0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evi silip süpürür dip köşe temizlik yapıyorum bir gün sonra ev yine pis geliyor bana yine silip süpürüp temizlik yapıyorum her günüm böyle geçiyor yerde bi toz görmeye tahammül edemiyorum biri arayınca temizlik yapıyor oluyorum sürekli temizlik yapıyorsun diyorlar gün içindede arkadaşlarım arıyor gel diye halim kalmıyor yada iş yapıcam diye gidemiyorum bir çocuğum var nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum  teefonun ekranını bile günde 50 defa siliyorum parmak izi oluyor diye gecede dişlerimi sıkarak uyuyormuşum gıcırdatarak beni ne rahatlatır 

13 Cevaplar

+1 oy
(423 puan) tarafından
Bende öyle hergun hergun bilmiyorum valla seviyorum ben temizliği ama senin kadar değilim canım telefon ekranını falan silmem çok ifadene sahip çik bugün yapmicam hcbisey de ve yapma oyalanacak baska birseu bul
tarafından
O gün yapmasam rahat uyuyamıyorum canım onuda denedim gözüme uyku girmedi sabah erkenden kalkıp yine yaptım çok üzülüyorum kendime ev işi yüzünden çok yıprandım
-Reklam-
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Ne bir eksik ne bir fazla aynıyız bende ellerimi yumruk yaparak uyuyorum eşim görünce açıyor sanırım temizlik takintisindan psikoljik birşey bu sabah tırnaklarımin izi elime geçmiş oluyor 
tarafından
28 yaşındayım ellerimin içi nasır vilada tutmaktan sanırsın tarlada çalışmışım bizimki kesinlikle takıntıdan insan uyurken bari rahat eder ama yok gün içinde ne kadar kasıyorsak kendimizi gece uykumuzu etkiliyor
+1 oy
(139 puan) tarafından
Bnde cok titizimdir yani bn eşittir domestos fln yani bnde oyle diş sıkma falan yokda koltuklara örtü seriyorum asla üzerine oturmam bozulmasın dye esim gelince mcbur ses çıkaramıyorum o rahatsz oluyor bu huyumdan mesela bnm eşim bna kızınca minderlerimi yamultur gıcıklık olsun bn sinirlenim dye ama iki cocuk olunca bi 1 biri 3e giricek Cocuklarim bi tik öne taşıdım onlar herşeyden daha degerli gece işlerimi yapıyorum artk;(((
0 oy
tarafından

Bacım sen temizlik hastası olmussun. Tamam bende çok titizim de telefonun ekranıni 50 defa silmek ne :) 

tarafından
Annem bile sinir oluyor bana evinde adammı kesiyorsun hergün neden yapıyorsun diyor inan içim rahat etmiyor 50 defa belki dahada fazlası var önce ıslak mendille silip sonra duru bezle silio kuruluyorum bana bi önerin varmı
tarafından
Yapmiycam diye kendini şartlandır. Öyle alıştırmissin kendini
0 oy
(261 puan) tarafından
Valla ayni ben iş yapmaktan gece agzim acik kaliyo ona ragmen şişkoyum
tarafından
Estağfurullah canım ev işiyle kilonun alakası yok ama yazık bize nereye kadar böyle gidecek
(261 puan) tarafından
1 gün iş yapmaym diger gun komple kaldiriyom evi
(1,657 puan) tarafından
Sınem kndımı gordum valla tutuyorum ben kndımı ıkı gun yapmıyorum 3 gun yapmıyorum 4. Gun dıp kose gırıyorım :D
0 oy
tarafından
İlerde o ellerin bez sikmaktan belin dizlerin süpürüp silmekten vücudun bitkin düşmeden anlanmiyor cnm 31yasina girdim senin gibi ev ev ev derken ellerim belim kopuyor bide 37haftalik hamileyim cam acmiyom toz olcak diye 
(139 puan) tarafından
Ay kiz bende acmiyom camlari :))))
0 oy
(167 puan) tarafından
Bnde oleyim her gun sil supur bazen kaynanam kiziyo evinde ne var die ama iki çocuğum var mecbur yani takinti oldu artik bise olmasa da genede yapiyorun
0 oy
tarafından
Bende öyleyim canım temizliği çok severim hergün mutlaka evi süpürür silerim gerçekten temizlik çok güzel birşey hijyen düzen açısından. Ama tlfonu sadece dışardan gelince kolonyalı mendille silerim yada leke olunca onun dışında öyle silmem ama ev konusunda sabahın 8inde kalkar temizlik yaparım hiç uyumasam bile erkenden kalkıp evi havalandırıp temizlemek en sevdiğim şey ama tabi bu yaşta bel fıtığı fln oldum hep o yönden kötü. 
0 oy
tarafından
Bendede takıntı malesef simetri takındım var ve en önemlisi supurdugum yer iyi sürülmemiş gibi gelir döner döner aynı yeri süpürürüm iki saatte bir odayı anca süpürürüm ellerim pütür pütür cif domestos kullanmaktan sagligim elden gidiyor ama engel olamiyorum
0 oy
(582 puan) tarafından

Bende öyleyim acayip pimpirikli sürekli deterjan sürekli temizlik sürekli düzen hastalığı dağınık olunca başıma ağrılar giriyor en son doktora gidicem:ermm:

0 oy
(46 puan) tarafından
Benim biri 4 biri 2,aylik kızlarım var evin dağılmasına asla tahammül edemiyorum kizim dagittikca istemsiz kalkip topluyorum sanki otomatige bağlamışım kendimi hergun onlr uyuduktan sonra ben gece is yaparım mutfak dolaplarıni hergun siliyorum dıştan buzdolabini siliyorum yerleri supur sil en cok toz alma beni benden alıyor o kadar yapmama ragmen halen de pismis gibi hissediyorum bazen çok kızıyorum kendime ama gene ayni seyleri yapmayada devam ediyorum :(
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ev dediğin zaten hergun supurulur bu takıntı değildir tertip düzendir hergun yemek yenen yatilip.kalkilan yer elden geçmeden.olmqz ki sana öyle.diyenler evine baksin bence ama.dip.koseye gerek yok toz al.supur ayak.altina vileda.yap gun icinn yeter 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bnde ayni hergun sil supr banyobwc mtfak iki cocuk ymk bulasik canm cikyo ya n var sanki azda  dagnk pasakli olsn ev daginik olunca geriliyorm istemsiz simdi bile her yeri topladm yattm sabah gene ayni olcak sabh toplasana ama yok illa alismisiz

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 296 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 442 göst.
0 oy
23 cevap 308 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bir bebek bir anne (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 314 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

378,437 soru

11,327,782 cevap

34,781 kullanıcı

...