+1 oy
481 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gogus  estetigi icin meme kucultme yaptiranlarin sut  bezlerinin bir  kismi aliniyor ve bu da  bebegine verecegin  sut  miktarinda azalmaya sebep oluyo.

Bilgimi begenenler sabah duanizi aliirm  işim rast gitsin die

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah Allah'ın verdiği şeyi niye bozuyorlar ki Rabbim öyle şeyleri bize nasip etmesin
tarafından
Al sana +
-Reklam-
0 oy
(760 puan) tarafından
Ay meme küçültme görünce korktum :d bende yaptırmak istiyorum da ama hamile kalsam doğurup yaptırcam

İşin de hep rast gitsin insAllah :)
tarafından
Al sana da +
0 oy
tarafından
Hiç unutmam mahallede bir kadının göğüsler karpuz kadardı 

Senin niye ciciklerin büyük teyze demiştim :D
0 oy
tarafından

İşin rast gitsin canım 

Sağlık problemim olmadığı sürece düşünmüyorum :D

tarafından
Al sana da ++
tarafından
Aro bacım:D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Peki siz bunu nerden tecrübe ettiniz de yarım yamalak bilgi veriyorsunuz? 
(13,202 puan) tarafından
75 olmayabilir 80 olur ama. Ücretli olursunuz sütyen yaranız yoksa. Mamoplastide kanser olunmaz ki kanser ilerlemişse olur mamoplasti. Silikonlar yapmış bir ara o markadan bize 2 hasta geldi onları değiştirdiler zaten. Ki silikon da sağlıklı ise yapmaz ucuz diye tercih etmemek lazım
(760 puan) tarafından
Yok yani ben kanser fln değilimde Allah korusun amaliyat kansere yol açıyormuş duydum o yüzden sordum rahatsız ediyorum da kusura bakmayın ölüm tehlikesi vs yara izleri çok mu kalıyor?
(13,202 puan) tarafından
Yara izleri göğüs altında kalıyor görünmüyor zaten. Meme küçültme kansere sebep olmaz ki. Yok canım ben geç girdim asıl kusura bakma. Her ameliyat kadar riski var Allah saat verdi mi olur ama genel olarak tehlikelisi yok.
(760 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim.
0 oy
(857 puan) tarafından
Csnım çevremde o kadar çok yaptıran var ki hepsinin de dolu dolu sütü vardır hiç evlenmemiş bekarken yaptırıp evlenen var yalnış bilgi ;) 
(760 puan) tarafından
Kız belki bilersin sarkma falan oldu mu yaptıranlar da? Ve sonra büyüme oldu mu? Korkuyorum param boşa gider diye :D
(857 puan) tarafından
Benim gördüklerimde olmadı ama sen sor sende ne var ki kız
(760 puan) tarafından
Büyük ya belim incecik göbüş azıcık o yüzden göğüs büyük duruyo elbise giyiyorum her yeri bomba gibi göğüse geldi hı ireli ireli çıkmış :d
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Allah razı olsun canım rabbim gönlüne göre versin çok şükür öyle bi sorunum yok iyiki 
tarafından
Al sana da +
0 oy
tarafından

Yarim yamalak bilgi diyenlere link biraktim.

Allah tan isim  rast gitsin diye dua edin dedim , surf etmemek   icon yorum yapiolar :) blimis bilmis  salca  onlara gelsin saygideger  Aydin  Inan in Yazisi

https://www.kizlarsoruyor.com/qt/saglik/q10449721-memeye-yapilan-estetik-ameliyatlarinin-sut-vermeye-bir-etkisi-var

İlgili sorular

+2 oy
62 cevap 832 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 260 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Aycan (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 199 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 414 göst.