0 oy
412 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Bunu indirdim ama bu mu 

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Dene bunu bu dğeil 
(5,377 puan) tarafından
Başka bşy yapmamıza gerek yok yani sadece üye olup profili doldurcaz tmm dimi bide kişisel bilgiler alınıyodur heralde bi aksilik çıkmasın biara demiştim eşim korkuttu bni :D
tarafından
İsim soy isim telefon numarası ve adres alınıyor ama herhangi bir sorun çıkmaz güvenilir biryer :D fenamı minik minikte olsa bedavaya ürün geliyor işte
tarafından
Tuba aynen benim eşinde beni korkuttu bilmem dolandırıcı falan.  Ama yaptım sonunda.
Asya nin annesi hangi tarihlerde girip bakalım çıkıp çıkmadığını.  Normalde hangi tarihte çıkıyor
tarafından
Hep ayın sonunda çıkıyor. Sana mail geliyor zaten ama gelmezse bile 28 den sonra kontrol edin sürekli
(5,377 puan) tarafından
Bnmki yine öyle diyo bilgilerini aloyolarmş yok dinlerlerse yok bilmemne korkuttu iki hediye gelcek diye başımıza bşy gelmesin güvenemedim ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Banada anlatinn
(2,792 puan) tarafından
Anlattım yorumda canım
tarafından
Tamam teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Hayır canım bu değil google'a denebunu.com yaz çıkan sayfaya gir üye ol diyor ordan bilgileri doldurup üye oluyorsun profili dolduruyorsun %100 yapman gerekiyor anketleri dolduruyorsun ve bekliyorsun bu kadar 
(2,792 puan) tarafından
Profilimi tamamla de ordan bilgilerini doldur adresi gireceğin yer var canım
tarafından
Yeniden mi yapayım adrese kadar gideyim o zaman. Peki geldiği nasıl belli oluyor canim mesaj falanmı geliyor
(2,792 puan) tarafından
Hayır tekrar yapmana gerek yok açtığın hesapla giriş yap profiline gir ordan yap mail geliyor genelde ama bazen gelmiyor sen sürekli siteye giriş bakacaksın
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim yaptım. Şansıma ne çıkarsa artik
(2,792 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Uygulama değil cnm googledan denebunu yaz üye ol form doldur profil yani..sana uygun birşey çıkarsa talep ediyorsun..belli tarihlerde veriyor genelde 20sinden sonra hemen çıkmaz zaten..ben marttan üye oldum ağustos ayınınkini aldım..deneme ürünü gönderiyorlar kullandıktan sonra yorum yapıyorsun
tarafından
Çok teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 180 göst.
5 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
31 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu