0 oy
380 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (261 puan) tarafından
Aralıkta kaynımın düğünü var ve ben hamileyim aralıktan 1 ay sonra da dogumum var ve benim elbise almam gerekıyo. Akıl verın kızlar bana ne alıcagımı bılmıyorım tavsıyelere açığım yeterkı yorum yapıp tavsiyelerde bulunun

6 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bilemedım ki düğün zamanı hamıle olacaksın 

Oma göre elbıse alsan doğumdan sorna giyemezsın kiloların gittiği için 

Göğüs altından pileli olan elbıseler olur ancak 
(261 puan) tarafından
Bende onu düşünüyorum canım dogumum yakın düğünle dogumumum arasında 1ay var beden büyük.  Alsam doğumdan sonra gıyemıcem ama abiyesizde olmaz 4. Eltım gelıyo ve hepsi sipariş verdı getıttırdı bile eşim bugün geldi dedi sende bak da sipariş ver dedi napıcagımı şaşırdım resmen
(16,490 puan) tarafından
İnşaAllah gönlüne göre bulabilirsin cnm
(261 puan) tarafından
İnşallah bulurum canım hamilelik sürpriz. Oldu benim. Icın yoksa ben düğüne odaklanmıştım spora bile başlamıştım ama spora giderken hamileymisim. Vardır bunda da bir hayır
(16,490 puan) tarafından
Aaa işe bak sen:)

Aynen her işte bi hayr vardır
(261 puan) tarafından
Aynen öyle canım vardır rabbimin bi bildiği.
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Açık mısın kapalı mı ? Şuanda kaçıncı haftandasin tam olarak. Bnde 6 buçuk aylıkken düğüne gittim karnım çok şişti ama yine kıyafet bulunuyor
(1,517 puan) tarafından
Yok ya hiç sıkmayan alt tarafı fileli çok.guzel elbiseler var. Bn çok sipariş verdim özellikle modazuhal . Tesettürisland çok güzel altı dökümlü elbiseler var. Bn karnım burnumdaydi topuklu giydim abiye mi giydim halay çektim. :)
(1,517 puan) tarafından
Senin erken doğum riskin varsa dikkat et ama dediğim gibi çok rahat olursun elbise çok kolay emin ol hemde yorumlarda ki gibi olmuyor DHA sonrads rahatlıkla kullandım
(261 puan) tarafından
Zaten abiye almazsam olmaz canım yakınım olmasa sorun yok ama yakın olunca farklı oluyor dedıgın sitelere bide ben bakayım inşallah bulurum kafama göre bişey
(1,517 puan) tarafından
Dur istersen bir iki model atabilirim örnek olarak
(261 puan) tarafından
Daha ıyı olur canım ben dünden beri bakıyorum ama aklıma yatan bişey bulamadım
0 oy
(1,517 puan) tarafından

image

bak canım bunlar rahat oluyor karni sıkmıyor b fotoğrafim flasta yoksa çekip atardım bunlara yakın birşeydi 

image

İlerde de çok rahat kullanılabiliyo bn tekrardan geçenlerde düğünde giydim alırken 6 buçuk aylıktım
(261 puan) tarafından
Aynen canım mavi hoş. Ama salon olmadığı için etek kısımları mahfolur yaşım daha 25 canım bende bu tarz bakıyorum. Uzun kuyruklu aldım öbür kaynımın düğünde ama çok kötü oldu kuuyruğu etek kısmını normal boy bakıyorum. Artık gri elbisenin eteği gibi
(1,517 puan) tarafından
Yok ya çok uzun değil aman ne olck kirlensin temizlenir DHA gençsin bu tarz ve karnı tril tril dökümlü çok fzla kıyafet seçenekleri var . Alt tarafı uzun neredeyse her abiyede olucak malesef
(261 puan) tarafından
Bu aklımda kalsın canım bi kaç model daha bakayım biran önce beğenip. Sipariş vermem lazım
(1,517 puan) tarafından
Tbi haklısın bak kendine umarım istediğin gibi bulursun
(48,448 puan) tarafından
mavi cok hos
0 oy
(1,517 puan) tarafından

image

son zmanalwrday hamile olsun olmasın en rahat ve giyilen bir seçim. 

image

Çok.rahat olsun istiyorsan bak buda rahat ve sempatik duruyor renkler istediğin seçenekler olabilir goldu filan 
(261 puan) tarafından
Bu da çok güzelmiş canım rengi ve modeli
0 oy
(48,448 puan) tarafından
diktir bence netten uymayabilir
(261 puan) tarafından
Bi kaç model baktım ama canım diktirmeye vaktim yok hazır bulmaya çalışıyorum
0 oy
(261 puan) tarafından

image

image

bu tarz bişeyker buldum nasıl sizce

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 379 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 475 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,668 göst.
2 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gzlgnlr (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 332 göst.
10 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,730 soru

11,305,347 cevap

34,731 kullanıcı

...