0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aşağıdaki komşumun eşi sürekli gececi yani gündüzü hiç yok bana 3 ten sonra süpürge yap demeye gelmişti neyse hep 2 olmasını bekliyorum her gün ama çocuklarım 9 da uyanıyor uykuları geliyor ben süpürge ile uğraşıyorum bazen diyorum bir değil iki değil her gün beklemek zorunda mıyım saati sizce napmaliyim umursamadan öğlen mi yapsam çok zor oluyor bana ya

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben gece 12 de de açarım sabah 8 de de alt kat komşum hiç sorun yapmaz. Hatta bazen mesaj atar camlarım kapalı bişey cirpicaksan çırp der haber verir
tarafından
Ya her gün beklemek zor oluyor aman o ses duydu aman o bunu duydu demekten sıkıldım
tarafından
Yani normalde olması gereken akşam 9 dan sonra rahatsız edici ses yapmamak. Onun dışında polis bile şikayet edildiğinde saat 9 dan sonra ses çıkmadığı sürece ilgilenmiyor
tarafından
Ya sesim olmaz çocuklarımın sesinden başka gece çamaşır makinası bile çalıştirmam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başkalarına.gore hareket edemezsin ki..tamam inşaat falan olsa çok gürültü yapılırsa.ev süpürgesi den onane..seninde bir düzenin var evde ..bir dikkat edersin iki edersin her gün her gün yapamazsinki..uzak odada yatsın...kapısını kpatsin ses o kadar nasıl rahatsiz edebilir.
tarafından
Yatak odani haftada bir süpür bile dedi ama benim saçlarım çok dökülüyor kızım küçük elinde yiyecekle her odayı gezer oğlum astım toz tutamiyorum evde hemen tıkanıyor ama her gün 2 yi bekliyorum
0 oy
tarafından
Öyle saçmalık mı olur senin evine normal saatlerde karışamaz Hafi misafirin gelecek Hafi bi yere gideceksin yada onlarıda geç ben sabahtan yapıp bitirmek istiyorum ona neki o zaman o uyumasın senin işinin bitmesini beklesin 
tarafından
Ya o bana gelmeden de 12 den önce yapmazdim zaten süpürgeyi ama böyle oturup 2 yi bekliyorum temizlik için bu sefer de kızımın uykusu geliyor ölüyorum yaparken
tarafından
Ben olsam beklemem canım karışamaz hakkı yok çünkü sen istediğin saatte süpür gelecek olursa siz benim işimin bitmesini bekleyin de
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kulak tıpası hediye et :)
tarafından
İlk kez apartmanda oturuyormuş ee o zaman birinci katı neden tercih ettin anlamıyorum
(1,908 puan) tarafından
Bu onun sorunu  senin değil he çok gürültü olsa haklı ama mecbur işini yaparsn geçen gece bizim yatak odası aynası biz uyurken düştü durduk yere ama süpürmedi iki yanda da bebek var diye sabah yaptım  ama bu gün içinde olsa tabiki açarım
tarafından
Gece zaten asla açmam bir şey dökülür kısık seste acar orayı supurur kapatırım kızım yerde ne bulursa ağzına sokuyor
(1,908 puan) tarafından
Aynen süpürgem bozuldu iki gün süpürmedim pislik içinde oğlum uyansn dip köşe gircem
0 oy
tarafından
Hayırdır canım seni yönetemez. Herkesin kendi evi sonuçta istediğini yaparsın. Ağzının payını vermeliydin bence o sana napacagini söyleyemez 2 tane çocuğun var seninde bı düzenin var. Yatak odani haftada 1 yap demiş bide hayırdır yani o zaman tek katlı eve çıksınlar apartmanda oturmasinlar
tarafından
Ya zaten ilk kez apartmanda oturuyormuş ama ben 2 yi bekliyorum bu sefer de bana cok zor oluyor o demeden de 12 den önce yapmazdim zaten cocuklarimin sesine bile laf ediyor kızım cok mızmız çok ağlıyor diyor gören de bakamıyorum sanar
tarafından
Laf edemez ağzının payını ver gerekirse hiç konuşma kendisiyle sana böyle şeyler diyemez hakkı yok
0 oy
(264 puan) tarafından
Bi kaç sefer idare edersinde her zaman olmaz ben yere bişey dökülür gece bile süpürürüm diyelim öyle bişey oldu napıcaksın misafirin gelecek çocuklu ev kimseye göre hareket edemezsin bence
tarafından
Her gün böyle sıkıldım resmen saate bakıp duruyorum
0 oy
tarafından
Benim küçük bebeğim var kimse sallamıyo . Öyle saate göre iş yapamazsın ki bazen ev çok kirlenir bazen çocuklar durmaz döker saçar bazen sen yorgun olursun nasıl ayak uydurcan tabi yine sana kalmış en kötü ihtimal yatak odasını süpürmezsin diğer odaları süpürürsün
tarafından
Yatak odası da batıyor ki her gün saçlarım çok dökülüyor kızım küçük elinde yiyecekle her odayı gezer oğlum astım toz tutamiyorum evde hemen tıkanıyor
tarafından
Vala benim kızda öyle yerde bulduğunu agzına atıyo hemen. Saçlarda dökülüyo evde pisleniyo mecbur süpürcen tutupda sabahın köründe süpürmüyon ya diğer saatler sana karışamaz yani öyle gelip şu saatte süpür diyemez ben olsam çocuklar döküyo saçıyo mecbur süpürüyorum derim  ki komşu karışamaz buna
tarafından
12 den önce acmazdim o zamanlarda canım öyle deyince kendimi de kötü hissettim ama her Allah'ın günü saat beklemek sinir etmeye başladı
tarafından
Bekleme bence senin evine kural koyamaz napalım kocası gece çalışıyo olabilir mesela benimde kızım öğlen 12 de uyuyo yukardakine ev süpürme mi deyim öyle Bi saçmalık mı var bana göre mi yaşıycak komşu. Sende kimseye göre yaşamak zorunda değilsin orası senin dairen kimse karışamaz
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Gece ve sabahın korunde ses çıkaracak şeyler yapmam. Onun dışında gündüz kimse karisamaz
tarafından
Bende öyle gece tutmam sabah da 12 den önce acmazdim zaten
(5,323 puan) tarafından
O kadarına hele haftada bir gün yap demis ya sinir oldum senin yerinde ölüyüm hergin acarum
0 oy
(760 puan) tarafından
Vala istedigim vakit yaparım gece yapmam ama çünkü geceye kadar hepsini bitiririm gündüz de öğle yatmasın da nebilm saat 10 11 de fln da yaparm sende yap hergün dediği vakitte yapmak zornda değilsn seninde başka işlerin oluyo
0 oy
tarafından
Bence saçmalık ötesi bir durum hayatını kimseye göre yönlendiremezsin rahatsız oluyorsa o çözüm yolu bulsun sanki gece de çalışıp parasını sana mı getiriyor paşam rahat uyku çeksin bizene kendi düşünsün boş ver sen kafana göre yap işini 
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Apartmanlarda sabah 10 akşam 10 kaidesi var canım. Sabah 10 dan sonra açabilirsin süpürgeni. Aman bizim üstteki gibi günda 10 kez açma da  :D
tarafından
Bir şey dokulmedigi sürece tabikide açmam canım
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Komşunun yaptığı saçma bence. Benim eşim de 3 haftada bir gece vardiyasında çalışıyo ben kendim bile süpürge açıyorum ortalığı süpürüyorum kaldı ki gidip komşuya kocam uyuyo 3 ten sonra süpürge aç diyeyim :) sende dinleme onu istediğin saatte aç süpürgeni canım 

0 oy
(261 puan) tarafından
Makinan cokmu ses cikaryo canm
tarafından
Yoo en düşük ayarda çalıştırıyorum bi de
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Kendini baskasina göre ayarlayamazsin misafirin gelecek olur çocuklar bisey döker ee o zaman napcan sen kendine göre ayarla bosver bence onu onlar sana uysun 
0 oy
(582 puan) tarafından

Yoo ona göre yaşamak zorunda değilsin ne alaka ya :ermm:

0 oy
tarafından
Sen onun kocasina gore mi hareket edeceksin hadi bi kac gun rica eder eyvallah da her gun nedir yani 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Süpürge ne kadar ses çıkarabilir ki? Komşunun isteği saçma olmuş. Eşi bu kadar sese duyarliysa madem kulak tıkacı ile uyusun 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ay cok zor durum ama.ojun yattığı odayı sonraya birak gerisini suour bir tik sese dikat edersin koltuk çekmeye vs ben bekleyemem.herhalde ama görüştüğüm komşuysa yapamamda o odayı ayırıp orta yolu  bulabilirsin 
tarafından
İşte yatak odam her gün saç kırıntı doluyor
(1,008 puan) tarafından
Birtek orayı ayir gun ici süpür ne diyeyim haklisin ben süpürgeyi koltuğa veya yataga koyup yerde olmayınca sesi ve titreşimi daha az oluyor diye supuruyordum
0 oy
(484 puan) tarafından
Hadi diyelim cam olan birşey kırıldı,  ne yapacan çocukların üzerinde mi gezsin de.  Hayret birşey ya karıştırma evine.  Bide yatak odasını bir kere temizle demiş. Olmadı özeline de karışsın tövbe estağfirullah.  Benim üstümde ikizler gece 1 e kadar koşuyor, bebeğim uyanıyor ama yapacak birşey yok.  Orda oturuyorsa milletn düzenine karışmayacak. Yada taşınsın gitsin
0 oy
tarafından
Her saat açarım ben süpürgem sessiz çalışıyor 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 209 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Havva4545 (756 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 135 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 222 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 327 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bidahanne (3,882 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...