından bebeğin doğup biraz büyüyen e kadar baktın olmadı kocani kov otur evinde cnm
tarafından
Çocuk tek ümidim işte düzelir diye baktım hala düzelmezse olacağı bu ayrılırım
tarafından
Bu nasıl bir umut ya bende istiyorum öyle bir şeyden şuan senin bir bebeğin var doğduktan sonra nesi değişecek 40 gün ilişkin olmayacak o adam daha fazla yapar afedersiniz ama kusura bakmayın her zaman diyorum
1 KERE YAPAN 2. DE ÖLDÜRÜR
(554 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı cnm :(
+1 oy
(10,438 puan) tarafından
Madem o evde kalacaksın sakin ihtiyaçlarını falan karşılama yatağını falan ayır pislik adam 
tarafından
O hata yapıyor ama ben ona saygımı yitirmezsem belki geç de olsa anlar değerimi diye düşünüyorum ben neler yaptım ama bir gün beni aç göndermedi saygısız davranmadı diye çocuk olacak yuvam iyi olsun istiyorum çünkü sadede çocuk için de bir ömür sürmez
tarafından
Aç göndermedi derken.. eşinle evlenene kadar aç mı kaldın. Saygısız davranmadı diyosun aldatmaktan öte ne yapabilir Allah aşkına
(10,438 puan) tarafından
Sen böyle yüz verirsen o daha neler yapmaz
0 oy
tarafından
Kadın sıgınma evine gidebilirsin csnım 
tarafından
Orada çocuğumla bir ömür kalamam ki tek başıma herşeyin üstesinden gelemem bebekle
tarafından
Sen bu sekulde yaparsan bu sekılde bir evde bebegın daha cok uzulır ki gayet pıskın esın kendi itiraf etti diyorsun ne diye bunu dedı anlayamadım afedrssın ama hem serefsız hem yuzsuz
tarafından
Allaha havale ediyorum Allah onu doğru yola sokar inşallah
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bende bunu anlamıyorum ya.Bacim sen niye gidiyorsun sen mi aldattın?Kov evden.Yuzsuz bide diyor ki huzursuzluk çıkarcaksan git *****
tarafından
Çocuk olmasa ben onun vereceği ekmeğe muhtaç değilim asla yüzümü bile görmesine izin vermem
(6,203 puan) tarafından
Ne diyim o zaman otur aldatsin.
tarafından
Bir çocuğun hayatını mahvetmek daha kötü üstelik bu benim çocuğum
(6,203 puan) tarafından
Asıl böyle yaparak mahvediyor Sun çocuğunun hayatini.Cocugun olunca da aynı olacak yani düşüneceğini falan zannediyorsun huylu huyundan vazgeçmez.Cocugunda böyle iğrenç bir insanla büyüdüğü için psikolojisinin normal olacağını falan dusunme
tarafından
Bu halimle gidemem hiçbir yere ama çocuk olur bakarım o zaman hiç düzelme yok aynı kafa gidiyor o zaman düşünürüm bunları
0 oy
tarafından
Devlete canım birsürü dernek var yardım ediyolar daha fazla kalma o evde
tarafından
Çocuğum arada harcanır çekip gidersem ben üstesinden gelemem çocuğuma iyi bir gelecek sunmak istiyor maddi açıdan kendi gücüm olsa yine durmam ama imkanım yok aldatıyor falan ama çocuğumun hiçbir şeyini eksik etmez bunu biliyorum o yüzden çocuğum için kalmak zorundayım kız çocuğu bide hayatını mahvedemem
tarafından
Elin var ayağın var dimi canım çalışır bakarsın . İyi o zaman otur hergün aldatsın seni gururunu ayaklar altına al
0 oy
(544 puan) tarafından
İ.tin ağzına bak hele ş.erfsiz utanmıyorda sen niye bekliyon hala bu p. içi 
tarafından
Çocuğum için onun iyi bir yaşantısı olsun rezillik yokluk içinde büyümesin diye
(544 puan) tarafından
Sana bişey söyleyim mi babası ırz namus bilmeyen bir adamın yanında iyi yaşantıda büyüceğine benim yanımda yawan ekmek serefiyle büyüsün daha iyi ama yinede sen bilirsin kuzum sakın yanlıs anlama
tarafından
Teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(15,839 puan) tarafından
Çekip gitmekten neden korkuyorsunuz. Eliniz kolunuz tutuyor çok şükür. Kadın sığınma evleri de var. Gider kalırsınız orda bir işte çalışırsınız. Bebeğinizi kreşe bırakırsınız devlet destek veriyor zaten bebeğini kreşe verenlere. Neden kendinizi böyle adamlara mecbur hissediyorsunuz. 
tarafından
Ama kreşlerde ve çocuğunu bakıcaya verenlerde neler neler oluyor ben çocuğumu kendim büyütmek istiyorum
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Ayyyy cinnet gecirirdim onunde bi avukat tutardim evden s.iktir ederdim eşşei gibi nafaka odiycek bari kov be bacim tut saçindan firlat disari bi guzel de rezil et pe.zeevenkk oro spularla oturup kalkiyo duye bagir
tarafından
Ağlamaktan başka birşey gelmiyor ki elimden öyle rezil etmek falan Allaha havale ediyorum ben bir tek ona sığınıyorum
(2,604 puan) tarafından
Ne diyim ki rabbim onu  kopek gibi sana muhtaç etsin
tarafından
Amin ağzından Allah duysun canım benim ❤️
0 oy
tarafından
Çocuk ilisiniz neden sadece anneler düşünür anlamıyorum ya bırak baba olmayı insan olmayı bile hak etmiyor şerefsiz 
tarafından
Şimdiki aklım olsa zaten çocuk falan asla çok değişti hamilelik sonrası önce görsem bu yüzleri dururmuydum yanında 1 dakika bile
0 oy
tarafından
Karaktersiz şerefsizin tekiymiş. Ama eğer açıkça yapacağını ima ediyorsa bence o adamla evli kalmakla hata yapıyorsun o ******** madem öyle neden çocuk yapmış neden evlenmiş köpek. Ve sen kendini ona böyle çaresiz ve mecbur görürsen oda tabi seni susturur. Allah yardımcın olsun inşallah. 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(586 puan) tarafından
Sen niye kendini gurursuz aşağılık hissediyorsun aşağılık gurursuz hissedecek biri varsa o da esin olacak o adam hiç öyle düşünme güçlü ol  hiç ağlayıp sızlanma değmez ailenle neden görüşmüyorsun bilmiyorum ama bu  adama boyun egecegine gidip ailemle barışıp aileme boyun egmeyi tercih ederdim beni doğurup yapdilarsa bana da bakmak zorundalar 
tarafından
Ailemin yanına gidemem
0 oy
tarafından
Rabb'im ıslah etsin onu Allah'ım nasıl zihniyet sen niye kendini kötü hissediyorsun bence ilk yapman gereken şey ailen lütfen sorun ne olursa olsun barış bak benim bı ailem yok yetiştirme yurdunda büyüdüm yapma etme aile aile 
tarafından
Aile evladını kabul eder böle dahami iyi baba yüreği yufkadir ana yüreği çok merhametli dir
tarafından
Benim babam öyle birisi değil annem tek olsa kabul eder ama oda babam yüzünden edemez
tarafından
Eşinden daha mı kötü olucak
tarafından
Kabul etmezler diyorum daha kötü yada iyi olur demiyorum
tarafından
Dene canm dene bence böle daha kötü olur ben geldim sen affetmedin baba dersin
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Gidecek yerin olmadıgını bildigi için öyle konuşuyor zaten ******** yaparım gidebiliyosanda git diyor adi pislikkkk işlh allah onjçun belasını versinde baiına öyle bi şey bersinde bidaha yapamasın şuan sinieçrden ne yazacagımı bilemiyorum seni çok iyi anlıyorum benimkide beni aldatmış bn hamileyken. Kendi itiraf etti bi kadınla buluşmuş yeminler etti kurana el bastı bidaha yapöıcam diye ama güvenmiyorum yinede
tarafından
Bence de güvenme hamile haliyle eşine ihanet eden ******** kuranı hiçe sayar yine yapar Allah yar ve yardımcımız olsun yaşattıklarını yaşatsın o kırıkları onlara bizim değerimizi anlasınlar
(1,451 puan) tarafından
Amin neden bu erkekler böyleler bi taneyle neden yetinmiyorlar neden hep gözleri dışarda allahın pislikleri
tarafından
Öylelerinin gözü çıksın inşallah evli erkeğe bakan kadının da Allah belasını versin
(1,451 puan) tarafından
Öyle kadın olmaz onlara kadın demek diger kadınlara haksızlık oluronlar tam bir o****
0 oy
tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki çalışırsın diyorlar ama o küçücük bebek olacak bir süre çalışmayacaksın ee para nerden gelecek bence bir süre dayan canım dışarıdan konuşması kolay olur. Görüştüğü kişiye ulaşmaya çalış gece eşin uykuya daldığında yap mesela aç telefonunu 

Kızın ailesine ulaş sonra zamanla olan biteni anlat biraz bebeğini büyüt sonra gönder gitsin gözünün yaşına Bile bakma

Gideceksende kalacaksanda ortalığı dağıt yap tek üzülen sen olma

Herşey den önce ama o bebeği düşünmen lazım canım 
tarafından
Gerçekten içimden geçenleri okuyorsun beni canı gönülden anladın teşekkür ederim telefonunu hiçbir şekilde alamıyorum elime şifre bilmiyorum ve akşamları telefon hep ucak modunda işini iyi yapıyor asla ulaşma imkanım yok konuştuğu kişilere ah olsa neler yaparım da yok :(
tarafından
Uyuduğunda gizlice alamaz mısın
0 oy
(735 puan) tarafından
Annenler yoksa kayınvalidenlere git. Şöyle şöyle de. Belki onlar çocuklarına doğru yolu gösterirler.
tarafından
Zaten sürekli kaynanamla beraberiz aynı evde değiliz ama sık sık görüşüyoruz herşeyimi konuşuyorum onunla ama oğlu anne sözü dinşicek biri değil
(735 puan) tarafından
Kaç yaşındasınız ki? Çocuk olmadan öncede böyle miydi yoksa ilk mi?
tarafından
Evlilik sonrası değişti önce beni kaybetme korkusu vardı ama şuan ne yaparsam gidemez düşüncesi 20 yaşındayım daha
(735 puan) tarafından
İşte hiç bir zaman seneis yapamam sensiz ölürüm falan demiyceksin kardeşim gö.tleri kalkıyor
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Aldatıldın ve devamı gelecek kız evlat sahibi olacam diyorsun ayrılmak istemiyorsun tamam ama bu süreç içerisinde ne yapacaksın? Koynuna girip temizliğini yemeğini yapacak mısın?  Bunca şeye göz yumup kendini daha da ezdirecek misin? İnşallah böyle bir şey yapmazsın 
tarafından
Birliktelik asla
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Allah cezasını versin inşallah nasil pislik pişkin pişkin söylüyor birde kusura bakma arkadasim ama olay aldatma olunca deliriyorum allah cikar yol versin veya kocana vijdan namus versin ins
tarafından
Aldatmak yatmak falan değil sadece buluşmak sohbet falan ama bu bile bana çok ağır
(3,529 puan) tarafından
Buluştuğunda yatmadıklarına nasıl emin olabiliyorsun canım buluşan her türlü haltı yer

İlgili sorular

+5 oy
42 cevap 1,555 göst.
0 oy
1 cevap 108 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
0 oy
16 cevap 908 göst.