0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (1,451 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bazen eşime kıxıyorum trip atıyorum fazla konuşmuyorum yüz vermiyorum bnle ilgilenmiyor tlfonla çok oynuyor diye felan eşim farkefiyor bnle ilgilenmeye başlıyor konuşuyor şakalaşıyor tabi o öyle yapıbca bn daha beter konuşmuyorumadam bi yapıyor iki yapıyor sonra sinirleniyor sana noluyo diye sizce çok mu abartıyorum hani fazla naz aşık usandırır derler ya öyle oluyo galiba
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Böyle bir yol izleyceksen iletisimdeki ödül ceza methodu uygulanmalı. Yani esin seninle ilgilenmediginde onunla konuşmayarak CEZA verirsin. Hatasını anladığında normale dönüp ODULLENDIRIRSIN. Hep ceza verirsen sorunun  kendinde değil sende olduğunu düşünür çünkü kendince hatasını anlayıp pişman oluyor.  Pişman olduktan sonra normale dönersen, pişmanlık duygusunu onda uyandırsın. Eger ödül olmazsa karşındaki pişman da olmaz. Bilmiyorum anlatabildim mi ;)))))
(1,451 puan) tarafından
Anladım cnm öyle yapıyorum da biraz geç yapıyorum sanırım adam bir yaklaşıyo bnde yok iki yaklaşıyor yok en sonunda oda sıkılıyor bnde öyle konuşmaya yaklaşmaya başlıyorum hemen affetmeyim diyorum
tarafından
Yani canım herkesin karakteri farklı. Mesela bende kusluge ve tribe çok gelemem. Kimisi de sabırlıdır. Yani esin de sıkılıyordur. Ilk seferde yaklaştığında kırıldığını onu sevdiğini daha çok vakit geçirmek istediğini özlediğini falan şöyle.  Yani trip de bir iletişim dili ama dozunu ayarlayabilirsen.  Egee uzatırsan olay mesaj vermekten çıkar kaprise döner. Inan bana kimse de kapris çekmek istemez. Ama bu benim bakış açım tabi :)))) amacım akıl vermek değil canım sakın yanlış anlama ❤
(1,451 puan) tarafından
Yok cnm yanlış anlamam tavsiylerin için saol cnm dogru diyorsun
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yani evet biraz abartmışsın :D bir iki sırnaşmada yumuşa sen :D 
(1,451 puan) tarafından
Hoşuma da gidiyo aslında onun öyle yapması o yüzden yumşamayım diyorum bu sefer adam sıkılıyor :)
0 oy
tarafından

Ayhhhhh

Içinden ne geliyorsa onu yap.

(1,451 puan) tarafından
İçimden gelen uzatmak öyle kolay olsun istemiyorum bu sefer o sıkılıyor
tarafından
Sıkılıyorsa güle güle
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Hepimizin yaptigi seyler 
(1,451 puan) tarafından
Dogru söylüyosun ama çok mu abartıyorum ne :)
0 oy
tarafından

Evet cnm abartiyorsun sinir nefrete doner herşey dozunda güzel bende telle oynuyor diye trip atiyorum. Sonra ilgilenince tribim son buluyor

(1,451 puan) tarafından
Biraz daha ugraşsın istiyorum adam sinirlenmeye başlıyor bu sefer:)
(2,011 puan) tarafından
2 gün önce kan vermeye gitcektin naptin büşra
tarafından
Negatif cnm. Burda bnim paylarimdan rahatsiz olanlar var o yüzden pay yapmadim
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ben hemen yumuşarim bence de çokta uzatmamak lazımmm adam uğraşıyor sonuçta 
(1,451 puan) tarafından
Ugraşması hoşuma gdiyo biraz daha ugraşsın istiyorum oda fazla naz aşık usandırır gibi oluyor sanki
(14,032 puan) tarafından
Kendini onun yerinde koy bence insan sıkılıyor
(1,451 puan) tarafından
Dogru söylüyosun aslında
0 oy
(50 puan) tarafından

Aynen bende eşim telle çok oynar ben tele dar mi düştün az çocuklarla ilgilen iki sohbet muhabbet edelim derim tamam der ama bırakmaz, kendi istediğinde bırakır bu sefer bana sırnaşır ama bu seferde ben telle uğraşırım inadına :D ses edemez çünkü haklıyım :D

(1,451 puan) tarafından
Aynı bennn :)))
0 oy
tarafından
Canım bak şimdi 

İki dövüyorsa 3 seveceksin 

Bi kerede harbi döveceksin 

Ben böyle yapıyorum benden rahatı yok desem inanıtmısın :))
(1,451 puan) tarafından
Nasıl kız anlamadım desem :))
0 oy
tarafından

Böyle bir yol izleyceksen iletisimdeki ödül ceza methodu uygulanmalı. Yani esin seninle ilgilenmediginde onunla konuşmayarak CEZA verirsin. Hatasını anladığında normale dönüp ODULLENDIRIRSIN. Hep ceza verirsen sorunun  kendinde değil sende olduğunu düşünür çünkü kendince hatasını anlayıp pişman oluyor.  Pişman olduktan sonra normale dönersen, pişmanlık duygusunu onda uyandırsın. Eger ödül olmazsa karşındaki pişman da olmaz. Bilmiyorum anlatabildim mi ;)))))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 648 göst.
16 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Nurgül (20 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...