0 oy
1,356 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

BBeni dövdüğü için konuşmuyorum tlfna onu HİÇ DİYE KAYDETMİSTİM

ŞUAN SEHİR DIŞINDA 

Hareketlere bakın Allah bırakmasın inşallah ne diyim iki elim yakasında olsun

image

imagebBİR İNSAN NEDEN BUKADAR YÜZSÜZ OLABİLİR İNSAN DEGİL BU YUZU CİSLE YIKANMIŞ 

image

23 Cevaplar

+6 oy
(582 puan) tarafından

Aranızda ilişki denen karı kocalık şeyi kalmamış.

Boşanın gitsin. Bundan bir cacık olmaz olan senin gençliğine olur. Dayaktan sonra da nasıl msjlasabiliyorsunuz onuda anlamadim ama neyse:ermm:

(12,264 puan) tarafından
Tmm sen değilsin ne dediğimi anlamadın bile.;)) Tmm iyi günler  sanada
(6,203 puan) tarafından
İpek kozalağı sen eşinden şiddet görüp,aldatilip vs vs şeyler yaşayıp evinde oturabilir sin hatta kendini ucuzda görebilirsin.Adalet yok diye her gün şiddet görmek ahmakliktan başka bir şey değil.Cocuk içinde şiddet olan evde oturulmaz bu sadece çocuğu bahane etmek.Eskilere gelirsek de o eskiler eskiler beynini kullanmıyor Muş demek ki
(12,264 puan) tarafından
Ne  zaman düzgün konuşmayı ogrenidin o zaman çok karşıma
Şimdi uzak dur benden hiç havamda değilim.
(6,203 puan) tarafından
Valla senin havanda olup olmaman inan beni zerre ilgilendirmiyor ve çok çok güzel konuşmuşum.Senin yazdıklarını sana söyledim hakaret,küfür etmedim.İyi günler:)
(12,264 puan) tarafından
Ahmaklık demek ne zamandan beri güzel konuşma oldu
Senin güzel konuşmalarının içinde bu varsa birşey demem tatlım devammmm
-Reklam-
+3 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne biçim Bi yaşam tarzınız var anlamadım hiç mi kendine saygın yokta heryerini mosmor eden biriyle hala evlisin. Bazen bazı şeyleri bile bile kendinize hak görüyorsunuz Allah akıl fikir versin. 
tarafından
Öyle canım evet
(935 puan) tarafından
Boş konuşan sensin kadnların çoğu bosandktan sonra ölenler hani devlet nerde uzaklaştrma veriyr neymiş 50 metre yaklaşmaycakmş ayy cok korktu adam bunu verince adam daha çok hırslanyr tamm konusarkda anlaşlmyr bu durumlarda seviye seviye bir kere yaptı diye tekrar yapmaycak demiyrm yada boşanma demiyrm sadece benim demek istedigm üslublarınız azck daha nazik sakin konşsanz kadina akıl verseniz anlaycam da hep bir ön yargı o kadn da biliyr boşanmayı demekki olmuyr  sıkntı var burda sizlre icini dökmş konştgunuz laflara bakn ya ayıp elinden geleni yok sahip cıkanı yok napsn kaderine razı olmayı seçiyor  baksanahem cinsleri bile böyle konsuyrsa bu kadn dünyada bile yanlz
tarafından
Ay inan yazdığını bile okumadım. Sabah sabah seninle kendimi yoramam, beynin çok düz çalışıyor canım biraz yanlara bakmaya dene. Hadi selametle :)
(12,264 puan) tarafından
Msl2121@
Ayıp etmişsin okumamakla karşılıklı hakaret etmeden tartışma olabilir
Şu tartışmaya bile tahammülunuz yokken
Başka birşey beklemek hata olurdu bence
tarafından
Canım neyini okucam durmadan elinden birşey gelmez diyor. Neden gelmesin ya elinden birşey bu zamanda öyle bı dünya yok, herkes kendi için yaşıyor, kendisi de aynısını yaşıyor olabilir ama çocuk felan bahane anladın mı, asıl o çocuk için o kocayla durulmaz, o çocuk o tramvayla büyümesin diye. İşte ama anlayana. Tartışmaya tahammülden felan bana diyorsan çok yanlış konuşuyorsun. Çünkü böyle seyi tartışmak bile gereksiz bı kadın susmamali şiddete karşı, durumunu bilemeyiz de demeyin şimdi bana, herkesi ana doğurmuş dayak hayvana bile atılmaz bu zamanda
+2 oy
(935 puan) tarafından
Konşmalara baktm da hep neden mesaj attn demişler ićinde söküp atamadklarnı yüzüne vurmak içn belki bir nebze utanmştr pişmandr diye düşndğü içn mesaj atmştr Onu ancak yaşayan bilir öyle konşması her zamn kolaydr bazen evlat durdurur anneyi bazen aile bazende yuvam der ayrılamaz tamm belki böyle evlilige yuva denmez ama bazı kadnlar tehdit edildikleri için susarlar çnkü ne ADELET koruyor nede İNSANLIK koruyor böyle kadınLarı belki düzelir diye bir umut içinde oluyorlar kimse ben yapmazdm demesin yaşamayan bilmez
tarafından
Ağlıyorum şuan yazdıklarına okadar haklısın ki
Kaç defa seni parçalarım lime lime ederim dedi kaç defa ama kızımın  anne deyişi dlbile durdurdu beni biliyorum gidersem alırlar ve bu kız bensiz yaşamaz bende osuz
(935 puan) tarafından
Aynı durumdayz çnkü canm çok yaşadm bunları hala yaşıyorum ama ondan korktuğunu belli etme benim oğlm annemi öldürme diye yalvarıyrdu daha 4 yaşnda geç konştu bunlardan dolayı evde bıçak saklar oldm sana söylediklerimi ben yaşıyrm her yilu denedim kurtulmak içn ama hep ailemle tehdit etti ve yapar biliyrm ama baktm olmuyr artk ona göre oynuyrm kartlarmı korkmuyrm senden diyrm çok uğraşmyr artk o da mutlu olmak içn ara ara uğraşyr madde kullanyrdu braktrdm dışarı gidiyrdu braktrdm aldatyrdu afedersinz evin içnde yatakda o. Oldm çnkü mecbursn kurtulşn yoksa o ortamı deiştrceksin neden mi cnkü ANNESİN 2 tane evladm var
(935 puan) tarafından
Kimse kınamasın ne yaşadgmı yada neler yaşandığını onu yaşayanlar bilir burda konşursn ben yapmazdm aramazdm sormazdm babamn evine giderdm boşanırdm evden kovalrdm YAŞAMAYAN biLmez ne insanlar var kadn boşanrm dedi diye dama kulube yapıyor 5 gün orda eziyet ediyr kadına ne hikmetse mahalle duymuyr kimsenin umrunda deil ben dayak yerken gizliden polisi aradm polis geldi kocama bir sorn my var dedi yok dedi snra polis cekti gitti devlet işine geleni koruyr korusaydı o kadar kadn ölmezdi bunları gördkleri içn artk konuşak kadn bile susuyor kaderine rağzı oluyr
(2,332 puan) tarafından
Çok çok üzüldüm ikiniz için de. Allah o pislik kocalarınızın kalbine merhamet versin. Sizin de yardımcınız olsun inşallah. Bize davulun sesi uzaktan hoş geliyo
0 oy
tarafından
Sen mi onu dövdünde sövdünde hakarete dayanamıyor 
tarafından
Yeni bir dalga geliyor desenize :)
(13,202 puan) tarafından
Olabilir benim de tek bu Programda hata veriyor
tarafından
Bende şükür şimdilik sıkıntı yok
(12,264 puan) tarafından
Ayy olmasın kuzum ya vallahi tlfnu fırlatmak istiyorum bazen
tarafından
Gerçekten arada o raddeye getiriyor
0 oy
(544 puan) tarafından
Saygı sewgi kalmamış ikinizde de o pişkin sen hatasını yüzüne wurmak için her türlü lafı saymışsın aslında yazmıcaktın g.ötünü kaldırma umursama bile nereye gidiyorsa cehennemin dibine gitsin de geç 
tarafından
Karakter yoksunu
Mecbur kaldım yazdım okula başladı kızım birşeyler lazım o yüzden yazdım
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Aranizdaki butun baglar kopmus  sen bisey bekleme bundan artk
0 oy
tarafından
Sen kimsin kız 17 dk öne uye olmuşun eski postuna bakım Bi dedm de
(48,690 puan) tarafından
bide gitmis
0 oy
tarafından
Dövdüyse mutlu değilseniz boşan gitsin . Bu mesajlarla sadece zaman öldürüyorsun.  Olmayan evliliği sürüklemenin bir manası yokki
0 oy
(790 puan) tarafından
Cnm hem dayak hem hakaret hemde ailenede acaba neyi bekliyn ki tamm ha deyince bosanilmiyo ama bence yazik etme kendne bundan sana ne koca olur ne es ne baba adamn umrunda dgl elinde olsa iyi ettm diyecek sende onumu kalkip soruyn bide sende hata nye msj atp soruynki cek git babanin evine gorsun pislik
tarafından
Bir an önce gitmem lazım biliyorum
(790 puan) tarafından
Git bu msjlarida silme sakin hepsi dursun kardesn falan varsa her msji ona resimle at senden silerse onda kalsn yarn birgn ne olr ne olmz delil olsn elinde hatta darp raporu dahi al
0 oy
tarafından
İlk mesajı sen atmışsın vardın mı diye neden?? 
tarafından
Sebebi var kızım okula başladı ona birşeyler lazım ben çıkamıyorum ondan
0 oy
tarafından
Dayak yedıkten sonra nasıl vardın mı dıye soruyosun bıde mesajlasıyosun güzel soz duyma umıdın varmıs ama kocan senı yıne tehdıt etmıs salavat getır gelınce senı oldurecem demıs. Yanls anlamadysam cocuklarında demıs. Cocuklarıda dovuyor mu? 
tarafından
Cocuklarıda dovuyo mu onu soyle sen bellıkı aılecek dayak yıyosunuz
tarafından
Ne yapacaksın ki  ben birşey yapamıyorum
Kızım görecek ve onun yüzüne bile bskmicsk  büyüyünce
tarafından
Sadece onun degıl senınde bakmayacak. Sen onu kurtarma gücünde iken annesi iken onu zulumden kurtarmadın senı asla affetmeyecek. Kendın dayagı yıyıp o cocugıda yada vocuklarıda mahvedıyosunuz adam senı tehdıt etmıs o mesajşatı polıse gostersen savcı uzaklastırma kararı cıkarır  barız senı ve cocuklarını öldürecem gelınce demıs. Allah sana merhamet versın kendını dusunmyon evladınıda dusunöedıgın ıcın
tarafından
Böyle büyük konuşma derim  ben ne yapıyorsam kızım için yapıyorum
Gideyim oldu sonra kızım daha yeni İlk okula başladı
Ne yaparım nasıl yaparım ailem ne durumda bilmeden etmeden neyse Allah'ın adaleti sonsuz illaki birine tecelli edecektir ya bana  ya ona
tarafından
Rabbım o çaresızlıkte bırakmasın kımseyı. Ama buyuk konusmuyorum o evlat dayak yıyor senın nasıl gonlun el verıyor.bıde mesajda cocuklarında selavat getrsın dıyor cocuklar onun degıl mı? Ya sızı resmen ölüm ile tehdıt edıyor kuzum caresız degılsın devletın polısı var beledıyesı var yardm edebılırler sana keske bı cıkıs yolun olsa:(bır gun bırınıze zarar verırse ne olacak nasıl olacak okadar uzuldum kı en cok cocuklarına uzuldum her gun dayak yıyecegıne yarı ac yarı tok mutlu hayat surmeyı terch ederler emın ol arkalarnda bı anne oldgunu bılmesı yeter.
0 oy
tarafından
Hadi okadar yaptığını allaha bıraktın da hala ne diye mesaj atiosun bırak geberiyosa gebersin napiosa yapsın 
tarafından
Kızım okula başladı birşeyler lazım o yüzden ben çıkamıyorum
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ilk mesajinda askim falan mi dedin bu pislige de karaladin . seni dovmus sen hakliyken bu konusmalarda haksiz olmusun evet icindw tutamazsin haklisin ama ikinizde birbirinize düşman gibisiniz simdi o bu mesajlara dayanarak tekrar siddet uygular sana ve hakli gibi gorunur .bazen sessizlik en buyuk cezadir .
tarafından
Yok şehir i karaladim aşkım mi pehhhhh !!!!!!!!
0 oy
tarafından
Sanki yabancı gibi konuşmalar, nefret var... Üzüldüm
tarafından
Beni  bu duruma o getirdi okadar çok seviyordum ki anlatamam
İçim acıyor verdiğim emeğe ben bu canavarı mi sevmişim diye kendimi parçalamak istiyorum
tarafından
Yazık ya, valla ne oldu da böyle birine donustu hep mi boyleydi
tarafından
Hep böyleymiş ama ben görmemişim şimdi düşünüyorum da
Gözüm kör olmuş hep idare etmişim
tarafından
Valla canim, cocugun büyük. İse girip çalışabilirsin dayak atan adamla yaşanmaz. Yani ben duramazdim herhalde
tarafından
İlk okula başladı
Birde 20 aylık bi bebeğim var
0 oy
(434 puan) tarafından
Bu kadar hakarete dayanamaz mi ? Ya sana eziyet ederken düşündü mu bunu  bunları adam yerine koymamak lazim
0 oy
(604 puan) tarafından
Ulkemizin en buyuk sorunu kendi ayaklari uzerinde durabilen kadinlar yetistirememek.. bi kiz cocguna her seyden once egitim lazim bi kiz cocugu kesinlikle meslek sahibi olmali. Olmali ki boyle 5 kurus etmeyen insanlarin eline muhtac kalmasinlar. Cogu kadin maddi imkansizliklar yuzunden evini terkedemiyor o adam agzina s.csada yinede verrcegi bi ekmek parasina muhtac kaliyorsun. Ama bi meslegin olsa bi isin olsa alir cocgunu gidersin daha dik durabilirsin ve erkeklerde bana muhtac alginisini yikarsin. Anneler her seyden once kizlarinizi okutun mutlaka bi is sahibi yapin. Umarim sende dustugun bu durumdan kurtulursun bu dunya nereye gidiyor boyle akil sir ermiyor
0 oy
tarafından
Pek bisey anlamadım konuşmalarımızda 
0 oy
(548 puan) tarafından
Ya iki dfa okudum sn kndin saydirmissin..bnmi yalnis gördüm.tuhaf
0 oy
(867 puan) tarafından
Ama sanki kocandan çok sen hakarete meyilli gibisin. Bi de madem umrunda değil ne diye vardın mi diye mesaj atıyorsun ki
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Hiç diye kaydetmen çok iyi olmuş baya zoruna gitmiş. Bence bu evlilik daha fazla devam etmemeli 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 573 göst.
0 oy
74 cevap 1,401 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sen ben (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 654 göst.
31 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤pasa annesi ❤ (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 996 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (170 puan) tarafından soruldu