0 oy
1,775 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Günaydın hanımlar ya mesela tatlı dilden kastım eşime karşı böyle sabahları operek uyandırıp hadi aşkım kalk hadi hayatım falan demek istiyorm böyle canm cicim aşkım laflarını kullanmayı pek beceremiyorum ama kullanmak istiyorym sanki böyle kullanınca kendimi nasıl desem kötü hissediyorum nie böyle oluyorum bilmiyorum ama artık değişmek istiyorum önerisi olan var mı?  

13 Cevaplar

0 oy
(514 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Aksam isten gelmeden guzelce sacin basini yap hafif bi makyaj yap ama ruja aban :) gelince azcik iste suram agridi Buram uyusmus de omzum afrimis as ovsana de parfum *** sacini bi oraya bi buraya savur bu Cilve naz :) sen hafif sesle konus nasil gecti gunun  aslanim yigidim kocacim allah basimdan eksik etmesin falan de yorulduysan masaj yapiyim erime de cok hosuna gider sever erkekler Boyle seyleri bir iki kere yaptiginda degisik gelir ama sonra davranislari degisince hep sen isteyerek yaparsin :):)
(759 puan) tarafından
AYY sizi gidi  bUnu bende deniyim bir ise yarıyormu :D
(514 puan) tarafından
Sikintili gebelik donemi geciriyorum kac aydir gozumun icine bakiyor dogur da eskisi gibi olalim diyor karnima egilip anani rahat birak kizim sog artik annen bana donsun aldatilmis gibi hissediyorum diyor :D
tarafından
Sonra adam diyecek ne olmus bizim karıya hahahah :)) bazilarinin yapisi oyle ben de hic oyle cilve falan yapmam burnum dik gezerim cok simartmayi sevmiyorum cok seviyorum ama en ufak biseyinde de silerim yani o yuzden kendimi kocama adamadim bunun hep farkinda olsun istiyorum
tarafından
Harikasınız kizlar :)
(514 puan) tarafından
Yok be kuzum oyle dusunme evlendikten sonra herseyin ikinci planda olmali grekirse kendjnden Odun vereceksin ama karsindakine degerse
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Yani gunaydin canim. Ise giderken allah isini gucunu ras getirsin de guler yuzle bunlarda tatli dillilik

tarafından
Onları yapıyorum güle güle deyip öpüyorum ya da mesajda aşkım canm hayatım bunları diyorum ama hiç yüzüne karşı diyemiyorum 4 senelik evliyim birde ama dün bir konu oldu ailecek otururken eşim şey dedi erkek tatlı dil ister canm cicim lafları ister nazlı cilveli kadın ister dedi bende vardım yanında hani kasıtlı söylemedi ama şöyle düşündüğümde kendimde tatlı dili eksik gördüm
(759 puan) tarafından
cilve istiyore eniştee :))
tarafından
Onu da hiç beceremem açıkçası
0 oy
tarafından
Nasıl konuşuyorsun cnm nomlde 
tarafından
Gülüme dilim alışmış hep gülüm derim ama çoğunlukla ismiyle hitap ediyorum bunu fark ettim
(514 puan) tarafından
Kiz gulumu erkekler der genelde :)
tarafından
Işte o bana gülüm diyor bende ona diyorum alışmışım
0 oy
(582 puan) tarafından
Hiçte yapmıyorum öyle ama çok düşkün eşim bana bence sende yapma kaçırırsn adamı :D 
tarafından
Banada düşkün ama dışarda görüp imrensin istemiyorum canm dün kendisi dedi yani erkek tatlı dil ister naz cilve ister dedi
(582 puan) tarafından
Valla benimki  de öyle ama yapamıyorum karakter geregi ağır bir yapim var Hiç bana göre şeyler değil,
Ama sen yapmak istiyorsun umarım çare bulursun
tarafından
Bende öyleyim çok ağırım ya keşke böyle olmasaydım diyorum çoğu zaman bazende iyi ki böyleyim diyorum
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Aynı benden bahsetmişsin valla bende oyelyim söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum 1 sene oldu evleneli hala utniuorhm ya belki bazialrina tuhaf gelecek :(
tarafından
Her insan bir değil canm nie tuaf gelsin
(1,056 puan) tarafından
Öyle c3kiniyorjm hala
0 oy
(759 puan) tarafından
Arada Şımarıklık falan yapıyorum Çok güler yüzlüyüm hər kes neden böylesin falan der Ama esim çok sever Eve geliyor bənde oturuyorum Kalkıp zıplaya zıplaya meee mee diyorum YANİ BÖYLEE Sonrada kendime neden böyle yapıyorum diyorum yanı Delimiyim ne:D
tarafından
Meee nedir ya Allah'ım ya rabbim :) Bende çok ağır başlığım seni görsem kesin anlaşamam demekki normal hayatta :)
(759 puan) tarafından
Yani Çoçuk gibiyim sanırım Keşke ama yaa:)) Mee yani öp beni anlamında:DD
tarafından
Ben eşime meee desem o beni doktora götürür kesin bisey oldu der yani :)
0 oy
(790 puan) tarafından
Onlar bize soylesin once onlr yapsn bizde  yapariz ztn benm esimde kendi istiyo ama yapmıyor  okuzun teki agzindan gzl bsy cikmiyo ama sevfilykn çok  soylerdi romantikti simdi asla yok bende o demedigi icin demiyrm umrumdada dgl bnm evlatlrm askim cnm fazlasida zarar.ha soylemek sevmek cok hos ama erkeklrde yaptkca kendilerni bsy saniyolar 
tarafından
Canm bence kişiden kişiye değişir bu durum belki yapmadığınızdan onlar uzak duruyorlar
(790 puan) tarafından
Valla ben cok yapiyodm hersyi ama karsilik goremeyip bide hakaretlr gorunce asla ve asla demiyorum oda demiyo ztn el bebek gul bebek gbi baktm oyuzden oldu basima cikti okdr hakaret eder ozur bile dilemz gerckten evlilik kdr kotu bsy yok kadinlr hep bu yuzden eziliyo horlaniyo cile cekiyz sadece allahin emri olmasa kimse evlenmez heralde simdi herkes bosaniyo iste sebebide kadinlrn kole gbi gorulmesi hatta oldurulmesi ama davulun sesi uzaktn herkese hos geliyo
tarafından
Tabi canm haklı olduğun yerler var tabi ki
0 oy
(442 puan) tarafından
Dilini bala batir canim:))))))
tarafından
Hahahahaha:)
0 oy
(735 puan) tarafından
Ben komik şeylerle hitap ediyorum ya öyle aşkım canım bana göre değil. Yazişirken derim ama normalde demiyorum. :d 

Oda alıştı yani huyum bu benim :))
tarafından
Bende yazışırken diyorum birtek
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Aynı ben bende çok seviyorum ama asla söyleyemiyorum 
tarafından
Işte kendimizi geliştirmemiz lazım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben akşam işten gelince "evimin direği kalbimin sahibi herifim hoş geldin, kokunu özledim" falan diyorum, adam mest oluyor. Ama ben icimden geldiği için diyorum yapım böyle:D
tarafından
Ben asla öyle şeyler diyemem saten evimin direği flaan :)
(7,118 puan) tarafından
Dene bir istersen adamı sadist:)
0 oy
tarafından
Içinden gelmesi lazım bunların gerisi gelio zaten 
tarafından
Içimden geliyor ama sanki yaparsam fitratimi bozacakmışım gibi insanlar beni kınayacak mis gibi oluyor
tarafından
Kız eşine bali ol ben şimdiye kadar olmadım çok acısını çektim smdi öyleyim valla adam bana pervane oldu :) bagiriyomda noluo kaynanama bile iyiyim ama lafımı sakince sokunca ana ben kötü deilmisim böyle konusunca esimde bisey demio:)
tarafından
Bende çok sınırlı asabi birisiyim değişmeliyim artık diye düşünüyorum inşallah değişirim baya bir demiycem:)
tarafından
Ben esime karşı değiştim aslında eşim aynı şekilde sadece bana karşı değişti ve bu bizi daha mutlu ve huzurlu yaptı

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 404 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde __ipek11 (5,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 258 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 232 göst.