0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Benim kızım 13 aylık sürekli olarak saçımı çekiyor emerken 

Bugün yapma dedim göz teması kurdum kafasını eğdi anladı demekki şimdi de kendi saçını çekiyor bende çok üzüldüm Kendi saçını çekeceğine beimkisinj çeksin :(:'(

22 Cevaplar

+8 oy
(716 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bir tek ağzı memede duruyor onun dışında yerinde duran bi uvzu yok.  Elinden gelse memem ağzında kuduracak ortaliktada Allahtan memem beni bırakmamak için direniyor :)
(12,264 puan) tarafından
Hahahha bu süper di
(716 puan) tarafından
Vallahi ciddiyim ha daha 9 aylık emerken şekilden şekle giriyor en son ben o beni emerken peşinden takip edicem karşılıklı panda gibi evde yuvarlanicaz sırf hanımefendi beni emsin diye :)
(12,264 puan) tarafından
İnanıyorum tatlım anlatış şeklin güzel di;) benim kızım surkeli saçımı çekiyor bide ensem deki saçları içim gidiyor bide saçımı kimseye elletmem tikim var
Kızım sınırları zorluyor iyice elimden geldiğince tutuyorum kendimi bugün ilk defa yapma Sahra dedim kafasını eğdi şimdi de vicdan azabı çekiyorum
(716 puan) tarafından
Pehh benimkine ben yapma diyorum inadına daha beterini yapıyor. Vallahi şimdiden yusuf yusuf oldum. Şimdi böyleyse biraz büyüse 'ne yapacak bilmiyorum :)
(12,264 puan) tarafından
Bizimki ki de çok şımarık olacak evin tek kızı olaraktan ;) babası yok evde onun halini gorseydi evde cümbüş vardi :))
-Reklam-
+2 oy
(324 puan) tarafından

Saçımı yakalarsa çekiyor, atletimi çekiştirip gözlerine falan bastırıyor, sürekli diğer tarafa dönüp ne varsa alıp ağzına sokmaya çalışıyor (yastık , çarşaf falan), kollarımı sıkıp bırakıyor, ve en önemlisi koltuk altına yakın bı et beni var onu görünce tutmaya çalışıyor çekiştirip duruyor:D 

+1 oy
tarafından

Oy kıyamam kizimi kusturmussun sen :angel:

Bidaha oyle yapma benimkide 5 aylik cicmciklemis hep beni

(12,264 puan) tarafından
Evet vicdan yaptım şimdi çok üzüldüm ;((
+1 oy
tarafından
Benimki parmağını ağzıma sokuyor. Çok hoşuma gidiyor. Emerken parmağı mutlaka agzimdadir  :D
(12,264 puan) tarafından
Bende öyle bekliyor dik ama bu beni yoluyor :(
(139 puan) tarafından
Şimdi şuan o pozisyondayız anam kiz karılar biz cok şanslıyız ya;))
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Şuan saçımı çekmiyor mesela  hirkami çekiştirip duruyor saçım yerine 
0 oy
(143 puan) tarafından
22 aylik oglum  hala  emior  emerken  de  diger  eliyle  obur  gogsumun icunu  sıktırıo:)) biraz kiziom birakio  sonra  tekrar  yapio ayni  seyi :))
0 oy
(966 puan) tarafından
6 aylık tirnakliyo cimcikliyo. 
0 oy
tarafından
Benimki emmiyor hamileligimden dolayi kestim mama verirken kucagimda beni yanaklarimi seviyor sacimi seviyor oynuyor benimle bebekler byle yaparlarmis ama neden bilmiyorum uykularinami motivasyon olmaya calisiyorlar acabaga
(17 puan) tarafından
Kız sen bebeğini nasil kestin memeden söyle bende yapayım
tarafından
Cok iştahli vallaha ne versem tutardi içti drek biberonu tuttu ben şaşiriyorum şimdi herkez dior bazi burada nasil kesecem emmiyor biberon die benimki hemen emdi bende anlamadimki  bsy yapmadim bi gece uykusu arasinda vermeye basladim sadece 3 aylikken kestim suan 8 aylik
0 oy
tarafından
Altta olan eliyle göğsümü tutuyor ustte olan elini de ya ağzıma sokar . kulağını tutar. Onunla da göğsümü tutar yada elimj tuttururum 
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Bir memeyi emer otekinide cimcikler  vurur  burnumu tutar
0 oy
tarafından
Dudaklarimi asiliyor yüzümü yoluyor ki uyanıkken hiç emmez bunları uyurken yapıyor bide uyanık olsa yandık 
0 oy
(17 puan) tarafından
Benim birini emerken diğerinin ucuyla oynuyor gece uykuda bile :)
0 oy
(66 puan) tarafından
Saçımı yoluyor

diğer göğsümün ucunu asılıyor 

tekme atıyor sağa sola 

elini ağzıma sokuyor

kirpiklerimi yolmaya gözümü oymaya çalışıyor :D
0 oy
(3,888 puan) tarafından
2 aylık daha biraz büyüsün bakalım neler yapcak yavrum :)
0 oy
tarafından
Yüzümü tokatlıyor yoluyo parmağını burnuma gözüme ağzıma sokuyo küçük dilime kadar dokunmaya çalışıyo bi yandan ayağını tutmaya çalışıyo tabi iki büklüm olduğu içim mememi isiriyo saçımı çekmesini saymıyorum zaten 
0 oy
(739 puan) tarafından
Hem emiyor hemde görüşünü cicimkliyor tırnağını kesiyorum yinede cicikleyip yara yapıyor sıpa:)))
0 oy
(983 puan) tarafından
Benimki biberonla anne sütü iciyo basi hwonsag sol oynatir biberonu da aganda isyiyo basimi oynatirken 
0 oy
tarafından
9,5 aylık mıhlanmış gibi gibi duruyor bazen elini ağzına sokar 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benimki 9.5 aylik emerken ayagini havaya kaldiyo bi yandan eliyle ayagini tutuyo o ayagida agzima sokmaya calisir 
0 oy
(10,282 puan) tarafından
8 aylık tekmeler cimcirmeler ve ayı yavrusu gibi böğürme

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 916 göst.
10 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Narinhanim (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 663 göst.
0 oy
8 cevap 137 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Dilansbyyyy (194 puan) tarafından soruldu